Imprezy i koncerty w Żorach Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Żory
Miejsce imprezy:
Kino na Starówce
Miejscowość:
Żory
Miejsce imprezy:
Miejski Ośrodek Kultury
Miejscowość:
Żory
Miejsce imprezy:
Kino na Starówce
Miejscowość:
Żory
Miejsce imprezy:
Kino na Starówce

Żory Aktualności

Najsłynniejsze sceniczne dzieło Franza Lehara, operetka, której wszystkie arie i pieśni to niezaprzeczalne światowe przeboje.
MAYDAY Ray Cooney Reż. Karol Suszka Jeśli cenicie sobie Państwo skecze kabaretowe, popisy stand-uperów itp., to nie możecie przegapić chyba najbardziej brawurowej w historii komedio-farsy "May Day" Ray'a Cooney'a.
OPERETKOWA PETARDA PRZEBOJÓW odbywa się w całej Polsce oraz Europie. Za sprawą wspaniałych artystów przeniosą się Państwo do cudownego i wyjątkowego świata Operetki i Musicalu, pełnego miłości, czułości, wzruszeń, namiętności, gorących pocałunków...
Jak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie? Jak zwykle niezawodni PARANIENORMALNI rozwiewają wszelkie wątpliwości - humorem! Czasami nie bywa różowo, a życie to nie bajka, ale zawsze pomoże nam poczucie humoru. Jest cudownym lekarstwem na codzienność, rutynę i inne nieszczęścia.
Stand-up Żory – Kuba Rosa.
"Bóg mordu" to niezwykle "aktorsko" napisana komedia psychologiczna jednej z najpopularniejszych autorek w Europie Yasminy Rezy.
Teresa Werner to polska piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego. Pojawiła się na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall oraz Broadway. Jej występy obejmowały Europę, Afrykę, Azję oraz Amerykę Północną.
Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.
Koncert Strauss Gala odbywa się w całej Polsce oraz Europie. Za sprawą wspaniałych artystów przeniosą się Państwo do cudownego i wyjątkowego świata Operetki i Musicalu, pełnego miłości, czułości, wzruszeń, namiętności, gorących pocałunków...
Abaddon - XXXV lecie (Ga-Ga,Zielone Żabki, Sedes i inni).