Imprezy i koncerty w Karpaczu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Katedra Marii Magdaleny
Miejscowość:
Wałbrzych
Miejsce imprezy:
Filharmonia Sudecka
Miejscowość:
Świdnica
Miejsce imprezy:
Świdnicki Ośrodek Kultury

Karpacz Aktualności

Turyści od 1 sierpnia mogą aktywować bon turystyczny 500+, wspierający polskie rodziny oraz krajową turystykę w czasie kryzysu. Skorzysta z niego każde dziecko, które nie ukończyło 18 lat! Dzięki temu można zaplanować wypoczynek w dowolnym terminie – nie tylko w wakacje, ale również podczas ferii zimowych czy wiosną. Jest to więc szansa na spędzenie wspaniałego czasu w dowolnym miejscu w Polsce. Jeżeli dzięki bonowi turystycznemu zacząłeś planować wyjazd do Karpacza, zobacz listę miejsc, w których możesz nim zapłacić.
Region całego Dolnego Śląska obfituje w niezapomniane przeżycia i wyjątkowe miejsca, w których o każdej porze roku możemy miło spędzić czas. Dużym zainteresowaniem turystów, odwiedzających ten region, cieszą się zarówno Karkonosze, jak i Góry Orlickie. Gdzie jest lepiej? Wzięliśmy pod uwagę kilka kryteriów i podpowiemy Wam, do której miejscowości lepiej jest się wybrać na wypoczynek.
Odpowiedź na wyżej postawione pytanie nie jest prosta. Wśród turystów, opinie zapewne również są podzielone. Cały region górski, jakim są Karkonosze jest warty odwiedzenia. W poniższym artykule, postaramy się zachęcić do przyjazdu, zarówno w jedno i drugie miejsce, bo naprawdę warto!
Spektakl, który napisał i wyreżyserował mistrz rozrywkowej sceny teatralnej Krzysztof Jaślar , spotkał się ze świetnym przyjęciem widzów w całej Polsce, jak również wśród środowiska artystycznego i krytyków. W Warszawie regularnie prezentujemy spektakl na deskach Teatru Kamienica.
" Bardzo mi przykro, BUBY już nie będzie " , to najnowszy program Michała Pałubskiego !
Zespół Artystyczny Don Vasyl i Roma powstał w 1987 roku. "Roma", ponieważ trzon zespołu stanowią członkowie legendarnej grupy Roma, która mogła poszczycić się licznymi tournee po całym świecie, w tym koncerty w siedzibie ONZ w Nowym Jorku oraz w słynnej "Paryskiej Olimpii".
TEATR PIASKU TETIANY GALITSYNY - KRÓLOWA ŚNIEGU Pamiętasz opowieść o Królowej Śniegu? Udaj się w artystyczną podróż do świata lodu, czarów i magii! Teatr Piasku Tetiany Galitsyny, zwyciężczyni programu "Mam Talent", zaprasza na rodzinną odsłonę tej ponadczasowej historii, opowiedzianej śniegiem, piaskiem i światłem.
Greta i Albert, małżeństwo aktorów wiedzie szalone życie walcząc o swoje miejsce na scenie i w związku. Czy należy się godzić z upływającym czasem?
„Czarno to widzę…” W Polsce podzielonej bardziej niż kiedykolwiek w historii, w tym naszym zmarginalizowanym królestewku bigoterii, hipokryzji, nienawiści i hejtu, grupa nietuzinkowych osób bardzo chce być Polakami.
TEATR PIASKU TETIANY GALITSYNY - „KRÓLOWA ŚNIEGU”