Imprezy i koncerty w Cisnej

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Cisna Aktualności

Bieszczady to region szczególny, który cieszy się zainteresowaniem turystów praktycznie przez cały rok. Przyjeżdżamy tu przede wszystkim dla pięknych widoków górskich i niezwykłej, dzikiej przyrody, która właśnie w tym regionie jest wielkim atutem Bieszczadów. A gdyby tak połączyć jedno i drugie? To możliwe! Wystarczy wybrać się na spacer ścieżką Dziki Hon.
Bon turystyczny to wsparcie dla polskiej branży turystycznej, z którego od 1 sierpnia 2020 roku mogą korzystać rodziny z dziećmi. Świadczenie jest przeznaczone dla rodziców dzieci, które nie osiągnęły pełnoletności. Świadczenie umożliwia wyjazdy na wymarzony urlop w wybrane miejsce w Polsce. Warto pamiętać, że obiekt, na który się zdecydujemy, musi przyjmować płatności bonem turystycznym. Dla osób, które zaplanowały wyjazd do Cisnej, przygotowaliśmy informacje o takich miejscach.
Urlop w malowniczej bieszczadzkiej miejscowości jaką jest Cisna to zawsze dobry pomysł! Szukając sprawdzonych noclegów, zawsze warto skorzystać z rekomendacji naszych turystów. W naszym najnowszym zestawieniu prezentujemy obiekty, które są przez nich najchętniej polecane.
Z radością informujemy, że wyłoniliśmy zwycięzców konkursu, którzy w najciekawszy sposób odpowiedzieli na dwa zadane przez nas pytanie. Podwójne wejściówki na Rozsypaniec 2010 wędrują do Klaudii oraz Moniki.
Jeśli jesteś jedną z tych osób, które nie potrafią wyobrazić sobie wakacji bez choćby kilku dni w Bieszczadach, to mamy dla Ciebie konkurs, w którym do wygrania są dwie podwójne wejściówki na Bieszczadzkie Spotkania ze Sztuką – Rozsypaniec 2010.  

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!