Imprezy i koncerty w Brodnicy Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Bydgoszcz
Miejsce imprezy:
Kinoteatr Adria
Miejscowość:
Bydgoszcz
Miejsce imprezy:
Klub Wiatrakowa

Brodnica Aktualności

Po dłuższej przerwie zapraszamy na stand-up do Brodnicy.  
Do jedynego hotelu w mieście trafia świeża wdowa - Karolina, wezwana by zidentyfikować zmarłego męża - Adama, który wcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej dziewczyny - Alexis, podającej się za córkę zmarłego.
Kabaret Paranienormalni - zaprezentują paranienormalny humor w skeczach z nowego programu VIP TourArtystów zobaczymy m.in.: w skeczu "Kino" - komedii pomyłek prezentującej iście czeski humor, czy fenomenalnym "Porsche", gdzie z poczuciem dumy klasycznego Janusza, zmierzy się sprzedawca samochodów luksusowych.
9 lipca, o godzinie 19:00, w Brodnickim Domu Kultury zaprezentuje się zespół Stare Dobre Małżeństwo.
Zapraszamy na imprezę o nazwie Volvo Triathlon Series, która odbędzie się 21 maja, o godzinie 9:00 w Brodnicy. Miejscem startu i mety jest ulica Wczasowa 1. Zawody rozpoczną się o godzinie 9:00.
Szukasz wyjątkowego miejsca na udany wypoczynek? Proponujemy położoną wśród lasów i jezior Brodnicę! Liczne gotyckie zabytki, charakterystyczny trójkątny rynek oraz doskonała baza wypadowa na wycieczki w rejony Pojezierza Brodnickiego to tylko niektóre z wielu atutów tego położonego nad Drwęcą miasta. Zapraszamy na wirtualny spacer po Brodnicy!