Imprezy i koncerty w Karpaczu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Karpacz
Miejsce imprezy:
centrum miasta
Miejscowość:
Karpacz
Miejsce imprezy:
Dwór Liczyrzepy
Miejscowość:
Karpacz
Miejsce imprezy:
Deptak w Karpaczu

Karpacz Aktualności

24 czerwca 2018, o godzinie 9:00, w Karpaczu odbędą się Mistrzostwa Świata w Długodystansowym Biegu Górskim, zwanym 3xŚnieżka = 1xMont Blanc.
7 lipca 2018, o godznie 12:00, na Deptaku w Karpaczu odbędzie się Piknik Strażacki.
Zapraszamy na VI Festiwal Smaków Liczyrzepy, połączony z III Jarmarkiem Ducha Gór. Oba wydarzenia odbędą się 1 lipca 2018 roku w Karpaczu.
12 maja, o godzinie 11:00, przy wejściu na szlak czerwony im. M. Orłowicza w Karpaczu odbędzie się Bieg do Kotła Łomniczki, odbywający się w ramach ogólnopolskiej akcji POLSKA BIEGA.
Zapraszamy na najnowszy program Kabaretu Neo-Nówka, który zaprezentowany zostanie 14 kwietnia, o godzinie 20:00, w Hotelu Gołębiewskim w Karpaczu.
Zapraszamy na imprezę pt. Szukanie Wielkanocnego Zajączka, która odbędzie się 1 kwietnia, o godzinie 14:30, w parku przy Lipie Sądowej w Karpaczu.
Premierowy Dzień Kobiet w na Scenie Teatralnej Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Spektakl "Szalone nożyczki" odbędzie się 10 marca (sobota) o godzinie 20:00. Serdecznie zapraszamy.
Na Scenie Teatralnej Hotelu Gołębiewski w Karpaczu będziemy mogli zobaczyć walentynkowy spektakl komedii "Skok w bok"
Planujecie wyjazd na narty do Karpacza? Sprawdźcie, jakie ośrodki są szczególnie warte polecenia w tym mieście. Poziom jest naprawdę wysoki – w końcu Karpacz to jeden z najpopularniejszych polskich ośrodków zimowych.
Zapraszamy na imprezę pt. Sylwester pod Śnieżką! Zabawa rozpocznie się o godzinie 22:00 na deptaku, przy ulicy Konstytucji 3 Maja w Karpaczu.