Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Kazimierz Dolny
Miejsce imprezy:
Licencja na Oprowadzanie - wycieczki z przewodnikiem.
Miejscowość:
Zduńska Wola
Miejsce imprezy:
Miejski Dom Kultury
Miejscowość:
Kazimierz Dolny
Miejsce imprezy:
Licencja na Oprowadzanie - wycieczki z przewodnikiem.
Miejscowość:
Mysłowice
Miejsce imprezy:
Mysłowicki Ośrodek Kultury

Aktualności

Wyjazd nad morze to jeden z najlepszych pomysłów na spędzenie ciepłych dni. W Polsce znajdziemy piękne wybrzeże z licznymi nadmorskimi miejscowościami turystycznymi i plażami. Niezależnie od długości urlopu, odpowiednie przygotowanie się i spakowanie niezbędnych rzeczy do wyjazdu to początek udanego wypoczynku.
Niewiele jest w naszym kraju miejsc, które tak świetnie nadają się do rekreacji, jak Szklarska Poręba i jej okolice. Miasteczko przyciąga turystów o każdej porze roku, gdyż zimą czekają tu świetne trasy zjazdowe dla narciarzy, a w pozostałe części roku – ciekawe szlaki turystyczne. Podpowiadamy, które warto wybrać na jesienną wędrówkę.
Czy rodzinne wakacje nad morzem to dobry pomysł? Które miejsce wybrać i jakie atrakcje zaplanować, by wszyscy byli zadowoleni? W poniższym tekście staramy się rozwiać wasze wątpliwości. Miejmy nadzieję, że się uda.
Czy nad Bałtykiem można jeszcze znaleźć spokojną plażę? Okazuje się, że nawet blisko tłumnych kurortów są dostępne zaciszne zakątki. Jednym z nich jest Unieście, idealne miejsce na letni wypoczynek nad polskim morzem!
Już od 15 maja 2021 (sobota) przestaje obowiązywać nakaz zasłaniania nosa i ust na świeżym powietrzu. Tego dnia zaczną też funkcjonować ogródki przy restauracjach i innych lokalach gastronomicznych. Co jeszcze się zmieni?
Sandomierz to jedno z najpiękniejszych turystycznych miasteczek w naszym kraju. Jego walory świetnie znają mieszkańcy, ale dzięki serialowi “Ojciec Mateusz” mogła się o tym przekonać cała Polska! Jeśli chcesz zobaczyć serialowe plenery, przyjedź do Sandomierza – w klimat miejsca wczujesz się, nocując w Dworku Ojca Mateusza!
Nadbałtyckie kurorty już od początku wakacji goszczą wczasowiczów spragnionych wypoczynku na złocistym piasku i kąpieli w ciepłej wodzie. Jeśli zastanawiasz się, gdzie pojechać, poznaj największe letnie hity polskiego wybrzeża – tam znajdziesz najlepsze plaże!
Wakacje w Zakopanem kuszą wszystkich turystów. Wypoczynek pod Tatrami wybierają zarówno osoby, które chcą przemierzać górskie szlaki, jak też rodziny z dziećmi. Tutaj powstanie pytanie, jak zaplanować rodzinny pobyt w Zakopanem, by wszyscy byli zadowoleni. Mamy kilka pomysłów!
Na Zalewie Szczecińskim trwają prace nad dwiema sztucznymi wyspami. Dlaczego są tworzone i jakim celom będą służyć? Niżej odpowiadamy na te pytania!
Kaszuby to ciekawy, bardzo zróżnicowany region, który obejmuje fragment polskiego wybrzeża, gęste lasy oraz malownicze jeziora. Tutaj znajdziesz miejsce dla siebie, zakochasz się w uroczych miasteczkach i stwierdzisz, że jeszcze kiedyś powrócisz w te strony. Sprawdź, co koniecznie musisz zobaczyć podczas swojej pierwszej podróży na Kaszuby .

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej