Imprezy i koncerty w Czorsztynie

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Czorsztyn Aktualności

Velo Czorsztyn to jedna z atrakcji turystycznych, z których można korzystać z w Pieninach. Wygodna trasa rowerowa biegnie wokół Jeziora Czorsztyńskiego, pozwalając się cieszyć wspaniałymi widokami na góry! Dystans nie jest długi, więc jest to propozycja przyjemnej, rekreacyjnej wycieczki właściwie dla każdego.
Czorsztyn jest jedną z najpopularniejszych turystycznych miejscowości w Pieninach. Malowniczo ulokowany nad wodami zalewu, przyciąga wczasowiczów urokliwymi krajobrazami. Na pewno warto zaplanować tam rodzinny wyjazd. Niżej znajdują się informacje o obiektach noclegowych, które akceptują bon turystyczny 500+.
Planując wyjazd na wakacje, wielu z nas staje przed poważnym dylematem. Jaki kierunek obrać? Zdecydować się na wyjazd w piękne polskie góry, wyruszyć nad morze czy może uciec nad jezioro? Zawsze możemy poszukać miejsca, łączącego przynajmniej część najważniejszych atrakcji. Co prawda nie Polsce nie uda nam się połączyć pięknych szczytów z szumem Bałtyku, ale wypoczynek nad jeziorem z widokiem na góry? Proszę bardzo, wystarczy zdecydować się na wakacyjny weekend nad Jeziorem Czorsztyńskim. Tam czeka na nas prawdziwa moc atrakcji, a my podpowiadamy, co warto robić i zobaczyć w okolicy!
Ruiny zamku, zapora oraz stworzone przez nią jezioro to nieodłączne elementy czorsztyńskiego krajobrazu. Jednak w okolicach Czorsztyna znajdziemy równie inne ciekawe miejsca.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej