Imprezy i koncerty w Helu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Scena Malarnia - Teatr Wybrzeże
Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
Scena Kameralna - Teatr Wybrzeże

Hel Aktualności

Bon turystyczny to dla rodzin z dziećmi duże ułatwienie podczas planowania wypoczynku. Wiele z nich może dzięki niemu wyjechać nad morze – na przykład do malowniczego Helu. Położny na końcu Półwyspu Helskiego jest wymarzonym miejscem na wakacje z dzieckiem. Poza wspaniałymi plażami można korzystać z takich atrakcji jak chociażby wizyta w fokarium! Trzeba jednak pamiętać, że nie wszędzie akceptowane są bony turystyczne, dlatego niżej przedstawiamy obiekty w Helu, które przyjmują takie płatności.
Jedyne takie miejsce w Polsce, ponad 35 km długości, 22 km² powierzchni otoczonej wodą z trzech stron - taki właśnie jest Półwysep Helski , którego co roku odwiedza tysiące miłośników plażowania i dobrej zabawy. Nikogo nie powinno dziwić, że to miejsce trafiło kiedyś na listę 15 najbardziej niezwykłych półwyspów na świecie.
Tancerze i wokaliści ze Studia Sztuki przedstawią specjalany program wokalno - taneczny. Taneczna Majówka startuje 5 maja o godzinie 18:00.
2 czerwca, w godzinach 13:00 - 16:00, na ulicy Wiejskiej 50 w Helu odbędzie się Pchli Targ.
1 czerwca 2018, w Miejskiej Hali Sportowo-Widowiskowej w Helu odbędzie się Festiwal Planszówek, przeznaczony dla dorosłych i dzieci.

D-Day Hel 2018

Desant na Hel nawiązuje do największej w historii pod względem użytych sił i środków operacji desantowej podczas II wojny światowej, mającej na celu otwarcie tzw. drugiego frontu w zachodniej Europie.
Akcja „Słoneczna Stacja” odwiedzi Hel w dniach 28 - 30 lipca. Zapraszamy!
W naszym zestawieniu przyszedł czas na przedstawienie rekomendowanych noclegów w Helu. W tym mieście poczujecie prawdziwie nadmorski klimat, a do tego ciekawie spędzicie czas. Koniecznie sprawdźcie więc obiekty noclegowe, które inni turyści uważają za najlepszy urlopowy wybór.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Marszu na Orientację Szperk, który odbędzie się 12 sierpnia w Helu.
Serdecznie zapraszamy do Teatru w Remizie. Spektakle odbywają się w dniach 4, 6, 11, 13, 18, 20, 25, 26 lipca.