Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Kazimierz Dolny
Miejsce imprezy:
Przewodnicy od pokoleń
Miejscowość:
Nysa
Miejsce imprezy:
Nyski Dom Kultury
Miejscowość:
Szczecin
Miejsce imprezy:
Event Arena

Aktualności

Nasz kraj potrafi być zaskakujący na wiele wyjątkowych sposobów. Lista niepowtarzalnych zakątków, które możemy odwiedzić, jest naprawdę ogromna! Wiele z nich już dawno zyskało status kultowych, a inne powoli zyskują na popularności! W Polsce są jednak niezwykłe miejsca, o których mogliście nie słyszeć! Zajrzyjcie na naszą listę, sprawdźcie, ile z tych miejsc rzeczywiście znacie i dajcie się zaskoczyć!
Macie ochotę rzucić wszystko i wyjechać w jakieś ustronne miejsce? Zmęczyliście się zimowym snem i chcielibyście odetchnąć pełną piersią? Marzy wam się ucieczka gdzieś z dala od ludzi? Nie czekajcie do wakacji! Już dziś wybierzcie jedno ze spokojnych miejsc idealnych na urlop i sprawdźcie jak przyjemnie wypoczywać w ciszy i spokoju! Oto kilka atrakcyjnych domków na wakacje w spokojnych miejscach!
W tym roku Dzień Kobiet wypada w poniedziałek. Jest to świetny pretekst do tego, by z okazji 8 marca wyjechać na przedłużony weekend. Trudno jednak znaleźć nocleg w ostatniej chwili, dlatego zrobiliśmy to za ciebie!
Od odkrycia pierwszego przypadku koronawirusa w Polsce minął już rok. W dalszym ciągu musimy przestrzegać zaleceń, zgodnie z zasadą: Dystans - Dezynfekcja - Maseczka. Są jednak miejsca, w których noszenie maseczki nie jest obowiązkowe. Gdzie w związku z tym możemy się wybrać, by odetchnąć świeżym powietrzem?
Lubicie zimowe wędrówki górskie? A gdybyście podczas takiej wyprawy natknęli się ...na UFO? Albo coś, co mocno statek kosmiczny przypomina? Właśnie takie niezwykłe zjawisko uchwycone zostało w Tatrach!
Rzym ma swoją fontannę di Trevi, Singapur - Fontannę Bogactwa, a Polska? W naszym kraju znajdziemy wiele zabytkowych i multimedialnych fontann, które stanowią swego rodzaju atrakcję wśród odwiedzających daną miejscowość turystów. Odkryj najpiękniejsze fontanny w Polsce.
Liczycie na odrobinę świeżego powietrza? Chcielibyście się nieco odmrozić po zimie i odetchnąć pełną piersią? Szukacie spokojnego miejsca na weekend lub dłuższy urlop, aby wypocząć jeszcze zanim nadejdą wakacje wraz z turystycznym szałem wyjazdów? Oto kilka spokojnych miejsc w Polsce, które warto wybrać na urlop?
Poszukujecie spokojnych miejsc na wakacje, nie wiecie jednak jaki kierunek wybrać? Zapewne jak co roku wielu turystów zdecyduje się na malownicze góry lub piękne nadmorskie plaże. W Polsce znajdziemy jednak wiele innych interesujących zakątków. Jednym z nich z pewnością jest Dolny Śląsk! Jeżeli chcecie spędzić wczasy ciekawie, bezpiecznie i z dala od turystycznego tłumu sprawdźcie nasze propozycje. Oto spokojne miejsca na wakacje na Dolnym Śląsku.
ZOO Wrocław żyje niezwykłym wydarzeniem. Na świat przyszło tu młode jednego z najbardziej tajemniczych zwierząt na naszej planecie. W dodatku gatunek zagrożony jest wyginięciem, więc te narodziny to prawdziwy powód do świętowania.
To miejsca szczególne pod wieloma względami - zachwycają swoim pięknem i mają w sobie element świętości - dla tych powodów przyjeżdżają tu katolicy i turyści z całej Polski. Czym charakteryzują się święte góry w Polsce i gdzie możemy je zobaczyć?