Imprezy i koncerty

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Polacy kochają Bieszczady. I dzieje się tak, co warto podkreślić, o każdej porze roku. Doceniamy magię dzikich i malowniczych szlaków, wspaniałej przyrody i licznych atrakcji, które znajdziemy w różnych zakątkach tego wspaniałego regionu. Szczególnym zainteresowaniem wśród turystów, cieszy się przede wszystkim “bieszczadzkie morze”, czyli Jezioro Solińskie. Właśnie tu, a dokładniej w Polańczyku, otwarty został Park Zdrojowy, który zachwyci turystów.
Powiedzenie “cudze chwalicie, swego nie znacie” odnosi się bezpośrednio do wielu aspektów naszego życia. Również do tego związanego z naszym podróżowaniem i turystyką. Pandemia koronawirusa, później wojna w Ukrainie i szalejąca inflacja, pociągająca wzrost kosztów codziennego życia - wszystko to spowodowało, że pojawił się nowy trend, określany jako “bliska turystyka”. Kto z niego korzysta i gdzie w związku z tym warto się wybrać?
Chcesz, by Twoja oferta noclegowa wywołała wśród Twoich gości efekt wow? Możliwości jest wiele. Samo prowadzenie obiektu noclegowego nie wystarczy. Warto nieco uatrakcyjnić swoją ofertę, uzupełniając o pewne elementy. Jakie? O tym poniższy artykuł.
Miniony wrzesień był jednym z najchłodniejszych w ostatnich kilkunastu latach, początek października przywitał nas deszczem i niskimi temperaturami. W górach, od dobrych dwóch tygodni, mamy prawdziwą zimę, a polskiej złotej jesieni, jak nie było, tak dalej nie ma. Mamy jednak dobrą wiadomość. Nadchodzący weekend, jak i kolejne dni powinny być słoneczne i wręcz upalne, jeśli mówimy o październiku. Jak warto w związku z tym spędzić swój wolny czas i gdzie się wybrać?
Podczas wypoczynku w górach odwiedzamy wiele wyjątkowych miejsc. Do kategorii tych szczególnych, należy zaliczyć przede wszystkim schroniska górskie, w których możemy przenocować, posilić się posiłkiem i jak sama nazwa wskazuje - schronić się, w przypadku zagrożenia, czy niekorzystnych warunków pogodowych. Schroniska są tłumnie odwiedzane przez turystów wędrujących w góry, ale takiego gościa, co w ostatnich dniach, to chyba nikt się nie spodziewał.
Wyjazd w góry, niezależnie od sezonu, to popularna forma spędzania wolnego czasu wśród większości osób. Podróżujemy tu wiosną, podczas wakacji, dużym zainteresowaniem cieszą się również jesienią, a w zimie przyjeżdżają tu miłośnicy sportów zimowych. Niezależnie od tego, kiedy zaplanujemy swój urlop w górach, cel większości podróży jest taki sam - zdobywać najwyższe szczyty. Poznaj 5 najpopularniejszych szczytów, należących do Korony Gór Polski.
Planując swój urlop jesienią, pod uwagę bierzemy nie tylko góry, ale również takie miejsca, w których z jednej strony zaznamy ciszy i spokoju, a z drugiej - będziemy mogli podziwiać wspaniałe miejsca i piękne widoki w jesiennej odsłonie. Jeżeli szukasz pomysłu i inspiracji na tego typu podróż, to idealnie sprawdzi się tu rezerwat archeologiczny w Biskupinie.
Minął już miesiąc od zakończenia wakacji, a Polacy w dalszym ciągu są spragnieni podróżowania. Największym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim miejscowości górskie, jednak całkiem spory ruch turystyczny można również zaobserwować w polskich miastach, a nawet nad Bałtykiem. Jak wyglądają najświeższe statystyki, związane z podróżowaniem Polaków?
W ostatnich latach, spora część osób poszukuje miejsc z klimatem, w których kontakt międzyludzki jest w dużym stopniu ograniczony. O wypoczynku w miejscu, w którym panuje cisza i spokój, chyba marzy każdy z nas. W takim przypadku doskonale sprawdzą się lasy, czy parki narodowe, w których każdy może przebywać w bliskości wspaniałej przyrody. Oto ranking 10 miejscowości blisko lasu, które warto odwiedzić o każdej porze roku.
Czy może być coś lepszego i piękniejszego od Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, wypełnionej różnorodnymi kolorami pięknej przyrody, w której ma się wrażenie, że czas się zatrzymał i robi się dosłownie wszystko, by ta chwila towarzyszyła nam w nieskończoność? Jeśli lubisz podróżować w stylu slow i szukasz nietypowego miejsca na swój wymarzony nocleg na Mazurach, to Winiec Family Houses z pewnością będzie dla Ciebie idealną propozycją.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej