Co warto zobaczyć? Najpopularniejsze atrakcje

Zobacz wszystkie atrakcje
Port rybacki w Helu

Port rybacki w Helu

Hel, ul. Żeglarska

Port i przystań 9.4
Plaża Hel

Plaża Hel

Hel,

Plaża, kąpielisko 9.2
Deptak - ulica wiejska
Leaflet | © OpenStreetMap contributors

Deptak - ulica wiejska

Hel, ul. wiejska

Rynek, starówka 9.5

Co należy wiedzieć? Kilka słów o mieście

Każdy turysta wybierający się do Helu powinien wiedzieć, że znajduje się tam jedyne w Polsce fokarium z fokami szarymi. Do innych atrakcji wartych zobaczenie zaliczyć możemy: Muzeum Rybołówstwa, Latarnię Morską, Muzeum Obrony Wybrzeża, Port Rybacki oraz Nadmorski Park Krajobrazowy. Słynna ulica Wiejska w Helu jest reprezentacyjnym deptakiem, na którym znajdziemy dawne domki rybackie, ratusz oraz liczne kawiarnie.

Gdzie dobrze zjeść? Restauracje

Zobacz wszystkie restauracje
Restauracja Wanoga

Restauracja Wanoga

Hel, ul. Wiejska

10.0
Restauracja Kutter

Restauracja Kutter

Hel, ul. Wiejska

9.4
Restauracja Checz

Restauracja Checz

Hel, ul. Wiejska

10.0

Co warto wiedzieć? Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
Pomysły na polskie wakacje. Hel

Jedyne takie miejsce w Polsce, ponad 35 km długości, 22 km² powierzchni otoczonej wodą z trzech stron - taki właśnie jest Półwysep Helski, którego co roku odwiedza tysiące miłośników plażowania i dobrej zabawy. Nikogo nie powinno dziwić, że to miejsce trafiło kiedyś na listę 15 najbardziej niezwykłych półwyspów na świecie.

Kierunek: Hel. Tu poczujesz nadmorski klimat

W naszym zestawieniu przyszedł czas na przedstawienie rekomendowanych noclegów w Helu. W tym mieście poczujecie prawdziwie nadmorski klimat, a do tego ciekawie spędzicie czas. Koniecznie sprawdźcie więc obiekty noclegowe, które inni turyści uważają za najlepszy urlopowy wybór.

Hel - obiekty noclegowe, które najchętniej polecają turyści

Hel jest jedną z najchętniej wybieranych nadmorskich miejscowości podczas wakacji. Tutejsze widoki nie mają sobie równych. W naszym cyklu polecanych obiektów nie mogło zabraknąć więc i tego miasta. Sprawdźcie, które obiekty w Helu są najchętniej polecane przez turystów na łamach naszego serwisu.

Słoneczna odsłona Helu - galeria zdjęć

Choć do rozpoczęcia wakacji zostało jeszcze trochę czasu, sezon na letnie wypoczywanie uważamy za rozpoczęty. Na plażach można zaobserwować wzmożony ruch, nadmorskie kurorty przygotowują się do pełni sezonu a my postanowiliśmy sprawdzić jak wakacyjna sytuacja przedstawia się na Helu. Czy jest już gotowy na przyjęcie pierwszych turystów? Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć.

Gdzie się zatrzymać? Polecane noclegi

Zobacz wszystkie noclegi
Fajne Mieszkanko 9.8

Fajne Mieszkanko

ul. Steyera 8b/1
Pokoje Gościnne Kotwica 10.0
Pokoje Silvamare 9.8

Pokoje Silvamare

ul. Kuracyjna 5