Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Lublin
Miejsce imprezy:

Miejscowość:
Zakopane
Miejsce imprezy:

Miejscowość:
Polska
Miejsce imprezy:

Miejscowość:
Polska
Miejsce imprezy:

Aktualności

Wakacje to ten czas, gdy podróżujemy bardzo chętnie. Zazwyczaj wybieramy morze, góry lub jeziora, jednak nie należy zapominać o polskich miastach, których zwiedzanie może okazać się niezwykle ciekawe. Dziś mamy przyjemność zaprezentować Lublin - miasto wyjątkowe i takie, w którym na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Co zobaczyć i które miejsca powinniśmy odwiedzić w tym mieście? O tym poniższy artykuł.
Warszawę wraz z jej atrakcjami zna chyba każdy. Stolica naszego kraju kojarzy się przede wszystkim z imponującym Pałacem Kultury, pięknym Starym Miastem, Łazienkami Królewskimi oraz Zamkiem Królewskim. Pełno tu także innych zabytków, ciekawych miejsc i interesujących atrakcji. Jednak co jeżeli wszystkie je już znamy? Czy to znaczy, że powinniśmy zrezygnować z wakacji w okolicy i rozglądać się za innym zakątkiem? Pragniecie urozmaicić swój wyjazd? Może mieszkacie w Warszawie i szukacie ciekawego pomysłu na szybki jednodniowy wyjazd? Czy jesteście w Warszawie już kolejny raz i chcielibyście przełamać schemat? Mamy dla was rozwiązanie. Oto kilka najciekawszych miejsc znajdujących się w okolicy Warszawy!
Synagoga zaprasza na kameralny recital urodzinowy Grażyny Łobaszewskiej - jednej z najwybitniejszych polskich artystek, która od lat zachwyca publiczność nie tylko wykonaniem piosenek napisanych specjalnie dla niej przez najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej, ale także jej własnymi interpretacjami standardów jazzowych czy gospel.
Gdy nadchodzi tak długo wyczekiwany przez wszystkich okres wakacji, chyba każdy marzy o tym, by choć na chwilę uwolnić się od codzienności i obowiązków. Co zrozumiałe, podróżowanie po naszym wspaniałym kraju, pozwala na mile spędzony czas - w ciszy i spokoju. Każdy ma taką potrzebę, również osoby niepełnosprawne, które pokonując ograniczenia i bariery coraz swobodniej mogą wybierać się w podróże. Z myślą o nich, przygotowaliśmy krótki poradnik, dotyczący podróżowania i pomysłów na udany wypoczynek dla nich.
Rozpoczęcie wakacji i coraz częstsze podróże Polaków, nie pozostały bez wpływu na wzrost zainteresowania portalem, należącym do Grupy Wirtualnej Polski, w tym Nocowanie.pl. Świadczą o tym między innymi najnowsze badania Megapanel PBI/Gemius dotyczące czerwca 2020.
Okres wakacji to ten czas, gdy dużym zainteresowaniem wśród turystów, cieszą się wyjazdy nad jezioro. W przypadku województwa pomorskiego, należy jasno podkreślić, że największą popularnością cieszą się miejscowości nadmorskie. A to nie wszystko. Dużo tu również wspaniałych miejsc, w których możemy odpocząć nad jeziorem. Gdzie się wybrać? W tym artykule przedstawiliśmy 5, naszym zdaniem, najlepszych kąpielisk w województwie pomorskim.
Właśnie podjęliście decyzję co do wyjazdu nad polskie morze? W planach macie łapanie promieni słonecznych, zabawę nad wodą, poszukiwanie muszelek oraz długie spacery po plaży? No właśnie! Spacery po plaży, a nie na plażę! Szukacie taniego i sprawdzonego miejsca na nadmorski urlop i liczycie na miejsce naprawdę blisko plaży? Koniecznie zerknijcie poniżej i sprawdźcie kilka naszych propozycji. Oto tanie noclegi nad morzem, które znajdują się naprawdę blisko plaży!
Turyści tworzą jedną wielką wspólnotę, której wspólną pasją jest podróżowanie. Każdy ma inne potrzeby związane z wypoczynkiem. Jedni chcą spędzać czas aktywnie, drudzy - leniwie. Aktywności na pewno nie można odmówić seniorom, którzy w XXI wieku stanowią niezwykle aktywną grupę osób. Jak zorganizować udany urlop dla seniorów? O tym poniższy artykuł.
Jak urozmaicić wakacyjny weekend w mieście albo letni wyjazd? Pomyśl o zorganizowaniu pikniku. Jest to rozrywka, która odpowiada chyba wszystkim – dzieciom, dorosłym, rodzinom, parom oraz grupom znajomych. Trzeba tylko dobrze się przygotować, nie tylko zabierając przemyślane smakołyki, ale i inne potrzebne rzeczy.