Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Lądek-Zdrój
Miejsce imprezy:
Lądek-Zdrój i cała Ziemia Kłodzka
Miejscowość:
Zakopane
Miejsce imprezy:
Start - Kuźnice, meta - galeria Władysława Hasiora
Miejscowość:
Kazimierz Dolny
Miejsce imprezy:
Dom Pracy Twórczej

Aktualności

Podróż po Polsce obfituje w wiele wspaniałych przeżyć. Odkrywamy niezwykłe miejsca, podziwiamy wspaniałe widoki i korzystamy z klimatu. Są też takie regiony i atrakcje, w których każdy z nas może znaleźć prawdziwe skarby. Czy wiesz, gdzie w Polsce ich szukać?
Na pełne zadowolenie gości, wypoczywających w Twoim obiekcie noclegowym, wpływ ma wiele niezwykle ważnych czynników. To przede wszystkim komfort, obsługa, ale również udogodnienia, z których mogą korzystać turyści. Można do nich zaliczyć również te bardziej aktywne formy, bo nie od dziś wiadomo, że w zdrowym ciele, zdrowy duch. Jak możesz zapewnić aktywność swoim gościom?
Zapraszamy na jubileuszową trasę koncertową zespołu Varius Manx wraz Kasią Stankiewicz. Koncert w Starym Maneżu w Gdańsku odbędzie się 6 listopada.
Zapraszamy na niezwykłą i pełną wspomnień trasę koncertową Kasi Kowalskiej. Koncert w Starym Maneżu w Gdańsku odbędzie się 20 listopada.
Już 16 listopada w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej odbędzie się koncert zespołu Czerwone Gitary. Serdecznie zapraszamy.
Wystawa „Niezmiennie Japonia” to druga część projektu „Tryptyk japoński”, składającego się z wystaw, których wspólnym tematem jest Kraj Kwitnącej Wiśni. Projekt składa się z wybranych fotografii Agnieszki Kmieciak i Jacka M. Kozłowskiego, zrobionych podczas podróży autorów do tego niezwykłego kraju. Wystawę będzie można oglądać do 30 października w Centrum Handlowym Osowa.
Statystyczny Polak, co warto podkreślić, na miejsce swojego urlopu w większości przypadków wybiera morze lub góry. Oczywiście zdarzają się odstępstwa od tej reguły. O popularności szlaków górskich, możemy przekonać się każdego roku w dowolnym miesiącu. Tym razem, czas na Szczyrk i najpiękniejsze trasy do górskich wędrówek, które znajdziemy w tej miejscowości!
Przed nami niezwykły koncert. 24 stycznie w Teatrze Muzycznym w Łodzi wystąpi wyjątkowa Ewa Bem. Serdecznie zapraszamy.
W czasie deszczu turyści się nudzą? Na pewno nie w Zakopanem, gdzie nawet gorsza pogoda nie powinna zatrzymać nikogo na kwaterze. Może stanowić pretekst do bliższego poznania z najważniejszymi atrakcjami miasta.
Szukasz inspiracji na jesienną podróż? Chcesz zobaczyć coś naprawdę wyjątkowego? Dobrze się składa, bo mamy dla Ciebie świetną propozycję. Przed nami kolejne miasto, które jest idealną opcją na jesienny city break. Dlaczego warto odwiedzić Toruń i co tu zobaczyć?

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej