Imprezy i koncerty w Karpaczu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Karpacz
Miejsce imprezy:
Scena Teatralna I - Hotel Gołębiewski

Karpacz Aktualności

Zapraszamy na komedię teatralną "Rubinowe Gody". Spektakl odbędzie się 23 października, na scenie teatralnej I hotelu Gołębiewskiego, przy ulicy Karkonoskiej 14 w Karpaczu.
Lekka opowieść o skomplikowanych osobowościach w reżyserii Artura Barcisia. "Nerwica natręctw" to spektakl o tym, co może się wydarzyć, kiedy pacjenci gabinetu psychiatrycznego zaczną leczyć się nawzajem. 
Lekka opowieść o skomplikowanych osobowościach w reżyserii Artura Barcisia. "Nerwica natręctw" to spektakl o tym, co może się wydarzyć, kiedy pacjenci gabinetu psychiatrycznego zaczną leczyć się nawzajem. 
Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie!!! Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było.
Planujesz wejście na Śnieżkę? Uważnie dobieraj trasę, ponieważ część szlaków prowadzących na jej szczyt przebiega przez prywatne grunty. Właściciel chce ograniczyć wędrówki turystów i zamknął do nich dostęp!
Bon turystyczny pozwala zaplanować wypoczynek w dowolnym terminie – nie tylko w wakacje, ale również podczas ferii zimowych czy wiosną. Jest to więc szansa na spędzenie wspaniałego czasu w dowolnym miejscu w Polsce. Jeżeli dzięki bonowi turystycznemu zacząłeś planować wyjazd do Karpacza, zobacz listę miejsc, w których możesz nim zapłacić.
Zapraszamy na występ kabaretu Paranienormalny z programem "Bez nieczulenia" i udziałem gościa specjalnego. Wydarzenie odbędzie się 7 sierpnia na Scenie Teatralnej I - Hotelu Gołębiewskiego
Koncert zespołu Mikromusic w hotelu Gołębiewskim odbędzie się 26 sierpnia. Serdecznie zapraszamy!
Co wspólnego ma autor “Władcy Pierścieni” z Polską? Okazuje się, że z naszego kraju pochodzi inspiracja do stworzenia jednego z głównych bohaterów powieści. Poznajcie tę fascynującą historię, być może zachęci was ona do głębszego poznania tej niezwykłej okolicy.
Region całego Dolnego Śląska obfituje w niezapomniane przeżycia i wyjątkowe miejsca, w których o każdej porze roku możemy miło spędzić czas. Dużym zainteresowaniem turystów, odwiedzających ten region, cieszą się zarówno Karkonosze, jak i Góry Orlickie. Gdzie jest lepiej? Wzięliśmy pod uwagę kilka kryteriów i podpowiemy Wam, do której miejscowości lepiej jest się wybrać na wypoczynek.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Karpaczu

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Karpaczu?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Karpaczu lub okolicy to: Komedia teatralna "Rubinowe Gody" w Karpaczu, 20 urodziny Kabaretu Neo-Nówka w Karpaczu.
Jakie ciekawe wydarzenia czekają nas w Październiku w Karpaczu?
W Październiku w Karpaczu polecamy wydarzenia: Komedia teatralna "Rubinowe Gody" w Karpaczu.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej