Oferta dla firm

DANFARM Bieszczadzki Ośrodek Wypoczynkowo-Konferencyjny Równia/ koło Ustrzyk Dolnych


Malownicze widoki, dzika przyroda, relaks na łonie natury w samym sercu Bieszczad.


Czeka tu na Państwa dziewicza przyroda i niespotykana cisza.


Nasz ośrodek mieści się w Równi tuż przy stolicy Bieszczad - Ustrzyki Dolne. Znajdujemy się na trasie małej i dużej pętli bieszczadzkiej, 16 km od Zalewu Solińskiego, niedaleko od stoków narciarskich, szlaków turystycznych i bieszczadzkich atrakcji.


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty dla grup:

Łącznie na terenie ośrodka mamy 83 miejsca noclegowe. (Dodatkowo można korzystać w domkach z 7 narożników 2 osobowych, czyli 14 osób)


Nocleg od 35 os. zł


Możliwość dokupienia wyżywienia, organizacja imprez okolicznościowych, grilli z muzyką na żywo a w zimie kuligów z ogniskiem.


Na terenie ośrodka znajduje się 5 domków 10-12 osobowych, 2 apartamenty w domkach 4-6 osobowe oraz pokoje 3 i 4 osobowe w pensjonacie.


Posiadamy również całoroczną zamykaną i ocieplana salę (altanę) w której można organizować szkolenia z użyciem rzutnika, wieczorki integracyjne i taneczne oraz karczmę „Pstrąg Bieszczadzki” serwującą, śniadania oraz regionalne dania i pstrąga bieszczadzkiego.


Na terenie ośrodka można korzystać z sauny i jacuzzi zewnętrznego, a w sezonie letnim z basenów. Posiadamy również plac zabaw dla dzieci, zarybiony staw z własnym łowiskiem miejsca ogniskowe i grillowe.

Zapytaj o nocleg