Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Kazimierz Dolny
Miejsce imprezy:
Licencja na Oprowadzanie - wycieczki z przewodnikiem.
Miejscowość:
Czerwionka-Leszczyny
Miejsce imprezy:
Centrum Kulturalno-Edukacyjne w Czerwionce-Leszczynach
Miejscowość:
Hrubieszów
Miejsce imprezy:
Hrubieszowski Dom Kultury
Miejscowość:
Nowy Tomyśl
Miejsce imprezy:
Nowotomyski Ośrodek Kultury

Aktualności

Szukasz pomysłu na weekendowy wypad? W pobliżu Krakowa jest wiele wyjątkowych miejsc wartych odwiedzenia. Jednym z nich jest bez wątpienia Źródło Jordan, które znajduje się na terenie Dłubniańskiego Parku Krajobrazowego. To idealne miejsce na rodzinną wyprawę, ale i spacer we dwoje.
W czwartek 15 kwietnia weszło w życie rozporządzenie przedłużające lockdown o kolejny tydzień. Określa ono aktualnie obowiązujące zasady oraz wyjątki od nich. Właścicieli obiektów noclegowych na pewno zainteresuje informacja, że dodano nową grupę, której nie dotyczy zakaz wynajmowania noclegów.
Międzyzdroje to jeden z popularniejszych polskich kurortów nad morzem. Jasna plaża, molo spacerowe i Woliński Park Narodowy to tylko część atrakcji, jakie miasto oferuje turystom. Oczywiście wczasowiczom cały czas towarzyszy szum fal, będący wspaniałym akompaniamentem wakacyjnego wypoczynku.
Asfalt zwijany na noc, popularny napój gazowany, szkolny stolik traktowany jak dzieło sztuki, pomnik kaloryfera i koniec świata, do którego nie chciałoby się trafić. Internetowe żarty, bezwzględne memy i stereotypy potrafią dać w kość. Wiele miast i miejscowości znamy zapewne z niewybrednych dowcipów. To jednak wcale nie znaczy, że nie powinniśmy ich odwiedzić!
Chyba każdy, kto miał okazję być w skalnym mieście Adrspach w Czechach, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak potrafi być tam wyjątkowo. Czy wiesz, że w Polsce można znaleźć również tego typu skalne miasta? Na pewno są one równie okazałe i wyjątkowe, co to czeskie i niezwykle popularne skalne miasto. Gdzie warto się wybrać?
Słowacja jest jednym z krajów, które wprowadziły bardzo restrykcyjne działania, mające na celu szybkie powstrzymanie fali zakażeń. Teraz pojawiły się informacje, że tamtejsze władze zdecydowały o złagodzeniu części obostrzeń.
Jeśli chcesz odkryć magiczne i niezwykłe zakątki Polski, to obowiązkowym punktem na pewno będzie Podlasie. Bliskość przyrody, niezwykłe zabytki i obiekty noclegowe z niezwykłym klimatem. Już dziś zaplanuj swój urlop w Domu Na Rykowisku.
Jedną z wysp wchodzących w skład Świnoujścia jest Karsibór – cicha i spokojna oaza. Niezbyt oblegana przez turystów. Niebawem jednak ma się to zmienić. Wyspa Karsibór dzięki przeprowadzonej rewitalizacji stanie się jedną z największych atrakcji Świnoujścia!
Obecnie obowiązujący regulamin portalu Nocowanie.pl, z dniem 16 kwietnia 2021 r. zostaje zaktualizowany.
Projekt artystyczno - lotniczy