Relacja: Międzynarodowe Targi Turystyczne Tourtec 2010

Relacja: Międzynarodowe Targi Turystyczne Tourtec 2010

W dniach 7 – 8 maja w Jeleniej Górze odbyła się XII edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych Tourtec 2010. Na skąpanym w słońcu Placu Ratuszowym zaprezentowało się 71 wystawców, reprezentujących regiony, firmy i organizacje pozarządowe.

Targi w Jeleniej Górze rozpoczęły się o godzinie 10.00 i już od samego początku frekwencja dopisywała. Przy stoiskach wystawców od razu pojawiły się tłumy ludzi, a wśród nich zarówno osoby z branży turystycznej, jak i spacerowicze, którzy korzystając z ładnej pogody postanowili odwiedzić Plac Ratuszowy, gdzie zlokalizowane były targi. W sumie doliczono się ok. 15 tys osób. Na wszystkich odwiedzających czekało mnóstwo atrakcji, bo organizatorzy zadbali o odpowiednią oprawę artystyczną imprezy.

Ze swojego zadania wywiązali się również wystawcy, którzy chętnie udzielali zwiedzającym wszelkich informacji i przygotowali dla nich mnóstwo przydatnych materiałów, natomiast dla najmłodszych przeróżne gadżety. Pojawiło się też wiele stoisk z lokalnymi specjałami, więc każdy kto zgłodniał podczas spacerowania, mógł skosztować wyszukanych potraw i tradycyjnie przygotowywanych wypieków. Szczególnie aktywnie prezentowały się regiony, które przedstawiały turystom swoją ofertę. Oprócz okolicznych regionów, pojawili się też reprezentanci Warmińsko-Mazurskiego, a także miejscowości zagranicznych.

Na zlokalizowanej w pobliżu scenie można było oglądać występy grup tanecznych, zespołów i chórów. Program targów był ułożony w taki sposób, żeby scena nie pozostawała pusta. Szczególnie dużą publikę przyciągnął pokaz tańca brzucha w wykonaniu grupy tanecznej HAYAT, a dziewczyny za swój występ zostały nagrodzone gromkimi oklaskami. Przygotowano również specjalną atrakcję dla wystawców – przelot szybowcem nad malowniczymi okolicami Jeleniej Góry.

Oczywiście serwis Nocowanie.pl, który był patronem medialnym imprezy, także zaprezentował się na Międzynarodowych Targach Turystycznych w Jeleniej Górze. Zwiedzający mogli dowiedzieć się więcej o funkcjonowaniu serwisu, a także o tym, jak zamieścić ogłoszenie w naszej bazie. Chętnie udzielaliśmy odpowiedzi na wszelkie pytania, które nurtowały odwiedzających.

Zapraszamy na kolejną edycję Tourtec w przyszłym roku.


Nocowanie.pl było patronem Międzynarodowych Targów Turystycznych Tourtec 2010.

Następny artykuł Mundus Cantat Sopot 2010

Komentarze (2)

Juri

trudno sie nie zgodzic

Azazel

Ładne te Panie. ;)

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej