Imprezy i koncerty w Zielonej Górze Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Zielona Góra
Miejsce imprezy:
Hala MOSiR

Zielona Góra Aktualności

Na spotkanie z podróżniczkami: Iwoną Bokszańską i Joanną Oczkowicz-Grajner zapraszamy 10 marca (sobota) o godzinie 16:00 do zielonogórskiego Centrum Nauki Keplera-Centrum Przyrodnicze.
Kabaret Hrabi wystąpi na scenie Zielonogórskiego Uniwersytetu 23 kwietnia ( poniedziałek) o godzinie 20:00.
Klasyka, opera, pop i rock- na jednej scenie w wykonaniu 12 tenorów. Koncert odbędzie się 5 kwietnia w Hali MOSiR o godzinie 19:00.
Koncert Mariusza Kalagi z okazji Dnia Kobiet odbedzie się 8 marca (czwartek). Zapraszamy do Uniwersytetu Zielonogórskiego o godzinie 19:00.
Soliści Opery Praskiej, Orkiestry Dymfonicznej Czeskiego Radia razem z trio stroikowym Reed Connection wystąpią na scenie Filharmonii Zielonogórskiej 7 marca (środa) o godzinie 19:00.
Weź udział w Ultramaratonie granicami miasta Zielonej Góry. Bieg odbedzie się 24 lutego (sobota), startujemy o godzinie 6:00.
Na koncert warszawskiego pianisty Marcina Maseckiego zapraszamy 22 lutego (czwartek) do BWA Zielona Góra. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00.
Na występ zespołu Czesław Śpiewa zapraszamy do Zielonogórskiego Ośrodka Kultury 17 marca o godzinie 19:00.
Zapraszamy do obejrzenia sztuki pt. Jezioro Łabędzie , która zostanie wystawiona 15 lutego 2018 roku, o godzinie 19:00, w Hali Widowiskowo-Sportowej w Zielonej Górze. Na scenie zaprezentuje się Rosyjski Balet Klasyczny, pod kierownictwem HASANA USMANOVA.
21 października, o godzinie 20:30, w Auli Uniwersytetu Zielonogórskiego odbędzie się występ Kabaretu Jurki, który zaprezentuje swój nowy program pt. Święta polskie .