Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Kazimierz Dolny
Miejsce imprezy:
Szept Kazimierza. Usługi turystyczne Dorota Szczuka
Miejscowość:
Walce
Miejsce imprezy:
Gminny Ośrodek Kultury

Aktualności

11. „Sputnik nad Polską” już w marcu będzie dokładnie nad Elblągiem. Zapraszamy od 20 do 22 marca do Kina Światowid na projekcje w ramach Replik Festiwalu Filmów Rosyjskich.
Kinowy powrót, który z pewnością ucieszy wszystkie dzieci. Gnomeo i Julia pojawią się w kolejnym pełnym przygód filmie animowanym. „Gnomeo i Julia” w Kinie Światowid od 16 do 29 marca.
Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia Rachel Joy Scott, pierwszej z 13 ofiar strzelaniny, która w 1999 r. wstrząsnęła całym światem. „Moja miłość” w Kinie Światowid od 16 do 22 marca.
Idzie wiosna, za chwilę szarobura rzeczywistość za oknem wybuchnie światłem i kolorami. Może warto wprowadzić zmiany także w najbliższym otoczeniu?
Organizatorzy zapraszają na spotkanie z Szymonem Radzimierskim, które odbędzie się w salonie Empik Silesia w ramach Festiwalu Przecinek i Kropka.
Organizatorzy zapraszają na spotkanie z Michałem Rusinkiem, które odbędzie się w salonie Empik Silesia w ramach Festiwalu Przecinek i Kropka.
Marzec często jest kojarzony z Dniem Kobiet. Słusznie, bo to doskonały dzień na mówienie nie tylko o tym, co przyjemnie, ale także o tym, co niełatwe, a niezwykle ważne dla kobiet.
Najnowsza książka Przemysława „Vegenerata” Ignaszewskiego „Vegenerata bieg przez kuchnię, czyli szalone menu ultramaratończyka” (Burda Publishing) zabiera czytelników w aktywny bieg przez wertepy i zdrową kuchnię.
8 kwietnia, o godzinie 17:00, w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym w Koszalinie odbędzie się spektakl teatralny pt. Pożar Reichstagu .
21 kwietnia, o godzinie 20:00, w Klubie Kawałek Podłogi w Koszalinie odbędzie się koncert zespołu Hazes.