Imprezy i koncerty w Bydgoszczy Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Bydgoszcz
Miejsce imprezy:
Estrada Stagebar
Miejscowość:
Bydgoszcz
Miejsce imprezy:
Klub Kuźnia
Miejscowość:
Bydgoszcz
Miejsce imprezy:
Kinoteatr Adria

Bydgoszcz Aktualności

Przemysław Ignaszewski to blisko czterdziestoletni mężczyzna, który przed kilku laty był mało aktywnym, zmagającym się z nadwagą żołnierzem. Postanowił zmienić swoje życie i zaczął biegać, a wkrótce sport ten przerodził się w wielką pasję.
Czy można połączyć muzykę disco polo z orkiestrą symfoniczną? 20 stycznia 2018 roku w Hali Łuczniczka w Bydgoszczy odbędzie się niezwykły koncert Orkiestra w Rytmie Disco.
Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces” jest zabawną próbą ukazania postaci celebryty, którego na zmianę grają Krzysztof Ibisz (wszystko o Nim wiadomo) i Michał Wiśniewski („Ich Troje”), którzy chcą wyjść naprzeciw plotkom i próbom ośmieszenia – jak twierdzą niektórzy – ich narcyzowatej osobowości. W tym celu tworzą na scenie postać, zarozumiałego i przekonanego o swej wielkości, bufona, po to żeby dać dowód na posiadany do siebie dystans i zdyskontować to, co się o nich niesłusznie mówi.
29 grudnia 2017 na scenie klubu Estrada stagebar pojawi się zespół VADER, który zagra wyjątkowy koncert.
Zapraszamy do Bydgoszczy na koncert zespołu Happysad.
Andy Powell wraz ze swoim legendarnym Wishbone Ash nie ominie Polski w ramach przyszłorocznej trasy "Open Road Tour 2018". Nazwa nie jest przypadkowa. Trasa rozpoczynająca się w 2018 roku otwiera świętowanie zbliżającego się jubileuszu obecności - 50-lecia Andyego Powella na światowych scenach!
Piaskowy Koncert Muzyki Filmowej - pierwszy taki w Polsce!
16 stycznia, o godzinie 19:30, w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy wystąpi artysta Grzegorz Turnau.
Zapraszamy do obejrzenia sztuki pt. Jezioro Łabędzie , która zostanie wystawiona 3 lutego 2018 roku, o godzinie 19:00, w Hali Łuczniczka w Bydgoszczy. Na scenie zaprezentuje się Rosyjski Balet Klasyczny, pod kierownictwem HASANA USMANOVA.
The End Of The End dokumentuje ostatnią w historii trasę koncertową zespołu Black Sabbath. Zespół, który odpowiada za wykreowanie brzmienia metalu, po ponad 50 latach działalności wszedł po raz ostatni w historii na scenę przed rodzimą publicznością w Birmingham. Film będzie można zobaczyć 11 października, o godzinie 20:00, w wybranych kinach sieci Multikino.