Imprezy i koncerty w Zwierzyńcu

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Zwierzyniec Aktualności

Lubisz podróżowanie w stylu slow? Marzysz o tym, by Twój urlop był wypełniony błogim lenistwem - z leżeniem na hamaku i bliskim kontakcie z przyrodą? Wierzymy w to, że Leśny Azyl, który mamy przyjemność zaprezentować w tym artykule, spełni wszelkie Twoje oczekiwania.
Bon turystyczny można wykorzystać tylko na wypoczynek na terenie kraju. W Polsce jest tyle ciekawych miejsc, że takie ograniczenie w ogóle nie wydaje się dotkliwe. Przeciwnie, daje szansę na odkrycie przepięknych, kameralnych miejscowości. Jedną z nich jest Zwierzyniec, położony na Roztoczu i otoczony lasami parku narodowego. Miejsce słynie przede wszystkim z hodowli koników polskich, które można spotkać podczas spaceru, oraz urokliwego barokowego kościółka na wodzie.
Zwierzyniec przyciąga turystów niczym magnes. Podobnie jak inne roztoczańskie miejscowości. Kusi pięknem przyrody, spokojem i licznym atrakcjami turystycznymi. To idealne miejsce na aktywny wypoczynek na łonie natury – jazdę rowerem, długie spacery czy spływy kajakowe. Dla całej rodziny.
Czy mieliście okazję zwiedzać Roztocze zimą? Wszystkich wielbicieli regionu zabieramy do Zwierzyńca i Krasnobrodu. O tej porze roku miasteczka te nabierają wyjątkowego, zacisznego klimatu.
Spędzacie lato na Roztoczu? Nie możecie więc przegapić 14. edycji Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu! Organizatorzy przygotowali projekcje filmów, spotkania z twórcami, nocne pokazy i wiele innych atrakcji.
W wakacyjny długi weekend zapraszamy na Roztocze. Na turystów czekają nowe atrakcje turystyczne i ciekawe imprezy kulturalne. Zapraszamy!

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!