Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Kazimierz Dolny
Miejsce imprezy:
PTTK Biuro Obsługi Ruchu Turystycznego
Miejscowość:
Kazimierz Dolny
Miejsce imprezy:
PTTK Biuro Obsługi Ruchu Turystycznego

Aktualności

Występy Moscow City Ballet charakteryzują olśniewające kostiumy, imponująca choreografia, magia świateł i urzekająca scenografia. Zdaniem krytyków, czarowi tej grupy nie można się oprzeć ani o niej zapomnieć. Tworzą tak wielką sztukę, że jest ona przeżyciem nawet dla tych, którzy tańca nie lubią. Wzruszeń i emocji, jakie wzbudza Moscow City Ballet, nie da się opisać - trzeba ich doświadczyć!
Club Vertigo zaprasza na wieczór ze stand-upem.
Przypadające w 2019 roku czterdziestolecie albumu "The Wall" to dobra okazja, by odczytać na nowo przesłanie zespołu Pink Floyd. Czy stworzone w głównej mierze przez Rogera Watersa dzieło to tylko historia odgradzającego się od świata z każdą cegłą w murze Pinka, czy może bardziej uniwersalna opowieść? Dzięki zespołowi Spare Bricks, który podczas serii jubileuszowych koncertów przedstawi całkowicie polską wersję "The Wall", będzie można przekonać się, czy przesłanie albumu jest aktualne.
Ray Wilson to jeden z najlepszych brytyjskich wokalistów, który był również członkiem grupy Genesis. 7 września wystąpi w poznańskim CK Zamek, gdzie da jubileuszowy koncert.
Koncert Premierowy Stanisławy Celińskiej "Malinowa" z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko.
Mamy to, mamy coś ekstra! Już 22 września z ogromną przyjemnością zapraszamy Was na event tatuażu, z którego cały dochód przeznaczony zostanie dla podopiecznych Stowarzyszenia Adopcje Buldożków.
Kochani! Zapraszamy na kolejną dawkę śmiechu!
Kochani! Zapraszamy na kolejną dawkę śmiechu!
Kochani! Zapraszamy na kolejną dawkę śmiechu!
Wyjątkowy musical i nietuzinkowe spojrzenie na życiorys największej gwiazdy kina i teatru okresu międzywojennego. Przenosimy się na estradę lat 20-tych i 30-tych, pełną piór, cekinów i zalotnych spojrzeń, ale przede wszystkim - pełną pięknej muzyki i stylowego tańca.