Imprezy i koncerty w Zielonej Górze Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Zielona Góra Aktualności

Zapraszamy na wydarzenie w ramach akustycznej odsłony obchodów 40-lecia istnienia zespołu .
Najbardziej rozchwytywani komicy w Polsce zebrali się w dziką zgraję i jadą puścić z dymem całą Polskę!
Czy wyjazd do Zielonej Góry to dobry pomysł na wakacyjny weekend? Jakie czekają tam na nas atrakcję i co warto zobaczyć? I co najważniejsze: dla kogo taki wyjazd będzie najciekawszy? Poniżej staramy się odpowiedzieć na te pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości. Już teraz zapewniamy, że warto! Zielona Góra bowiem to piękne miasto, które na pewno zachwyci każdego. Sprawdźcie co robić i zobaczyć w wakacyjny weekend!
"Zoba Co Jes" to najnowszy solowy program Rafała Paczesia.
W trakcie gali operetkowej "Wielka sława to żart" zaśpiewają dla Państwa wybitni artyści sceny operetkowej. Ich wspaniałe głosy przeniosą nas w świat koncertów wiedeńskich, operetki, oraz musicali.
Dwie bezkompromisowe osobowości polskiej sceny, których wspólny album ma szanse być jednym z najbardziej komentowanych wydarzeń sezonu.
Zapraszamy serdecznie do Lubuskiego Teatru w Zielonej Górze na spektakl zatytułowany: "Dirty Dancing...po latach".
Teatr Pana O wraz z Ambrożym Kleksem zabierze wszystkich do roztańczonej, rozśpiewanej i pełnej magii pracowni Profesora Kleksa.
Twórcy spektakli: " Mayday 2 " i " Chcesz się bawić? Zadzwoń " zapraszają na kultowe " Szalone Nożyczki"!
Kto nie pamięta słynnego Teatru Sensacji " Kobra " , który gromadził w poniedziałkowe wieczory przed telewizorami miliony widzów? Jedną z jego najpopularniejszych premier był spektakl " Upiór w kuchni " Janusza Majewskiego z 1993 roku z Ireną Kwiatkowską w roli tytułowej.