Imprezy i koncerty w Ełku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Ełk
Miejsce imprezy:
Restauracja Między Wierszami
Miejscowość:
Ełk
Miejsce imprezy:
Amfiteatr w Ełku

Ełk Aktualności

Gwiazdorski skład, nowe skecze i zaskakujące zwroty akcji. To wszystko czeka Was podczas wyjątkowego Kabaretowego Dobrego Wieczoru.
Zapraszamy na stand-up w wykonaniu Tomasza Jachimka i Kuby Dąbrowskiego, który odbędzie się 28 kwietnia 2019 roku o godzinie 20.00 w Restauracji Między Wierszami w Ełku.
Ani Mru Mru, to kabaret dla każdego widza. Nie trzeba być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami, żeby móc się dobrze bawić - ten kabaret polityką się nie zajmuje.
Jak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie? Jak zwykle niezawodni PARANIENORMALNI rozwiewają wszelkie wątpliwości - humorem!
Błażej Krajewski- komik z Bydgoszczy, na scenie od 2013 roku.
Kabaret Paranienormalni - zaprezentują paranienormalny humor w skeczach z nowego programu VIP Tour
Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.
Zapraszamy na stand-up jednego z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorów, a także bardzo cenionego komika Cezarego Pazury. Jego skecze na kanale YouTubie notują ponad milionowe ilości wyświetleń.
Najlepsi słowaccy kaskaderzy i ich wielkie maszyny już 14 lipca w Ełku!
Uniwersytet Trzeciego Wieku. Czterech dziarskich studentów w wieku emerytalnym: Hrabia, Behemot, Sławek komandos i Niewyżyty, brutalnie wyrzuceni z klasy przez złą nauczycielkę, podejmują ryzykowną decyzję walki z reżimem szkoły. Zakładają teatr.