Imprezy i koncerty
Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!
Aktualności
Zbliża się szósta edycja mrągowskich Impresji Artystycznych! W ramach imprezy odbędzie się Ogólnopolski Konkurs Piosenki oraz koncert zespołu Czesław Śpiewa.
Zapraszamy na siódmą edycję Festiwalu Filmów Rosyjskich „Sputnik nad Polską” , która już 7 listopada startuje w Warszawie! Następnie, jak co roku, wyruszy do kilkudziesięciu innych polskich miast.
Przed nami spotkanie „Kobieta w podróży” z cyklu Kontynenty - Lubelskie Spotkania Podróżnicze. W programie wieczoru między innymi wystawa i konkurs fotograficzny oraz prezentacje podróżnicze. Tego nie można przegapić!
Po trzech latach Teatr im. Stefana Jaracza odzyskał dawny blask! Właśnie zakończył się remont siedziby, a wielkie otwarcie zaplanowano już na 8 listopada.
Na wielbicieli mocniejszych brzmień czeka nie lada gratka. W pierwszych dniach listopada odbędzie się siódma edycja ostródzkiego Ost-Rock UndergroundFest. Oprócz koncertów zaproszonych gości, zostanie również przeprowadzony konkurs dla młodych talentów.
Trwają przygotowania do Rajdu Niepodległości, którego trasa przebiegać będzie w okolicach Ełku. Jest to impreza nie tylko dla off-roadowców, ale dla wszystkich posiadaczy samochodów z napędem 4x4, którzy chcą poczuć przypływ adrenaliny.
Pasjonaci dalekich podróży i wielkiej przygody nie mogą przegapić łódzkiego festiwalu! Będzie to jedyna w swoim rodzaju okazja aby spotkać światowe gwiazdy alpinizmu, ludzi, którzy znaleźli własny sposób na ciekawe życie oraz gwiazdy sportu i filmu.
Świąteczne targi w Ołomuńcu są równie znane jak te w Salzburgu czy Wiedniu. Warto więc zaplanować sobie czas, organizując krótki wyjazd lub romantyczny weekend, i spędzić go w tym pięknym mieście.
Przed nami długi weekend w listopadzie. Jeżeli spędzacie go w Mrągowie i szukacie pomysłu na zagospodarowanie wolnego czasu, możecie zwiedzić okolicę razem z uczestnikami marszu „Poznaj Mrągowo”.
Zastanawiacie się co robić w listopadowe wieczory w Olsztynie? Proponujemy jesienne koncerty wspaniałych artystów - duetu Rebeka, grupy Kamp! i Aloszy Awdiejewa.