Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Hype Park
Miejscowość:
Kołobrzeg
Miejsce imprezy:
Amfiteatr

Aktualności

Latem, kiedy nadchodzą upały, każdy chętnie zanurza się w wodzie. Wypoczywając w górach, nie musimy rezygnować z takich atrakcji! Wystarczy znaleźć nocleg z basenem, co wcale nie jest takie trudne!
Za oknem coraz cieplej, każdy z nas szuka ochłody i możliwości spędzenia wolnego czasu w wyjątkowym miejscu. Większość osób, oczekując nadejścia swojego wymarzonego urlopu, szuka pomysłów i rozwiązań, by przetrwać ten czas. Jeśli mieszkasz w Warszawie lub w jej okolicy, to świetną opcją może okazać się wyjazd nad Zalew Zegrzyński. Dlaczego?
Można śmiało rzec, że trendy, związane z prowadzeniem obiektu noclegowego, zmieniają się z roku na rok. Podobnie jest, jeśli chodzi o turystyczne gusta, związane z wymarzonym urlopem. W ostatnich latach, turyści coraz śmielej decydują się na wypoczynek w stylu slow life. Czym się charakteryzuje ten trend i jak przygotować obiekt na przyjęcie turystów, którzy są miłośnikami takiego podróżowania?
Jeśli najbliższe wakacje chciałbyś spędzić w sposób wyjątkowy i zupełnie inny niż pozostali turyści, to ta opcja na pewno powinna Cię zainteresować. Pozwala poznać wyjątkowe miejsca w Polsce, obcować z naturą i w dużym stopniu się wyciszyć. Co to takiego i gdzie można z tego korzystać?
Stand-up Grzegorza Dolniaka z nowym programem pt. "Sztuka Relaksu!" odbędzie się 16 sierpnia w Amfiteatrze w Międzyzdrojach. Zapraszamy!
Zapraszamy na stand-up Grzegorza Dolniaka z nowym programem pt. "Sztuka Relaksu!", który odbędzie 7 sierpnia w Amfiteatrze w Międzyzdrojach.
Zenek Martyniuk, to prawdziwa legenda na scenie. To niekwestionowany Król muzyki Disco Polo i najpopularniejszy wykonawca tego ratunku muzyki. Zapraszamy na koncert, który odbędzie się 11 sierpnia w Amfiteatrze w Międzyzdrojach.
Wszystkich miłośników cygańskiej muzyki zapraszamy na koncert zespołu Don Vasyl i Cygańskie i Cygańskie Gwiazdy, który odbędzie się24 sierpnia w Amfiteatrze w Międzyzdrojach.
Koncert Roksany Węgiel w Międzyzdrojach odbędzie się 10 sierpnia. Już dziś serdecznie zapraszamy.
Zapraszamy serdecznie do Amfiteatru w Międzyzdrojach, gdzie odbędzie się wyjątkowy koncert Cleo.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej