Imprezy i koncerty w Żyrardowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Żyrardów
Miejsce imprezy:
Centrum Kultury
Miejscowość:
Żyrardów
Miejsce imprezy:
Centrum Kultury
Miejscowość:
Żyrardów
Miejsce imprezy:
Centrum Kultury
Miejscowość:
Żyrardów
Miejsce imprezy:
Centrum Kultury

Żyrardów Aktualności

Oszałamiająca muzyka, pełna seksapiu czteroosobowa formacja oraz rozbrajające żarty „tu i teraz”. Zapraszamy na pełne pozytywnej energii koncertowe show w takt melodii wygrywanych przez charyzmatycznego wirtuoza Waldemara Malickiego.
Kabaret Skeczów Męczących w programie „ Najśmieszniejszy ”.
Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.
I stworzył mężczyzna kobietę? Czy idealną? Zapraszamy na niezwykłą, przezabawną komedię̨ w wykonaniu rewelacyjnych aktorów AVE TEATR.
"Chcesz się bawić? Zadzwoń!" - Najnowszy spektakl komediowy twórców "Mayday 2" oraz "Szalonych nożyczek"  Dwudziesta rocznica ślubu w Paryżu? Ach jak cudownie - Charlotte już dopina walizkę!
Wykrywacz kłamstw to dynamiczna komedia małżeńska, w której okazuje się, że zarówno kłamstwo, jak i chęć odkrycia prawdy mogą być upojnym narkotykiem zmieniającym się w truciznę.
Nawiązywanie relacji między ludźmi jeszcze nigdy nie było tak proste, jak dziś.
Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej.
Kabaret Skeczów Męczących w programie "Najśmieszniejszy". Kto jest najśmieszniejszy w Polsce? Kabaret Skeczów Męczących w swoim nowym programie nie pozostawia złudzeń.