Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Elbląg
Miejsce imprezy:
Centrum Spotkań Europejskich ŚWIATOWID
Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Dom Kultury Bakara

Aktualności

W czasie warsztatów uczestnicy poznają przykłady wykorzystania światła w wybranych dziedzinach sztuki (w malarstwie, teatrze, literaturze itp.).
"Pchła Szachrajka" to kolorowe widowisko dla najmłodszych widzów, w czasie którego, dzieci odbędą wspaniałą podróż z małą, krnąbrną i bardzo psotną Pchełką.
Zabawna adaptacja jednej z najpopularniejszych baśni Braci Grimm, autorstwa Marty Guśniowskiej - genialnej, współczesnej pisarki zajmującej się literaturą dla najmłodszych.
RóBSzuM jest festiwalem muzyki niezależnej odbywającym się corocznie od 2012 r. Założeniem jest prezentacja artystów ambitnych,niezależnych i ciekawych oraz niedocenionych w świecie w którym tak zwana muzyka popularna prezentowana masowo przestała być sztuką.
"Shirley Valentine"- spektakl przez wiele lat grany w chorzowskim Teatrze Rozrywki z ogromnym powodzeniem na deskach Teatru Żelaznego.  
"Pikantni" - komedia obyczajowa Stefana Vögla, cenionego austriackiego dramaturga, która wykorzystuje znany schemat czworokąta.
Spektakl Łowców to nie tylko kabaret. To prawdziwe show, gdzie istotną rolę odgrywa światło, muzyka i emocje. ICH skecze, prócz solidnej dawki śmiechu, są o czymś.
Koncert legendarnego zespołu Boys odbędzie  7 sierpnia w Amfiteatrze w Rewalu.
Koncert legendarnego zespołu Boys odbędzie się 30 lipca w Amfiteatrze w Rewalu.
"Ostatnie takie trio" to program kabaretowy, w którym kabaret Ani Mru-Mru mierzy się z odwiecznym pytaniem... Jak to? Jak to powiedzieć? Jak to działa? Jak to możliwe? Jak to było? "Ostatnie takie trio" to coś czego na pewno nie wolno przegapić...