Imprezy i koncerty w Zielonej Górze Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Zielona Góra
Miejsce imprezy:
Piekarnia Cichej Kobiety

Zielona Góra Aktualności

Kabaret tworzą  Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak.  
Rosyjski Klasyczny Balet to odnoszący sukcesy moskiewski zespół teatralny tańca klasycznego, w skład którego wchodzą najlepsi przedstawiciele rosyjskich szkół baletowych, zasłużeni mistrzowie tańca. Dziś oni stanowią podstawę kolektywu.
Cudowna muzyka, przepiękne głosy, wspaniali instrumentaliści i wyjątkowy klimat - to wszystko już wkrótce na scenie Filharmonii Zielonogórskiej! Nie może tam Państwa zabraknąć!
„FASTLOVE” to zapierające dech w piersiach, dostarczające całej gamy wzruszeń oraz dobrej zabawy i wyprodukowane z niespotykanym rozmachem show oddające hołd życiu i twórczości George'a Michaela. Jego premiera miała miejsce w 2017 roku. Od tego czasu zagranych zostało już ponad 250 koncertów na całym świecie.
Wielka Trasa „Koniec Świata” w Zielonej Górze!
Piotr ZOLA Szulowski - stand-uper o niezwykle uniwersalnym poczuciu humoru, dzięki czemu ze śmiechu nie wytrzymują najwięksi sceptycy komedii.
„To tylko sex” – sztuka, która może radykalnie zmienić twoje życie miłosne!
Komik z Bydgoszczy, na scenie od 2013 roku. Zwycięzca II poznańskiego festiwalu stand-up oraz zwycięzca pierwszej wrocławskiej bitwy stand-uperów.
Twórcy „Mayday 2” i „Szalonych Nożyczek” zapraszają na spektakl!