Regulamin obiektu


Drodzy Państwo,

prosimy bardzo o zapoznanie się i przestrzeganie poniższego regulaminu, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa naszych gości.


1. Domek wynajmowany jest na doby. Doba rozpoczyna się o godzinie 14:00 i kończy w dniu wyjazdu o godzinie 10:00.

2. Aby mieć pewną rezerwację należy przesłać zadatek. Pozostała kwota płatna w dniu przyjazdu gotówką.

3. W przypadku rezygnacji z zarezerwowanego pobytu lub jego skrócenia opłaty nie podlegają zwrotowi.

4. Do korzystania z domku uprawnione są wyłącznie osoby zameldowane. Wynajmujący domek nie może przekazywać go innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił opłatę.

5.  Osoby niezameldowane mogą przebywać w domku tylko za wiedzą i zgodą właściciela obiektu. Wynajmujący nie może przenocować osób trzecich niezameldowanych (liczba osób mających zamieszkać w domkach jest ograniczona do wskazanej w rezerwacji ). W przypadku stwierdzenia takiego faktu naliczone zostaną dodatkowe koszty noclegu bądź zostanie zerwana umowa najmu , ze skutkiem natychmiastowym bez zwrotu wniesionej wcześniej pełnej opłaty za wynajem.

6. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe bezwzględnie zabronione jest:

– palenie papierosów w domku,

– palenie grilla na tarasie,

– palenie świeczek w domku i na tarasie,

– używanie w domkach grzejników, czajników bezprzewodowych, żelazek i innych podobnych urządzeń niestanowiących wyposażenia domku.

7. Nie ponosimy odpowiedzialności za rzeczy osobiste, wartościowe przedmioty, pieniądze pozostawione w domku oraz za zaparkowany samochód , parking jest niestrzeżony.

8. Wynajmujący ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkie uszkodzenia i zniszczenia domku oraz wyposażenia spowodowane jego działaniem lub osób przebywających w domku.

9. Korzystanie z placu zabaw, trampoliny może odbywać się tylko pod nadzorem dorosłych, którzy ponoszą odpowiedzialność za bezpieczeństwo dzieci.

10. Przy opuszczaniu domku w trakcie pobytu należy zamykać okna i drzwi na klucz.

– Z uwagi na pojawiające się w okresie letnim silne burze, prosimy o wyłączanie telewizorów z gniazdek podczas burzy lub podczas dłuższej nieobecności w domku.

11. Korzystający z grilla bądź ogniska proszeni są o dokładne ich wygaszenie i posprzątanie terenu wokół nich, tak aby wszyscy z Wynajmujących mogli skorzystać w czystości.

12. Należy pamiętać, że „cisza nocna” obowiązuje od godziny 22 do 6 rano.

13. Na życzenie Klienta wystawiamy rachunki lub faktury (nie wystawiamy faktur VAT).

14. Przyjazd ze zwierzętami domowymi jest możliwy tylko po wcześniejszym uzyskaniu na to zgody właściciela.

15. Wpłata zadatku oznacza zapoznanie się i akceptację regulaminu.


Nieprzestrzeganie powyższego regulaminu może skutkować rozwiązaniem umowy na korzystanie z noclegów bez zwrotu poniesionych kosztów przez osoby naruszające regulamin.


Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej