Imprezy i koncerty w Zduńskiej Woli Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Zduńska Wola
Miejsce imprezy:
Miejski Dom Kultury

Imprezy w okolicy Zduńskiej Woli

Miejscowość:
Sieradz
(ok. 14km od Zduńskiej Woli)
Miejsce imprezy:
Klub Prorock
Miejscowość:
Mogilno
(ok. 13km od Zduńskiej Woli)
Miejsce imprezy:
Dom Kultury - Kino Wawrzyn
Miejscowość:
Sieradz
(ok. 14km od Zduńskiej Woli)
Miejsce imprezy:
Sieradzkie Centrum Kultury - Teatr Miejski

Zduńska Wola Aktualności

HIT Warszawskiego Teatru Komedia nareszcie w Zduńskiej Woli!
"Bóg mordu" to niezwykle "aktorsko" napisana komedia psychologiczna jednej z najpopularniejszych autorek w Europie Yasminy Rezy.vv
Termin przydatności to najnowszy program stand-up Grzegorza Dolniaka, w którym z charakterystyczną dla siebie ekspresją opowie o życiu człowieka w wieku chrystusowym, który zdał sobie sprawę, że proces starzenia nie zaczyna się w wieku lat 50, 60 czy 70, a już po 30-tce.
Koncert GALA OPERETKOWA odbywa się w całej Polsce oraz Europie. Za sprawą wspaniałych artystów przeniosą się Państwo do cudownego i wyjątkowego świata Operetki i Musicalu, pełnego miłości, czułości, wzruszeń, namiętności, gorących pocałunków...
Największe przeboje Michała Wiśniewskiego i zespołu Ich Troje w wersjach akustycznych na żywo. Piano, bas, giatara i instrumenty perkusyjne :-) Tak blisko i tak klimatycznie nigdy jeszcze nie występował.
Artyści z międzynarodowej grupy iluzjonistów "Champions of Illusion" podczas europejskiego tourne'e odwiedzą ponownie Polskę. Zawitają też między innymi do Zduńskiej Woli . Spotkamy ich na scenie Domu Kultury już w styczniu 2019 roku.
Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.
Weekend z R. "A Surfeit of Lovers". Mistrzowska farsa Robina Hawdona pełna znakomitych kreacji.