Imprezy i koncerty

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Summerbeach RUDAVA 2008 24 lipiec 2008, 10:00 Rekreačné Stredisko Rudava, Malé Leváre, Słowacja
Wroc Love Exclusive Stage powraca! 10 maja 2008 roku we wrocławskiej Hali Stulecia wystąpi Sizzla Kalonji z zespołem The Fire House Crew, jednym z najlepszych riddim bandów na Jamajce.

Koncert KOSHEEN

Kosheen – brytyjskie trio drum’n’bassowe odwiedzi ponownie Polskę w maju. Po ogromnym zainteresowaniu ich występem na Open’er Festival w 2003 roku oraz ubiegłorocznymi koncertami w Warszawie i Poznaniu, grupa z Bristolu zagra koncerty w Sopocie.
Koncert SCORPIONS , odbędzie się 17 maja na Stadionie Miejski w Ostrowie Wielkopolskim.
Dziki Zachód początek XIX wieku. Stare dobre czasy gdy białe było białe (osadnicy), czarne czarne (Murzyni), a czerwone czerwone (Indianie). Nie było jeszcze mulatów i metysów. Był za to Wielki Zjednoczony Kabaret Moralnego Ani Mru Mru.
- Grzegorz Turnau to niezwykła osobowość artystyczna. Udało mu się wydeptać własną ścieżkę, indywidualny, niepowtarzalny styl. Jest profesjonalnym, niezależnym, cenionym muzykiem, laureatem licznych nagród.

Koncert Jill Scott

Jill Scott to jedna z największych gwiazd muzyki neo soul. Znakomita czarnoskóra wokalistka, poetka i autorka tekstów, łącząca jazz, soul, r’n’b i spoken Word.

AIDA

„Aida” to jedna z najbardziej efektownych oper, jakie kiedykolwiek stworzono, znana z monumentalności i przepychu wystawy. Wielkie sceny zbiorowe uderzają efektownością i rozmachem.
Przy odrobinie sprytu i wyrozumiałości ze strony szefa z paru weekendów w 2008 roku można zrobić iście mini urlop. Upolowanie długiego weekend w miejscu pracy to niełatwe zadanie, bowiem zainteresowanie jest duże. Chętnych na dłuższe leniuchowanie nie brakuje.
Podczas majówki w Krynicy Morskiej w dniach 1-3 maja wystąpią takie zespoły jak: Panorama Band, Alibi oraz Maryla Rodowicz.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej