Imprezy i koncerty w Cisnej Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Rzeszów
Miejsce imprezy:
Wydział Muzyki
Miejscowość:
Rzeszów
Miejsce imprezy:
Kino Zorza

Cisna Aktualności

Zapraszamy do udziału w IV Zimowym Maratonie Bieszczadzkim, który będzie miał miejsce w Cisnej 28 stycznia (niedziela). Start wraz ze wschodem słońca o godzinie 7:20.
Urlop w malowniczej bieszczadzkiej miejscowości jaką jest Cisna to zawsze dobry pomysł! Szukając sprawdzonych noclegów, zawsze warto skorzystać z rekomendacji naszych turystów. W naszym najnowszym zestawieniu prezentujemy obiekty, które są przez nich najchętniej polecane.
Zapraszamy na V Hyundai ultraMaraton Bieszczadzki, który odbędzie się 7 października, o godzinie 7:00. Miejscem zbiórki zawodników jest Pole Namiotowe Tramp w Cisnej. Zawodnicy zobowiązani są stawić się na linii startu o godzinie 6:45.
Z radością informujemy, że wyłoniliśmy zwycięzców konkursu, którzy w najciekawszy sposób odpowiedzieli na dwa zadane przez nas pytanie. Podwójne wejściówki na Rozsypaniec 2010 wędrują do Klaudii oraz Moniki.
Jeśli jesteś jedną z tych osób, które nie potrafią wyobrazić sobie wakacji bez choćby kilku dni w Bieszczadach, to mamy dla Ciebie konkurs, w którym do wygrania są dwie podwójne wejściówki na Bieszczadzkie Spotkania ze Sztuką – Rozsypaniec 2010.