Imprezy i koncerty w Ełku

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Ełk Aktualności

Pojezierze Ełckie jest najbardziej wysuniętą na wschód częścią Mazur. Przebywający tam turyści wypoczywają nad czystymi jeziorami, pośród zielonych lasów… Miejsce jest idealne dla osób, które nie lubią leniuchować, bo też trudno usiedzieć w miejscu, gdy wokół czeka tyle atrakcji!
Dlaczego trzeba przyjechać do Ełku? Odpowiedź może być tylko jedna – tu jest pięknie! Na turystów czeka urocze pojezierze, którym biegną liczne szlaki rowerowe i piesze. W samym mieście także jest kilka ciekawych miejsc. Niżej polecamy zakątki, które warte są zobaczenia.
Runmageddon powraca na Warmię i Mazury! Już w lutym odbędzie się zimowa edycja tych najbardziej ekstremalnych zawodów – organizatorzy obiecują jeszcze więcej doznań.
Wielkimi krokami zbliża się wielkie święto wszystkich entuzjastów motoryzacji, jakim jest 6. Mazurski Moto Show. To jedyna taka impreza w północno-wchodniej części Polski. Zapraszamy już w najbliższą niedzielę!
Mazurski Moto Show to impreza dla wszystkich pasjonatów motoryzacji. W Ełku na publiczność czekać będą widowiskowe wyścigi, zapierające dech w piersiach pokazy oraz wiele innych atrakcji. Tej imprezy po prostu nie można przegapić.
Turystyka konna to nowa forma rekreacji, która dostępna jest na Mazurach. W regionie przybywa szlaków konnych i cieszą się one coraz większą popularnością wśród turytstów.
Trwają przygotowania do Rajdu Niepodległości, którego trasa przebiegać  będzie w okolicach Ełku. Jest to impreza nie tylko dla off-roadowców, ale dla wszystkich posiadaczy samochodów z napędem 4x4, którzy chcą poczuć przypływ adrenaliny.
Już 31 lipca rozpocznie się XIX Mazurskie Lato Kabaretowe "Mulatka". Jest to impreza znana doskonale każdemu miłośnikowi kabaretów. W tym roku odbędzie się już po raz 19. Oczywiście w Ełku.
W tym pięknym mazurskim miasteczku już niedługo odbędzie się fantastyczna, wręcz wybuchowa impreza - jeden z trzech największych festiwali pirotechnicznych w Polsce Ogień & Woda.
Podczas długiego czerwcowego weekendu zapraszamy do Ełku na Warmińsko-Mazurskie Mistrzostwa Pływających Modeli Redukcyjnych!

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!