Agroturystyka Świętokrzyskie Smaki (obiekt 31877)

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
Agroturystyka Świętokrzyskie Smaki

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Ostatnie opinie

10
Andrzej Juruś

Mialem przyjemność gościć w Łagowie na poczatku lipca. Spotkalismy się z miłym przyjęciem i towarzystwem. Gospodarze wylewni, mili i taktowni. Korzystalem z...

10
Toxic!

Bardzo czysto i schludnie. Właściciele bardzo mili i pomocni. Napewno tutaj jeszcze przyjade. Pozdrawiam

Opis obiektu

Zapraszamy na wypoczynek na świętokrzyską wieś położoną w centrum atrakcyjnego turystycznie regionu. W najbliższej okolicy znajdują się największe atrakcje świętokrzyskiego: zabytki, parki rozrywki dla dzieci, przyroda, szlaki, kąpieliska trasy rowerowe i offroadowe, a także ośrodki sportów zimowych. Ze względu na swe położenie w Górach Świętokrzyskich nasz dom to najlepsza, sprawdzona baza wypadowa do zwiedzania regionu. Pomagamy w organizacji wycieczek i zwiedzana Regionu Świętokrzyskiego.
Prowadzimy gospodarstwo ekologiczne, w którym utrzymujemy różne zwierzęta; kozy, króliki, kury i inne. Oferujemy domową kuchnię, tradycyjnie pyszną i obfitą - świętokrzyski stół. Posiłki przyrządzamy w większości z własnych produktów. Pory posiłków umawiamy z Gośćmi w trakcie pobytu. Do dyspozycji gości oddajemy przytulne, ciepłe, dobrze wyposażone pokoje.
Koszt podany przy pokojach dwuosobowych dotyczy 1 osoby za 1 nocleg przy dłuższym pobycie.
Przy domu są dwa ogródki z meblami i zabawkami ogrodowymi, a za ogrodem nasze łąki - kilka hektarów pagórkowatych i mocno zadrzewionych naturalnych łąk środkiem których płynie czysta rzeczka Łagowica, dobre miejsce na letnie zabawy dzieci.
Gości przyjmujemy cały rok.
Serdecznie zapraszamy. Krystyna i Zdzisław Pacyga.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!