Imprezy i koncerty w Zwierzyńcu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Zwierzyńca

Miejscowość:
Biłgoraj
(ok. 19km od Zwierzyńca)
Miejsce imprezy:
Biłgorajskie Centrum Kultury

Zwierzyniec Aktualności

2 września w wielu miastach w Polsce już po raz szósty odbędzie się akcja Narodowego Czytania. Tegoroczną lekturą będzie Wesele Stanisława Wyspiańskiego. Serdecznie zapraszamy do wspólnego czytania!
Kino Perła zaprasza na pokazy pod gołym niebem! W różnorodnym repertuarze każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Start zawsze po zachodzie słońca. Sprawdź sierpniowy repertaur i odwiedź Kino Perła w Zwierzyńcu.
Kino Perła zaprasza na pokazy pod gołym niebem! W różnorodnym repertuarze każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Start zawsze po zachodzie słońca. Sprawdź lipcowy repertaur i odwiedź Kino Perła w Zwierzyńcu.
W dniach 30 czercwa - 1 lipca zapraszamy na III edycję Rockowiska w Zwierzyńcu!
6 sierpnia wszyscy mieszkańcy Zwierzyńca oraz turyści odwiedzający miasto będą mieli wyjątkową okazję do bezpłatnej wycieczki po Roztoczańskim Parku Narodowym. Zapraszamy na Dzień Otwarty Parku już od godz. 10:00!
Serdecznie zapraszamy na 17 Letnią Akademię Filmową, która odbędzie się w dniach 5 - 15 sierpnia w Zwierzyńcu.
23 lipca w Zwirzyńcu odbędzie się II Roztoczański Festiwal Kapel Ludowych. Dodatkowo będziemy mogli wziąć udział w Jarmarku Roztoczańskim oraz w kiermaszu twórczości ludowej. Początek o godz. 15:00.
Miłośników rocka zapraszamy do Zwierzyńca! Tam w dniach 2 -3 lipca zorganizowany zostanie VII Przegląd Zespołów Rockowych – Rockowisko 2016 w Zwierzyńcu.
W dniach 8-17 sierpnia w Zwierzyńcu już po raz szesnasty odbędzie się Letnia Akademia Filmowa, w ramach której przybyli goście świętować będą obchody "festiwalu kinematografii".
Już 19 lipca na dziedzińcu Zespołu Szkól Drzewnych i Ochrony Środowiska w Zwierzyńcu odbędą się 16. już Zamojskie Dni Folkloru.