Imprezy i koncerty w Zieleńcu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Ośrodek Działań Twórczych Światowid
Miejscowość:
Karpacz
Miejsce imprezy:
Scena Teatralna I - Hotel Gołębiewski

Zieleniec Aktualności

Jedna z najbardziej znanych marek na świecie, słynąca z pysznej czekolady, zaplanowała weekend pełen atrakcji. Zapraszamy do mini miasteczka Milki, które powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie stoku (przy wyciągu B2).
Radio Zet zaprasza na największą w Polsce akcje zimową na stokach. 6 przystanków w najlepszych polskich kurortach - jednym z nich będzie Zieleniec! Zapraszamy od 10 do 12 lutego!
Wszystkie dzieci i młodzież serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w walce o Dziecięcy Puchar Orlicy w sezonie 2016/2017. Dobra zabawa, ruch na świeżym powietrzu i atrakcyjne nagrody gwarantowane!
31 lipca w Zieleńcu odbędą się IX Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Maratonie MTB im. Artura Filipiaka „Fisha”. Chętni rywalizować będą na trasie biegnącej przez Góry Bystrzyckie i Orlickie.
22 lipca Zieleniec zamieni się w górską motocykową stolicę, w której odbędzie się IV Międzynarodowy Zlot Motocyklowy! Zapraszamy w dniach 22 - 24 lipca do Zieleńca!
7 lutego zapraszamy do Zieleńca, gdzie odbędzie się 7. edycja akcji „Bezpieczny stok” mająca na celu promowanie bezpiecznego uprawiania białego szaleństwa. Impreza potrwa od godz. 10.00 do 15.00.
23 i 24 lutego w Zieleńcu odbędzie się niezwykle pobudzająca akcja Polskiej Grupy Energetycznej  „Energia na stokach”. Amatorzy sportów zimowych będą mogli odwiedzić specjalne strefy, które ustawione zostaną na stoku.
30 stycznia na stoku Gryglówka w Zieleńcu odbędzie się drugi przystanek 7. edycji kultowych zawodów Red Bull zjazd na Krechę.
23 stycznia startuje Dziecięcy Puchar Orlicy! Jest to dla wielu dzieci pierwsze współzawodnictwo sportowe w życiu. Zawody, w których to nie wynik nie jest na pierwszym planie lecz dziecięce uśmiechy na dekoracji uczestników. 

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej