Imprezy i koncerty w Zwierzyńcu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Lublin
Miejsce imprezy:
Błonia pod Zamkiem

Zwierzyniec Aktualności

Zwierzyniec przyciąga turystów niczym magnes. Podobnie jak inne roztoczańskie miejscowości. Kusi pięknem przyrody, spokojem i licznym atrakcjami turystycznymi. To idealne miejsce na aktywny wypoczynek na łonie natury – jazdę rowerem, długie spacery czy spływy kajakowe. Dla całej rodziny.
Bon turystyczny można wykorzystać tylko na wypoczynek na terenie kraju. W Polsce jest tyle ciekawych miejsc, że takie ograniczenie w ogóle nie wydaje się dotkliwe. Przeciwnie, daje szansę na odkrycie przepięknych, kameralnych miejscowości. Jedną z nich jest Zwierzyniec, położony na Roztoczu i otoczony lasami parku narodowego. Miejsce słynie przede wszystkim z hodowli koników polskich, które można spotkać podczas spaceru, oraz urokliwego barokowego kościółka na wodzie.
2 września w wielu miastach w Polsce już po raz szósty odbędzie się akcja Narodowego Czytania. Tegoroczną lekturą będzie Wesele Stanisława Wyspiańskiego. Serdecznie zapraszamy do wspólnego czytania!
Kino Perła zaprasza na pokazy pod gołym niebem! W różnorodnym repertuarze każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Start zawsze po zachodzie słońca. Sprawdź sierpniowy repertaur i odwiedź Kino Perła w Zwierzyńcu.
Kino Perła zaprasza na pokazy pod gołym niebem! W różnorodnym repertuarze każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Start zawsze po zachodzie słońca. Sprawdź lipcowy repertaur i odwiedź Kino Perła w Zwierzyńcu.
W dniach 30 czercwa - 1 lipca zapraszamy na III edycję Rockowiska w Zwierzyńcu!
6 sierpnia wszyscy mieszkańcy Zwierzyńca oraz turyści odwiedzający miasto będą mieli wyjątkową okazję do bezpłatnej wycieczki po Roztoczańskim Parku Narodowym. Zapraszamy na Dzień Otwarty Parku już od godz. 10:00!
Serdecznie zapraszamy na 17 Letnią Akademię Filmową, która odbędzie się w dniach 5 - 15 sierpnia w Zwierzyńcu.
23 lipca w Zwirzyńcu odbędzie się II Roztoczański Festiwal Kapel Ludowych. Dodatkowo będziemy mogli wziąć udział w Jarmarku Roztoczańskim oraz w kiermaszu twórczości ludowej. Początek o godz. 15:00.
Miłośników rocka zapraszamy do Zwierzyńca! Tam w dniach 2 -3 lipca zorganizowany zostanie VII Przegląd Zespołów Rockowych – Rockowisko 2016 w Zwierzyńcu.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej