Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Sulechów
Miejsce imprezy:
Sulechowski Dom Kultury

Aktualności

Jeszcze dosłownie chwila i za naszymi oknami pojawi się typowo zimowa aura. Przez wiele osób jest nie do końca lubiana, ze względu na krótkie dni, mróz i pluchę, ale dla większości z nas stanowi doskonałą okazję do zorganizowania zimowego wyjazdu. Pomimo trwającej pandemii, można bezpiecznie podróżować, o czym warto przekonać się osobiście, wybierając bezpieczne miejsca na wypoczynek, w których nasz kontakt z innymi ludźmi będzie ograniczony. Gdzie warto się wybrać na zimowy wypoczynek? O tym poniższy artykuł.
23 października o godz. 11.00 odbyła się konferencja prasowa Premiera Mateusza Morawieckiego
Uroki jesieni można podziwiać w naprawdę wielu miejscach. Jedni lubią spacery po parku, inni wędrówki po szlakach górskich, ale podkreślić należy, że ta pora roku może być również wyjątkowa nad jeziorami. Ostatnie lata pokazały, że dużym zainteresowaniem turystów w tym czasie cieszą się popularne polskie miasta. Jest wśród nich również Olsztyn - prawdziwa perełka Warmii i Mazur, pełna wielu wspaniałych miejsc na jesienny spacer oraz zabytków i atrakcji, które są dostępne niemalże przez cały rok. W tym artykule postanowiliśmy przedstawić Wam kilka wspaniałych miejsc na jesienny spacer w Olsztynie. Gdzie warto się wybrać? Sprawdźmy!
Od 24 października 2020 roku obowiązuje kolejna lista obostrzeń, związanych z pandemią koronawirusa. Ograniczeniu podlega również działalność gastronomiczna, która może działać jedynie na wynos i dowóz. Są jednak pewne odstępstwa od reguły, które dotyczą również działalności obiektów noclegowych.
O wyjeździe w Bieszczady, chyba każdy z nas marzy, niezależnie od pory roku. Zachwycają swoim pięknem, dziką przyrodą i przede wszystkim wspaniałymi widokami. Wędrówki po górach chyba już na stałe wpisały się w ulubiony sposób spędzania wolnego czasu przez większość turystów. Pokonanie własnych słabości, satysfakcja ze zdobycia szczytu i przebywanie w ciszy i spokoju - to i o wiele więcej, daje nam wędrówka po popularnych szlakach turystycznych. W tym artykule przedstawimy popularne trasy turystyczne, znajdujące się w Ustrzykach Dolnych, będącymi niejako bramą Bieszczad, której przekroczenie pozwoli odkryć piękno tego regionu. Które szlaki w tej miejscowości są najlepsze na turystyczne wędrówki? Sprawdźmy!
Pojezierze Lubuskie to region niezwykle atrakcyjny turystycznie, szczególnie dla miłośników przyrody i aktywnego wypoczynku. Natura odgrywa tu naprawdę dużą rolę, dzięki czemu znajdziemy w tym miejscu idealne warunki do relaksu.
Wielkopolska jest niezwykłym i bardzo cennym historycznie regionem Polski. Leży w centralnej części kraju, w dolinie Warty. Jej stolicą jest przepiękny Poznań, jednak turystyczne walory tej krainy można wymieniać naprawdę długo. Zachwyca ona swoich historycznym klimatem, kusi piękną przyrodą z Doliną Baryczy na czele oraz gwarantuje rozrywkę dzięki licznym atrakcjom.
W grudniu można pomyśleć o krótkim urlopie i rodzinnym wypadzie w góry. Zazwyczaj w tym czasie warunki są na tyle dobre, że działają już stacje narciarskie. Oprócz tego zmiana otoczenia to najlepszy sposób na odpoczynek od pracy i szkoły, a górskie szczyty w zimowym anturażu stanowią wyjątkowo piękną scenerię.
Puszcza Zielonka jest parkiem krajobrazowym zlokalizowanym na terenie województwa wielkopolskiego. Bardzo chętnie odwiedzana przez mieszkańców Poznania i innych okolicznych miast. Jedną z największych atrakcji tego terenu już szlak kajakowy, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród miłośników aktywnego wypoczynku.
Zima zbliża się coraz większymi krokami. Jedni czekają na nią z utęsknieniem, bo śnieg, święta i możliwość uprawiania zimowych sportów, a inni chcieliby już wiosnę, a najlepiej lato. Podkreślić jednak należy, że zimowy wypoczynek gwarantuje niezwykłe przeżycia, związane zarówno z aktywnym spędzaniem czasu, jak i samym odpoczynkiem. Popularne miejscowości na zimę, zachęcają wspaniałym klimatem, licznymi atrakcjami i doskonale przygotowanymi trasami narciarskimi. W tym artykule podpowiemy Wam, jak dobrze zaplanować zimowy urlop, by był on w pełni udany. Na co zwrócić uwagę? Sprawdźmy!