Imprezy i koncerty w Karpaczu

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Karpacz Aktualności

Podczas każdej podróży w regiony górskie, głównym celem większości osób staje się zdobywanie popularnych i tych najwyższych szczytów. To nie tylko wspaniała, górska przygoda, ale również możliwość podziwiania niezwykłej panoramy - bardzo często również szczytów, które są oddalone od danego miejsca o setki kilometrów. Każdy, kto zdecyduje się na urlop w Sudetach, koniecznie powinien zdobyć Śnieżkę, czyli najwyższy szczyt Karkonoszy. W tym artykule przedstawimy Wam ciekawostki, związane z tym szczytem i opcje tras, które umożliwią dotarcie w to niezwykłe miejsce.
Widziałeś już "Opowieść Wigilijną" ? W takiej odsłonie na pewno nie! Teatr Piasku Tetiany Galitsyny serdecznie zaprasza na wyjątkowe premierowe show pt.: "Opowieść Wigilijna" w Karpaczu!
Od czasu do czasu każdy chciałby zostawić za sobą codzienność, by spędzić kilka dni w wyjątkowym miejscu. Z myślą o takich osobach pojawia się coraz więcej ofert noclegowych dla dorosłych, gdzie nie zabiera się dzieci. Cieszą się one dużym zainteresowaniem.
Zapraszamy na komedię teatralną "Rubinowe Gody". Spektakl odbędzie się 23 października, na scenie teatralnej I hotelu Gołębiewskiego, przy ulicy Karkonoskiej 14 w Karpaczu.
Lekka opowieść o skomplikowanych osobowościach w reżyserii Artura Barcisia. "Nerwica natręctw" to spektakl o tym, co może się wydarzyć, kiedy pacjenci gabinetu psychiatrycznego zaczną leczyć się nawzajem. 
Lekka opowieść o skomplikowanych osobowościach w reżyserii Artura Barcisia. "Nerwica natręctw" to spektakl o tym, co może się wydarzyć, kiedy pacjenci gabinetu psychiatrycznego zaczną leczyć się nawzajem. 
Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie!!! Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było.
Planujesz wejście na Śnieżkę? Uważnie dobieraj trasę, ponieważ część szlaków prowadzących na jej szczyt przebiega przez prywatne grunty. Właściciel chce ograniczyć wędrówki turystów i zamknął do nich dostęp!
Bon turystyczny pozwala zaplanować wypoczynek w dowolnym terminie – nie tylko w wakacje, ale również podczas ferii zimowych czy wiosną. Jest to więc szansa na spędzenie wspaniałego czasu w dowolnym miejscu w Polsce. Jeżeli dzięki bonowi turystycznemu zacząłeś planować wyjazd do Karpacza, zobacz listę miejsc, w których możesz nim zapłacić.
Zapraszamy na występ kabaretu Paranienormalny z programem "Bez nieczulenia" i udziałem gościa specjalnego. Wydarzenie odbędzie się 7 sierpnia na Scenie Teatralnej I - Hotelu Gołębiewskiego

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej