Imprezy i koncerty w Katowicach Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Katowice
Miejsce imprezy:
Katowicki Spodek
Miejscowość:
Katowice
Miejsce imprezy:
Mega Club
Miejscowość:
Katowice
Miejsce imprezy:
Katowicki Spodek

Katowice Aktualności

Anna Ficner-Ogonowska spotka się z czytelnikami 19 kwietnia o godzinie 18:00 w katowickim salonie Empik Silesia.
Gry planszowe to zabawa połączona z „życiową edukacją”. Każda rozgrywka wymaga poznania taktyki przeciwników oraz zaangażowania. Gry pokazują świat wartości, uczą współpracy, rywalizacji i podejmowania decyzji. Pozwalają brać udział w dyskusji, nie tylko w trakcie gry, ale również i po niej. Planszówki to już nie tylko rzucanie kośćmi i przesuwanie pionków po planszy, ale rozbudowane oraz doskonale skonstruowane gry towarzyskie i strategiczne. Twórcy bestsellerowych gier prześcigają się w pomysłach na mechanikę rozgrywki oraz nietuzinkowe zadania dla graczy. Wiosenna edycja Festiwalu Gier Planszowych, która odbędzie się w salonie Empik Silesia w Katowicach w dniach 13-14 kwietnia (piątek-sobota), to ukłon w stronę graczy oraz okazja, aby przetestować nowe tytuły. Na wydarzenie zaprasza Empik.
Po ogromnym sukcesie „One More Time with Feeling” Trafalgar Releasing i Multikino z dumą prezentują „Distant Sky” – Nick Cave and The Bad Seeds – koncert z Kopenhagi.
Fanów muzyki alternatywnej zapraszamy na festiwal w Katowicach. Impreza potrwa przez trzy dni, startujemy 3 sierpnia (piątek) w Dolinie Trzech Stawów!
Idzie wiosna, za chwilę szarobura rzeczywistość za oknem wybuchnie światłem i kolorami. Może warto wprowadzić zmiany także w najbliższym otoczeniu?
Organizatorzy zapraszają na spotkanie z Szymonem Radzimierskim, które odbędzie się w salonie Empik Silesia w ramach Festiwalu Przecinek i Kropka.
Organizatorzy zapraszają na spotkanie z Michałem Rusinkiem, które odbędzie się w salonie Empik Silesia w ramach Festiwalu Przecinek i Kropka.
Marzec często jest kojarzony z Dniem Kobiet. Słusznie, bo to doskonały dzień na mówienie nie tylko o tym, co przyjemnie, ale także o tym, co niełatwe, a niezwykle ważne dla kobiet.
Najnowsza książka Przemysława „Vegenerata” Ignaszewskiego „Vegenerata bieg przez kuchnię, czyli szalone menu ultramaratończyka” (Burda Publishing) zabiera czytelników w aktywny bieg przez wertepy i zdrową kuchnię.
17 marca o godzinie 16:00 Alek Rogoziński spotka się z fanami w katowickim salonie Empik Silesia.