Imprezy i koncerty

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Tauron Arena Kraków
Miejscowość:
Kołatek
Miejsce imprezy:
Ośrodek Wypoczynkowy Kołatek

Aktualności

Międzygórze to niewielka wieś zlokalizowana w Sudetach Wschodnich. W pobliżu przepływa Bystrzyca Kłodzka , a sama miejscowość jest malowniczo usytuowana u podnóża Śnieżnika .
Każdy wyjazd w góry można traktować jako pewnego rodzaju przygodę, niezależnie od tego, czy swój wolny czas spędzamy aktywnie, czy wręcz przeciwnie. Do regionów, który chętnie wybieramy na swój urlop w górach, bardzo często wybieramy Dolny Śląsk. To właśnie tu, a dokładniej w Świeradowie-Zdroju, już wkrótce powstanie Górski Park Przygód.
26 maja to niezwykle ważna data każdego roku. To właśnie wtedy wszystkie mamy obchodzą swoje święto w Polsce. Dzień Matki to dzień szczególny z wielu powodów. Swoim mamom kupujemy kwiaty, prezenty lub szykujemy różnego typu niespodzianki. Jeśli w dalszym ciągu nie masz koncepcji na to, jaką niespodziankę sprawić swojej mamie, to może idealną opcją będzie w tym przypadku podróż po wyjątkowych miejscach w Polsce? W tym artykule przygotowaliśmy dla Ciebie kilka podpowiedzi!
Może zabrzmi to nieco dziwnie, ale by odwiedzić Ateny, Rzym, czy Paryż, wcale nie musisz wyruszać w długą podróż samolotem. Wiele z tych miejsc znajdziesz w popularnych turystycznie regionach w Polsce lub w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania. Poznaj “zagraniczne” miejscowości w Polsce.
Masyw Śnieżnika to najwyższe pasmo górskie w Sudetach Wschodnich i zarazem jedno z najpiękniejszych miejsc w południowej Polsce i w całym województwie dolnośląskim. Nic więc dziwnego, że co roku w okolice te ruszają liczni turyści spragnieni pięknych, górskich widoków i odpoczynku od gwaru i zgiełku wielkich miast, poszukujący atrakcyjnych miejsc , które warto zobaczyć w sudeckich okolicach.
Maj to bez wątpienia najpiękniejszy miesiąc w roku. Za oknem piękna, słoneczna pogoda, przyroda mieni się zielenią i przepięknymi kolorami, a na polach dominuje żółty kolor rzepaku, który zachwyca influencerów, fotografów i każdego turystę. Z myślą o osobach, które lubią podziwiać wyjątkowe krajobrazy, z rzepakiem w roli głównej, przygotowaliśmy zestawienie najpiękniejszych pól rzepaku, które można podziwiać w Polsce.
Dopiero co powróciliśmy z naszego urlopu podczas długiego weekendu majowego, a już za miesiąc czeka nas kolejna możliwość przedłużonego wypoczynku. Tym razem, przez 4 dni, będziemy mogli podróżować po Polsce, w ramach długiego weekendu czerwcowego. Wystarczy 1 dzień wolny w piątek po Bożym Ciele, by zaplanować swój nocleg w wyjątkowym miejscu w Polsce. Które kierunki cieszą się największym zainteresowaniem turystów?
Kotlina Kłodzka to jedno z najbardziej atrakcyjnych pod względem turystycznym miejsc na Dolnym Śląsku. Zachęca do odwiedzin unikalnymi krajobrazami, górami oraz licznymi atrakcjami turystycznymi, których nie sposób przegapić.
Województwo śląskie to region, oferujący wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Jedni przyjeżdżają tu na dłużej, a inni odwiedzają wyjątkowe miejsca podczas jednodniowych wycieczek. Doskonałą propozycją dla wielu osób, może okazać się wizyta w Częstochowie, na Jasnej Górze, połączone z wycieczką do oddalonego o 18 km Olsztyna, w którym znajduje się niezwykły zamek.
Góry Opawskie to niepozorne pasmo górskie, które kryje w sobie całkiem sporo tajemnic oraz ciekawych miejsc zdecydowanie wartych odwiedzenia. Nie bez powodu nazywa się je "Perłą Ziemi Opolskiej" - Góry Opawskie to bowiem jeden z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych pod względem oferty turystycznej zakątków tego malowniczego regionu .

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej