Imprezy i koncerty w Krynicy Morskiej Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Gdynia
Miejsce imprezy:
Adventure Park Gdynia Kolibki
Miejscowość:
Ustka
Miejsce imprezy:
Promenada nadmorska w Ustce

Krynica Morska Aktualności

Summer Amber Festival to cykl nadmorskich imprez w klimacie muzyki disco-dance. Pomysłodawcą festiwalu jest Agencja Marketingowo-Reklamowa LIDER z siedzibą w Elblągu. Imprezie nieodłącznie towarzyszą wybory Bursztynowej Miss Polski, na które zgłaszają się uczestniczki z całej Polski.
Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem i SportEvo Triathlon Team zapraszają do udziału w serii czterech triathlonów, z czego każdy ma swój jedyny i niepowtarzalny charakter. Triathlon Krynica Morska to pierwsze zawody w tej miejscowości. Specjalnie na tę okazję przygotowujemy ogrom atrakcji nie tylko dla startujących.
Już po raz czwarty Krynica Morska przeistoczy się w arenę zmagań o Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego. impreza odbędzie się w dnaich 9-12 maja 2019 r. Jest to flagowa impreza PZŻ, w której udził bierze krajowa czołówka żeglarzy.
Ruszamy na podbój bałtyckiego wybrzeża. Dziś zarzucamy kotwicę w Krynicy Morskiej - pięknym kurorcie z szeroką plażą i wieloma atrakcjami dla całych rodzin. Drobny piasek pod stopami, szum morza, zjawiskowe zachody słońca i zapach lasu o poranku - wakacyjny urlop w takim miejscu zapowiada się wyśmienicie.
Summer Amber Festival to cykl nadmorskich imprez w klimacie muzyki disco-dance. Pomysłodawcą festiwalu jest Agencja Marketingowo-Reklamowa LIDER z siedzibą w Elblągu. W ubiegłym roku impreza miała swój debiut, zgromadziła kilkutysięczną publiczność, która mogła bawić się w trzech nadmorskich miejscowościach w Jantarze, Jarosławcu i Łebie.
Jeśli boicie się, że wakacje będą przerwą od stand-upu, to nic bardziej mylnego, komicy ruszają w stand-upową trasę!
15 września 2018, w Porcie Jachtowym w Krynicy Morskiej odbędzie się Święto Pieczonego Dzika, będące świetną okazją do wspólnej zabawy oraz integracji podczas pikniku rodzinnego i wieczornej zabawy.
25 sierpnia, o godzinie 21:00, w Porcie Jachtowym w Krynicy Morskiej odbędzie się koncert zespołu Queen Band.
23 sierpnia, o godzinie 21:00, w krynickim Porcie Jachtowym nad Zalewem Wiślanym odbędzie się występ Kabaretu Czesuaf.
18 sierpnia, o godzinie 21:00, w krynickim Porcie Jachtowym nad Zalewem Wiślanym odbędzie się koncert zespołu SZAFA GRA, czyli grupy wokalno-rozrywkowej, powstałej w 2002 roku.