Bankiety firmowe w Rewalu

Szukasz oferty na bankiet czy inne imprezy okolicznościowe? Poniżej przedstawiamy oferty na Bankiety firmowe w Rewalu. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Rewal 5 ofert

Dom Wczasowy California
od 95PLN /noc

Dom Wczasowy California

Zapraszamy firmy i inne jednostki organizacyjne do współpracy z naszym Domem Wczasowym. Organizujemy bankiety, ekskluzywne imprezy przy muzyce na żywo lub DJ-u. Zapraszamy! Kontakt nr tel. 695418000.
Dom Gościnny Mango
od 40PLN /noc

Dom Gościnny Mango

Możemy zorganizować bankiet dla naszych gości - grupa do 26 osób.
Dom gościnny Avila
od 40PLN /noc

Dom gościnny Avila

Niechorze zobacz na mapie
Posiadamy klimatyczną salę z kominkiem na 35 os. Możliwość zorganizowania grilla/ogniska. Oferty ustalamy indywidualnie. Serdecznie zapraszamy!!!
Villa Solaris
od 120PLN /noc

Villa Solaris

Niechorze zobacz na mapie
W stałej ofercie oprócz pobytów wczasowych organizujemy również:Pobyty specjalne ,Imprezy okolicznościowe,bankiety firmowe itp. Klimatyzowana sala restauracyjna, która może pomieścić 80 osób umożliwia zorganizowanie dla firm bankietów, szkoleń, narad i spotkań integracyjnych. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia, miłą atmosferę i fachową obsługę....
Ośrodek Rehabilitacyjny Contessa
od 95PLN /noc

Ośrodek Rehabilitacyjny Contessa

Dziwnówek zobacz na mapie
Zapraszamy do naszego Ośrodka Firmy, pragnące zorganizować bankiety dla swoich pracowników.   Bankiety i konferencje organizujemy poza sezonem letnim,czyli od października do kwietnia.   Posiadamy dużą bazę noclegową - do 300 osób, sale konferencyją i bankietową, 2 kawiarnie i dużą jadalnię, co umożliwia zorganizowanie bankietów dla dowolnej...