Imprezy i koncerty w Cisnej Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Cisna Aktualności

Bon turystyczny to wsparcie dla polskiej branży turystycznej, z którego od 1 sierpnia 2020 roku mogą korzystać rodziny z dziećmi. Ze świadczenia mogą korzystać rodzice dzieci, które się osiągnęły pełnoletności. Świadczenie umożliwia wyjazdy na wymarzone wakacje w wybrane miejsce w Polsce. Warto pamiętać, że obiekt, na który się zdecydujemy, musi przyjmować płatności bonem turystycznym. Dla osób, które zaplanowały wyjazd do Cisnej, przygotowaliśmy informacje o takich miejscach.
Zapraszamy do udziału w IV Zimowym Maratonie Bieszczadzkim, który będzie miał miejsce w Cisnej 28 stycznia (niedziela). Start wraz ze wschodem słońca o godzinie 7:20.
Urlop w malowniczej bieszczadzkiej miejscowości jaką jest Cisna to zawsze dobry pomysł! Szukając sprawdzonych noclegów, zawsze warto skorzystać z rekomendacji naszych turystów. W naszym najnowszym zestawieniu prezentujemy obiekty, które są przez nich najchętniej polecane.
Zapraszamy na V Hyundai ultraMaraton Bieszczadzki, który odbędzie się 7 października, o godzinie 7:00. Miejscem zbiórki zawodników jest Pole Namiotowe Tramp w Cisnej. Zawodnicy zobowiązani są stawić się na linii startu o godzinie 6:45.
Z radością informujemy, że wyłoniliśmy zwycięzców konkursu, którzy w najciekawszy sposób odpowiedzieli na dwa zadane przez nas pytanie. Podwójne wejściówki na Rozsypaniec 2010 wędrują do Klaudii oraz Moniki.
Jeśli jesteś jedną z tych osób, które nie potrafią wyobrazić sobie wakacji bez choćby kilku dni w Bieszczadach, to mamy dla Ciebie konkurs, w którym do wygrania są dwie podwójne wejściówki na Bieszczadzkie Spotkania ze Sztuką – Rozsypaniec 2010.  

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej