Imprezy i koncerty w Zgorzelcu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Zgorzelec
Miejsce imprezy:
Miejski Dom Kultury
Miejscowość:
Zgorzelec
Miejsce imprezy:
Klub Kosmos
Miejscowość:
Zgorzelec
Miejsce imprezy:
U Braci po godzinach
Miejscowość:
Zgorzelec
Miejsce imprezy:
PGE Turów Arena

Zgorzelec Aktualności

Mateusz Socha z premierą najnowszego programu pod tytułem "Masochista".
Pianista ukończył z wyróżnieniem Krakowską Akademię Muzyczną. Laureat międzynarodowych konkursów pianistycznych. Zdobywca I nagrody Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego w Rzymie "Chopin-Roma 2011".  
Zapraszamy na dawkę świetnego humoru.
Greta i Albert, małżeństwo aktorów wiedzie szalone życie walcząc o swoje miejsce na scenie i w związku. Czy należy się godzić z upływającym czasem? Każde z nich radzi sobie z tym na swój sposób.
Piotr ZOLA Szulowski - stand-uper o niezwykle uniwersalnym poczuciu humoru, dzięki czemu ze śmiechu nie wytrzymują najwięksi sceptycy komedii.
"Żywot Mariana" - to najnowsze dzieło Kabaretu Neo-Nówka. Po sukcesie programu "Kazik Sam w domu" Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka.
W świecie stand-upu za łatwo w poszukiwaniu złota natknąć się na tombak. Na szczęście powraca ekipa, który błyszczy w mroku, skrzy się od dowcipu i rozpuszczona w drinkach wywołuje euforię oraz nieuzasadnioną chęć zagadywania do wszystkich wokół.
Ich występ obejrzało ponad 90 mln widzów. Każdego roku czekają na nich w różnych krajach świata.
Zapraszamy na kolejną dawkę śmiechu w Zgorzelcu! Tym razem wystąpią Jasiek Borkowski oraz Rafał Banaś . Całość poprowadzi  Rysiek Mazur.