Zobacz, co wpływa na kolejność prezentowanych obiektów. Sprawdź.
Potwierdzenie do 24 godzin

DAIRA APARTAMENTS

Ustronie Morskie Pokaż na mapie
  • Cena gwarantowana
  • Bezpłatne anulowanie
Nowość w Nocowaniu!
od 550 zł
1 noc

Noclegi w okolicy Ustronia Morskiego:

Skorzystaj z filtrów , aby lepiej dopasować wyniki wyszukiwania do Twoich potrzeb.

Apartamenty Ustronie Morskie

Ustronie Morskie to bez wątpienia jedna z chętnie wybieranych miejscowości nad polskim morzem, znajdująca się na Pomorzu Zachodnim. To oczywiste, że największe oblężenie przeżywa w sezonie letnim, kiedy to aura sprzyja plażowaniu i kąpielom w morzu, a dostępne atrakcje kuszą zarówno najmłodszych, jak i dorosłych.

Popularność Ustronia Morskiego wynika z wielu ważnych czynników. Przyjeżdżamy tu przede wszystkim dla pięknej plaży, klimatu, dużej ilości jodu w powietrzu i po prostu, żeby odpocząć. Warto zaznaczyć, że sporym zainteresowaniem cieszy się również w sezonie jesienno-zimowym, głównie za sprawą osób starszych, którzy chcą uwolnić się od turystycznego zgiełku i korzystać z tych najlepszych właściwości morskiego powietrza.

Ustronie Morskie to typowa nadmorska wieś, znajdująca się w województwie zachodniopomorskim, w powiecie kołobrzeskim, w gminie Ustronie Morskie. Dużym atutem w jej przypadku jest bliska lokalizacja większego i popularnego Kołobrzegu, jak również fakt, że miejscowość ta dysponuje letnim kąpieliskiem z przystanią morską. Warto również wspomnieć tu o lokalizacji na Wybrzeżu Słowińskim. Ustronie liczą nieco ponad 2 tysiące mieszkańców. W sezonie letnim, liczba ta ulega zwiększeniu, przede wszystkim za sprawą turystów, którzy przyjeżdżają tu z różnych stron Polski, a zdarza się i że z zagranicy.

Ustronie Morskie na pewno można zaliczyć do przyjaznych i bardzo dobrze rozwiniętych miejscowości nad Bałtykiem. Znajdziemy tu wiele wspaniałych obiektów noclegowych, w tym apartamenty Ustronie Morskie, liczne restauracje serwujące ryby prosto z morza, czy atrakcje i zabytki, które są chętnie odwiedzane przez turystów. Znajdziemy tu m.in. liczne umocnienia wojskowe z okresu PRL, czy potężne schrony w lasach.

Do obowiązkowych punktów wizyty w tej miejscowości, na pewno należy zaliczyć letnie kąpielisko, obejmujące 2100 m linii brzegowej. Chętnie odwiedzanymi atrakcjami są tu: Skansen chleba, Dąb Bolesław i Warcisław, taras widokowy, czy Aquapark Helios, który warto odwiedzić, gdy warunki pogodowe nie sprzyjają plażowaniu i kąpielom w morzu.

Jaki standard oferują domki w Ustroniu Morskim?

Decydując się na apartamenty Ustronie Morskie, możemy być pewni, że charakteryzują się naprawdę zróżnicowanym standardem. W większości przypadków są to klimatyczne pomieszczenia w blokach, w innych przypadkach są to większe pokoje, udostępniane turystom w domkach letniskowych. Znajdziemy je zarówno w dużych kompleksach wypoczynkowych, jak i pojedynczych obiektach, które zostały udostępnione turystom.

Apartamenty to taka kategoria obiektu, która swoim standardem jest zbliżona do mieszkania, w którym przebywamy na co dzień. Na pewno może w nich zamieszkać nieco większa liczba osób (minimum cztery). Większość z nich została wyposażona we wszelkie niezbędne sprzęty i udogodnienia, które sprawią, że każdy nocleg będzie w pełni udany.

Standardowy obiekt takiej kategorii posiada sypialnie, pokój dzienny, w pełni wyposażoną kuchnię, łazienkę. Jeśli chodzi o sprzęt i udogodnienia, to najczęściej w apartamentach dostępne są ręczniki, suszarka do włosów, telewizor, radio, Wi-Fi, sprzęt kuchenny i zastawa. Bardzo często, turyści mają tu do dyspozycji również sprzęt plażowy, taki jak leżaki i parawany, które można zabrać ze sobą na plażę.

Niektóre z nich posiadają również udogodnienia w postaci windy - najczęściej jest ona dostępna w nowych blokach, w których zostały udostępnione apartamenty.

Przewagą takiej kategorii obiektów, na pewno może być pełna automatyzacja. Coraz częściej praktykowanym rozwiązaniem jest fakt, że klucze możemy odebrać bez kontaktu z właścicielem. Wystarczy wpisać odpowiedni kod, który otworzy nam drzwi lub odpowiednią skrzynkę, w której będziemy mogli odnaleźć klucze do wejścia.

Ile zapłacimy za apartamenty w Ustroniu Morskim?

Podobnie, jak w przypadku innych kategorii noclegów, znajdujących się nad morzem i nie tylko, cena za pobyt jest uzależniona od wielu istotnych czynników.

Przede wszystkim, liczy się to, w jakiej odległości od morza położone jest nasze mieszkanie - im bliżej, tym drożej. Ważny jest również standard i udogodnienia, które zostały powyżej szczegółowo opisane.

Musimy również wziąć pod uwagę sezon, w którym podróżujemy. Jako, że Ustronie Morskie są miejscowością typowo letnią, to oczywiste, że najdrożej będzie tu podczas wakacji. Nieco niższych cen, możemy spodziewać się zimą, wczesną wiosną, tuż przed wakacjami, jak i po ich zakończeniu. Warto wziąć ten wariant wypoczynku, w szczególności, gdy chcemy skorzystać z nadmorskiego klimatu i uwolnić się od tłumów, z którymi spotykamy się podczas letnich wakacji.

Przyzwyczailiśmy się do tego, że apartamenty są przeznaczone dla przynajmniej kilka osób. Dlatego dobrze jest zapełnić wszelkie dostępne miejsca, podróżując z rodziną lub ze znajomymi i możliwie na dłuższy termin. Bo nie od dziś wiadomo, że przy dłuższym pobycie, możemy negocjować ceny, przez co wypoczniemy taniej.

Poniekąd, wpływ na ostateczną cenę pobytu mają udogodnienia i atrakcje, z których będziemy korzystać podczas urlopu. Niektóre z nich są oferowane za dodatkową opłatą, przez właścicieli obiektów noclegowych, dlatego dobrze jest zrobić wcześniej odpowiednie rozeznanie, które pozwoli uniknąć nam pewnych nieporozumień.

Ceny za apartamenty w Ustroniu Morskim rozpoczynają się od 90-100 zł od osoby za dobę. Średnia cena noclegu to zaś kwota 187 zł.

Pamiętajmy, że w Ustroniu Morskim obowiązuje również opłata klimatyczna w wysokości 2 zł za każdą rozpoczętą dobę pobytu od każdej osoby.

Kto najczęściej wybiera apartamenty w Ustroniu Morskim?

Zgodnie z tym, co zostało wcześniej wspomniane, apartamenty są tą kategorią obiektów, które największym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim wśród większych grup. Dane portalu Nocowanie.pl pokazują nam jednak, że chętnie decydują się na nie również pary.

Jest to spowodowane przede wszystkim tym, że są w stanie nam one zapewnić odrobinę luksusu, prywatności i to za całkiem przyzwoitą cenę. W wielu przypadkach, nie mamy styku z innymi gośćmi, którzy wypoczywają, przez co swój wolny czas spędzamy tak, jak najbardziej lubimy.

W wakacje, najczęściej przyjeżdżają tu rodziny z dziećmi lub paczka przyjaciół. Sytuacja wygląda nieco inaczej poza sezonem - w pozostałych miesiącach, właśnie z takiej kategorii noclegów korzystają przede wszystkim pary, czy osoby starsze. Osoby te najczęściej poszukują wyciszenia i chcą korzystać ze wszelkich możliwości, jakie daje nam polskie morze.

W przypadku rodzin, warto wspomnieć, że za niektóre apartamenty na wynajem w Ustroniu Morskim zapłacimy bonem turystycznym, co w jakimś stopniu pozwoli obniżyć ostateczny koszt pobytu w tej nadmorskiej miejscowości. <

W jakiej odległości od morza znajdują się apartamenty?

Ilość apartamentów w Ustroniu Morskim jest naprawdę duża i znajdują się one w wielu lokalizacjach. Jedne z nich, zlokalizowane są praktycznie tuż przy plaży i blisko centrum, a inne na obrzeżach tej zachodniopomorskiej miejscowości.

Warto jednak podkreślić, że same Ustronie nie są dużą miejscowością, dlatego odległość od plaży i morza nie powinna być dla nikogo problemem. Znajdziemy tu mieszkania, zlokalizowane nawet 100 metrów od kąpieliska - w takim przypadku, ceny będą jednak wyższe. Są też takie apartamenty, od których musimy przejść około 100 m.

Należy zaznaczyć, że średnia odległość od plaży, w przypadku tej kategorii obiektów wynosi 500 metrów. Taki spacer, na pewno nikomu nie zaszkodzi. Pozwoli poznać wszelkie uroki tej nadmorskiej wsi i sprawi, że nieco lepiej poznamy najbliższą okolicę.

Jaką opinią cieszą się apartamenty w Ustroniu Morskim?

Z opiniami turystów jest jak z cenami - są one różne. Warto podkreślić jednak, że w większości przypadków są one pozytywne. Na pewno stanowią one duże ułatwienie, jeśli mamy w planach dokonanie rezerwacji właśnie tej kategorii noclegów.

Pamiętaj, że w portalu Nocowanie.pl znajdziesz same rzetelne opinie, które zostały wystawione przez gości, którzy mieli przyjemność wypoczywać w danym obiekcie. Na pewno, apartamenty mogą pochwalić się tu dość wysoką średnią ocen, która waha się w granicach 10.0, czyli też najwyższej noty.

Można zauważyć, że w przypadku apartamentów, docenianą są przede wszystkim same warunki wypoczynku, odległość od morza, udogodnienia, z których można korzystać, jak i życzliwość właścicieli obiektu, którzy w przypadku wystąpienia problemów lub niejasności, zawsze służą pomocą i chętnie udzielą odpowiedniej podpowiedzi.

Kiedy najlepiej zarezerwować apartamenty?

Na tak postawione pytanie, najlepiej jest udzielić odpowiedzi, że im wcześniej, tym lepiej. Ustronie Morskie są dość popularną miejscowością, przez co zainteresowanie tymi kategoriami noclegów, kształtuje się na naprawdę dużym poziomie. Szczególnie, jeśli mamy tu na myśli wakacje, podczas których nad morzem wypoczywa najwięcej turystów.

Preferowanym terminem, w którym warto jest zrobić rozeznanie związane z naszym noclegiem, to przynajmniej kilka miesięcy. Będziemy mogli wybrać spośród wielu ciekawych ofert i to za dość przystępną cenę i unikniemy zbędnego stresu, który może pojawić się podczas poszukiwania miejsca na ostatnią chwilę.

Zdecydowanie łatwiej jest zaplanować nasz pobyt w pozostałych miesiącach. Tu z powodzeniem, możemy znaleźć idealne miejsce, nawet z tygodniowym wyprzedzeniem. Jednak i w takich przypadkach, zalecamy nieco dłuższe wyprzedzenie. Dzięki temu, będziemy pewni, że dokonaliśmy słusznego wyboru i pozostanie nam tylko i wyłącznie odliczanie dni do naszego wyjazdu.

Co robić w apartamentach?

Decydując się na nocleg nad morzem, bardzo często wybrany przez nas obiekt noclegowy traktujemy tylko i wyłącznie jako miejsce, w którym śpimy. Apartamenty w Ustroniu Morskim to jednak coś więcej.

To przede wszystkim przestrzeń, w której możemy miło spędzić czas, zarówno podczas pogody i niepogody. Możemy tu korzystać z licznych udogodnień i możliwości, które w jakimś stopniu wypełnią nasz czas.

Jest przestrzeń, w której możemy obejrzeć telewizję, poczytać ulubioną książkę, jak też przyrządzić ulubioną potrawę. To pewnego rodzaju namiastka naszego domu, która znajduje się setki kilometrów od tego właściwego miejsca zamieszkania.

Często zadawane pytania dotyczące noclegów z kategorii apartamenty w Ustroniu Morskim

Ile kosztuje nocleg w apartamencie w Ustroniu Morskim?
Cena za nocleg w apartamencie w Ustroniu Morskim zależy od standardu wybranego obiektu oraz jego lokalizacji. Ceny za nocleg w apartamencie zaczynają się od 30 zł. Średnia cena noclegu w apartamencie w Ustroniu Morskim wynosi 236 zł.
Czy ceny noclegu w apartamencie w Ustroniu Morskim w weekend różnią się od tych w dni powszednie?
Ceny noclegów ustalają indywidualnie właściciele obiektów, dlatego niektórzy mogą mieć wyższy cennik weekendowy. Według wyliczeń Nocowanie.pl ceny noclegów w apartamentach w Ustroniu Morskim w weekend są droższe o 34% od cen w dzień powszedni.
Jakie noclegi z kategorii apartamenty są najpopularniejsze w Ustroniu Morskim?
Turyści najczęściej wybierają te noclegi z kategorii apartamenty: Apartament Blue Flowers WELLNES & SPA, Apartament Aura, Apartamenty Wybrzeże Laguna.
Które noclegi z kategorii apartamenty w Ustroniu Morskim mają najlepsze opinie?
Obecnie najlepiej oceniane noclegi z kategorii apartamenty to: Apartament Premium, Margaret Ustronie Morskie, Apartamenty Familijne.
Które noclegi z kategorii apartamenty w Ustroniu Morskim są polecane dla rodzin?
Wiele rodzin zatrzymujących się w Ustroniu Morskim poleca te noclegi z kategorii apartamenty: Apartamenty Ustronie Morskie, Apartamenty Wybrzeże Laguna, Apartament W Promieniach Słońca.
Które noclegi z kategorii apartamenty w Ustroniu Morskim są polecane dla par?
Te noclegi z kategorii apartamenty są wysoko cenione przez pary: Apartament Blue Flowers WELLNES & SPA, Apartamenty Ustronie Morskie, APARTAMENT MADERA.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!