Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Nowy Sącz
Miejsce imprezy:
Nowy Sącz
Miejscowość:
Krynica-Zdrój, Krynica Górska
Miejsce imprezy:
Krynica-Zdrój
Miejscowość:
Kazimierz Dolny
Miejsce imprezy:
Stajnia Wylągi
Miejscowość:
Kazimierz Dolny
Miejsce imprezy:
Galeria Grabskich

Aktualności

Zapraszamy do obchodów 99. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, które odbędą się 10 i 11 listopada w Stroniu Śląskim.
Zapraszamy na spektakl muzyczno-kabaretowy pt. Upiorki w Operze , który odbędzie się 28 października, o godzinie 16:00, w Centrum Edukacji, Turystyki i Kultury w Stroniu Śląskim.
Już 22 października, o godzinie 15:00 w Centrum Edukacji, Turystyki i Kultury w Stroniu Śląskim odbędzie się koncert muzyki cygańskiej pt. Don Vasyl & Cygańskie Gwiazdy.
Adriano Trindade, brazylijski muzyk jazzowy koncertujący w całej Europie  20 października wystąpi ze specjalnym programem w zabytkowych koszernych Jatkach i mieszczącym się tam Trzecim Księżycu. Będzie to pierwszy koncert tego artysty w Kazimierzu i regionie. Bilety 20 zł. Konieczność rezerwacji.
wROCKfest.pl zaprasza 11 marca 2018 roku na niepowtarzalny koncert z udziałem członków zespołu Carlosa Santany - „The Magic of Santana”.
Zapraszamy na koncert artysty Włodka Pawlika, który zaprezentuje się 5 grudnia, o godzinie 20:00, w Sali Filharmonii im. K. Szymanowskiego w Krakowie.
Serwis internetowy Nocowanie.pl na podstawie sugestii turystów zamieszczonych na stronie w 2017 roku stworzył zbiór cech idealnego obiektu noclegowego. Wyniki poniżej.
Jakie noclegi w pięknym Żywcu są szczególnie warte waszej uwagi? Dowiecie się tego z naszego najnowszego zestawiania, w którym przedstawiamy rekomendacje turystów.
Oddział PTTK w Kazimierzu Dolnym zaprasza na zwiedzanie miasta z przewodnikiem.
Przerażająco śmieszna i strasznie porywająca animowana opowieść o rodzinie przemiłych, choć dość niezdarnych potworów.  Potworna rodzinka w Kinie Światowid od 20 października do 2 listopada.