Imprezy i koncerty w Zielonej Górze Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Zielona Góra
Miejsce imprezy:
Aula Uniwersytetu Zielonogórskiego
Miejscowość:
Zielona Góra
Miejsce imprezy:
Piwnica Artystyczna Kawon
Miejscowość:
Zielona Góra
Miejsce imprezy:
Piwnica Artystyczna Kawon
Miejscowość:
Zielona Góra
Miejsce imprezy:
Filharmonia Zielonogórska

Zielona Góra Aktualności

Zapraszamy do uczestnictwa w obchodach Europejskich Dni Dziedzictwa, w ramach których zostanie wygłoszony referat okolicznościowy pt. „Nowe elementy w krajobrazie dziedzictwa kulturowego ukształtowane przez zielonogórskie muzea w okresie ostatniego pięćdziesięciolecia”. Wydarzenie zaplanowano na 17 września, na godzinę 10:00. Miejscem imprezy jest Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze.
2 września w wielu miastach w Polsce już po raz szósty odbędzie się akcja Narodowego Czytania. Tegoroczną lekturą będzie Wesele Stanisława Wyspiańskiego. Serdecznie zapraszamy do wspólnego czytania!
Po ogromnym sukcesie pierwszej edycji serdecznie zapraszamy na Drugi Koncert Muzyki Filmowej, który odbędzie się 2 marca w Zielonej Górze.
Daria Zawiałow rusza w trasę! Zapraszamy na pierwszą klubową trasę Darii promującą jej album „A Kysz!”. Podczas ostatnich koncertów Daria udowodniła, że jej występy to przede wszystkim rockowa energia, duża charyzma i świetny kontakt z publicznością. Koncerty na takich festiwalach jak Orange Warsaw, Open’er czy CoJestGrane24 rozbudziły apetyt fanów, który czas najwyższy zaspokoić podczas trasy koncertowej.
Muzyka zespołu Queen Symfonicznie - koncert w Zielonej Górze odbędzie się 9 grudnia o godz. 19:00. Zapraszamy!
6 listopada w Piwnicy Artystycznej w Zielonej Górze wystąpi Kortez. Już dziś zapraszamy na koncert!
6 października w Zielonej Górze wystąpi Teresa Werner. Już dziś serdecznie zapraszamy!
Uznawany za jeden z najważniejszych zespołów polskiego bluesrocka. Mający na swoim koncie takie nieśmiertelne przeboje, jak Whisky, Listy do M., czy Wehikuł Czasu. Kultowy Dżem wystąpi 16 września w Zielonej Górze.
30 czerwca w Zielonej Górze wystąpi Agnieszka Chylińska. Już dziś serdecznie zapraszamy!
10 czerwca w Zielonej Górze odbędzie się Rowerowa Gra Miejska. Zapraszamy w godz. 12:00-18:00. Start i meta - przy Palmiarni.