Co warto zobaczyć? Najpopularniejsze atrakcje

Zobacz wszystkie atrakcje
Port rybacki w Helu

Port rybacki w Helu

Hel, ul. Żeglarska

Port i przystań 9.4
Deptak - ulica wiejska
Leaflet | © OpenStreetMap contributors

Deptak - ulica wiejska

Hel, ul. wiejska

Rynek, starówka 9.5
Plaża Hel

Plaża Hel

Hel,

Plaża, kąpielisko 9.3

Co należy wiedzieć? Kilka słów o mieście

Każdy turysta wybierający się do Helu powinien wiedzieć, że znajduje się tam jedyne w Polsce fokarium z fokami szarymi. Do innych atrakcji wartych zobaczenie zaliczyć możemy: Muzeum Rybołówstwa, Latarnię Morską, Muzeum Obrony Wybrzeża, Port Rybacki oraz Nadmorski Park Krajobrazowy. Słynna ulica Wiejska w Helu jest reprezentacyjnym deptakiem, na którym znajdziemy dawne domki rybackie, ratusz oraz liczne kawiarnie.

Gdzie dobrze zjeść? Restauracje

Zobacz wszystkie restauracje
Restauracja Wanoga

Restauracja Wanoga

Hel, ul. Wiejska

10.0
Restauracja Kutter

Restauracja Kutter

Hel, ul. Wiejska

8.6
Restauracja Checz

Restauracja Checz

Hel, ul. Wiejska

10.0

Co warto wiedzieć? Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
Bon turystyczny 500+. Lista miejsc w Helu
Bon turystyczny to dla rodzin z dziećmi duże ułatwienie podczas planowania wypoczynku. Wiele z nich może dzięki niemu wyjechać nad morze – na przykład do malowniczego Helu. Położny na końcu Półwyspu Helskiego jest wymarzonym miejscem na wakacje z dzieckiem. Poza wspaniałymi plażami można korzystać z takich atrakcji jak chociażby wizyta w fokarium! Trzeba jednak pamiętać, że nie wszędzie akceptowane są bony turystyczne, dlatego niżej przedstawiamy obiekty w Helu, które przyjmują takie płatności.
Pomysły na polskie wakacje. Hel

Jedyne takie miejsce w Polsce, ponad 35 km długości, 22 km² powierzchni otoczonej wodą z trzech stron - taki właśnie jest Półwysep Helski, którego co roku odwiedza tysiące miłośników plażowania i dobrej zabawy. Nikogo nie powinno dziwić, że to miejsce trafiło kiedyś na listę 15 najbardziej niezwykłych półwyspów na świecie.

Kierunek: Hel. Tu poczujesz nadmorski klimat

W naszym zestawieniu przyszedł czas na przedstawienie rekomendowanych noclegów w Helu. W tym mieście poczujecie prawdziwie nadmorski klimat, a do tego ciekawie spędzicie czas. Koniecznie sprawdźcie więc obiekty noclegowe, które inni turyści uważają za najlepszy urlopowy wybór.

Hel - obiekty noclegowe, które najchętniej polecają turyści

Hel jest jedną z najchętniej wybieranych nadmorskich miejscowości podczas wakacji. Tutejsze widoki nie mają sobie równych. W naszym cyklu polecanych obiektów nie mogło zabraknąć więc i tego miasta. Sprawdźcie, które obiekty w Helu są najchętniej polecane przez turystów na łamach naszego serwisu.

Gdzie się zatrzymać? Polecane noclegi

Zobacz wszystkie noclegi
Apartamenty Bursztyn 9.8

Apartamenty Bursztyn

ul. Bałtycka 3D/7
Helskie Wakacje 8.8

Helskie Wakacje

ul. Szkolna 1
Apartament 48 10.0

Apartament 48

ul. Steyera 16A/48