Imprezy i koncerty w Bydgoszczy Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Bydgoszcz
Miejsce imprezy:
Hala Łuczniczka

Bydgoszcz Aktualności

Twórcy spektakli: Mayday 2 i Chcesz się bawić? Zadzwoń zapraszają na kultowe Szalone Nożyczki!Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. "Szalone Nożyczki"- utwór cieszy się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50-ciu lat!
Zapraszamy na doskonały spektakl, będący kontynuacją przeboju "Berek, czyli upiór w moherze"!
Wydawało nam się, że o klimakterium powiedzieliśmy już wszystko... Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem! "Klimakterium 2 czyli menopauzy szał" powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek już nie młodych, ale jakże młodych.
Artyści z międzynarodowej grupy iluzjonistów "Champions of Illusion" podczas europejskiego tourne'e ponownie odwiedzą Polskę. Zawitają też między innymi do Bydgoszczy. Spotkamy ich już 19 maja 2019 o 16.00 na scenie Kinoteatru Adria!
Piotrek Szumowski - "Półczłowiek, półgłówek".
TEATR PIASKU TETEIANY GALITSYNY - KRÓLOWA ŚNIEGU
STEVE KINDLER, światowej sławy amerykański wirtuoz skrzypiec, kompozytor wizjoner,  zagra na unikatowym instrumencie - skrzypcach 9 strunowych.
SERCA NA ODWYKU - to komedia, w której bohaterowie w przezabawny sposób udowadniają, że na miłość nigdy nie jest za późno, że zawsze warto dać życiu szansę na szczęście! Wystarczy pokonać stereotypy lub spróbować niekonwencjonalnych metod...
Z ogromną dawką Szlagierowej Muzyki pojawią się na deskach Kinoteatru Adria, wykonawcy znani z wielu stacji telewizyjnych i rozgłośni radiowych na Śląsku i nie tylko.
Organizatorzy zapraszają na wieczór ze stand-upem.