Imprezy i koncerty w Katowicach Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Katowice
Miejsce imprezy:
Klub Podróżników - Namaste
Miejscowość:
Katowice
Miejsce imprezy:
Miejski Dom Kultury Bogucice-Zawodzie
Miejscowość:
Katowice
Miejsce imprezy:
Katowice Miasto Ogrodów
Miejscowość:
Katowice
Miejsce imprezy:
Mega Club

Katowice Aktualności

Miejski Dom Kultury „Bogucice-Zawodzie” zaprasza na spotkanie z cyklu „Barwy Ziemi”. Tym razem impreza będzie dotyczyć Chorwacji, a w ramach wydarzenia przygotowano warsztaty, prelekcję, koncert oraz degustację narodowej potrawy.
Mega Club w Katowicach zaprasza na koncert legendy punka – zespołu The Exploited. Gościem specjalnym koncertu będzie grupa Psy Wojny.
Klub Podróżników-Namaste zaprasza na pokaz slajdów oraz opowieści Himalajów. Spotkanie z Markiem Bytomiem odbędzie się 27 lutego (wtorek) o godzinie 19:00.
Na spotkanie z Sylwią Chutnik zapraszamy 17 lutego (sobota) o godzinie 17:30 do Miejskiego Domu Kultury "Szopienice - Giszowiec" w Katowicach.
Na spotkanie z podróżnikiem Michałem Adamusem zapraszamy 12 lutego do Klubu Podróżników - Namaste o godzinie 19:00.
Zapraszamy do Katowic, gdzie 10 marca odbędzie się koncert zatytułowany „Jej portret”. Wystąpią najlepsi polscy wokaliści: Robert Janowski, Mateusz Ziółko i Krzysztof Kiljański.
Ta cykliczna wystawa prezentuje prace studentów kierunku Grafika z Wyższej Szkoły Technologii Informatycznych w Katowicach. W sposób szczególny zostały dobrane i wyselekcjonowane prace z pracowni: plakatu, grafiki edytorskiej oraz multimediów.
„Myśl niezapowiedziana” to cykl kilkunastu grafik, w którym artysta podejmuje się zapisu zjawiska konstruktu pamięci.
W Galerii Miasta Ogrodów odbędzie się wernisaż wystawy Normana Leto, tegorocznego tegorocznego laureata Paszportów Polityki w dziedzinie Sztuk Wizualnych. Wystawa potrwa do 8 kwietnia 2018 r.
Intrygujące jest to, w jaki sposób osoby niesłyszące przedstawiają świat dźwięku dla nich kompletnie abstrakcyjny, prawda? Poprzez prace z zakresu malarstwa, fotografii, grafiki, ilustracji oraz poezji artyści pokazują, jak słyszą, widzą i czują muzykę.