Gospodarstwo Agroturystyczne E. i W. Kucięba, Chroberz, Ponidzie.

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
Gospodarstwo Agroturystyczne E. i W. Kucięba, Chroberz,  Ponidzie.

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Ostatnie opinie

8.4
Ewa Kubik

Bardzo sympatyczne miejsce, gospodarze bardzo życzliwi . Bardzo fajnie rozwiązana świetlico-kuchnia, która jednoczy wszystkich gosci :)

9
artur vajlo

Na Ponidziu nie łatwo o camping. Szczególnie polecam pole namiotowe! Alternatywą jest camping Loch-Ness, który jest totalną porażką. A tu kajaki, rowery,...

Opis obiektu

ZAPRASZAMY OD MAJA DO PAŹDZIERNIKA ( W SEZONIE LETNIM).
"PRZY CHROBERSKIEJ NIDZIE"   tel. [numer telefonu został ukryty]   SPŁYWY  KAJAKOWE  RZEKĄ  NIDĄ Mamy kajaki, zapewniamy transport kajakarzy i sprzętu. Oferta dla wędkarzy, kajakarzy, rowerzystów i spacerowiczów.   Wieś Chroberz położona w gminie Złota, powiecie Pińczów, województwie Świętokrzyskim.region geograficzny Ponidzie. To teren Nadnidziańskiego Parku Krajobrazowego, który chroni liczne zabytki historyczne, architektoniczne, przyrodnicze i kulturowe.   "Dzika fauna i flora w obszarze NATURA 2000"   NOCLEGI Dla gości przygotowaliśmy: pokoiki-domki, stodołę, pole biwakowe z miejscem na ustawienie namiotu, przyczepy kampingowej. WYŻYWIENIE Do uzgodnienia z gospodarzami: śniadania, obiadokolacje. ATRAKCJE Polecamy: wycieczki piesze i rowerowe, spływy kajakowe rzeką Nidą, odpoczynek bierny nad Nidą w otoczeniu zieleni łąk i pastwisk. SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO CHROBRZA NA PONIDZIE!!!!  

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej