Imprezy i koncerty w Zielonej Górze

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Zielona Góra Aktualności

Czy wyjazd do Zielonej Góry to dobry pomysł na wakacyjny weekend? Jakie czekają tam na nas atrakcję i co warto zobaczyć? I co najważniejsze: dla kogo taki wyjazd będzie najciekawszy? Poniżej staramy się odpowiedzieć na te pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości. Już teraz zapewniamy, że warto! Zielona Góra bowiem to piękne miasto, które na pewno zachwyci każdego. Sprawdźcie co robić i zobaczyć w wakacyjny weekend!
Jakie są terminy ferii zimowych 2016 w województwie lubuskim? Niżej znajdziecie odpowiedź na to pytanie.
Zielonogórski Ośrodek Kultury i Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze zaprasza do udziału w konkursie poetyckim - Miłość niejedno ma imię.
Miejski Sylwester w Zielonej Górze zakończy się o godz. 2.00. Organizatorami imprezy są Urząd Miasta i Regionalne Centrum Animacji Kultury.
Autunalia 2007 - Jesienne Spotkania Kulturalne odbywać się będą od 19 listopada do 24 listopada w Zielonej Górze.
ODCZAROWANIE to projekt w przestrzeni miejskiej Zielonej Góry realizowany przez trzy absolwentki studiów kuratorskich Uniwersytetu Jagiellońskiego: Joannę Stembalską, Gabrielę Jarzębowską i Małgorzatę Devosges-Cuber w ramach zielonogórskiego BWA  i studiów kuratorski na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej