Imprezy i koncerty w Krynicy Morskiej Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Gdynia
Miejsce imprezy:
Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej
Miejscowość:
Gdynia
Miejsce imprezy:
Blues Club
Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Ergo Arena

Krynica Morska Aktualności

Serdecznie zapraszamy na Filmowe Lato z Orange i Multikinem. Bezpłatne kino plenerowe zawita do Krynicy Morskiej 20, 24 oraz 25 lipca. 
W dniach 15 - 16 lipca serdecznie zapraszamy do Krynicy Morskiej na Festiwal Kulinarno-Historyczny "Smaki Mierzei - Smak Piasków". Podczas festiwalu poznamy najdawniejsze tradycje rybołówstwa, bursztynnictwa oraz odbędziemy kulinarną i filmową podróż w czasie. Sprawdź szczegóły!
Szukacie sprawdzonych noclegów w Krynicy Morskiej? W naszym cotygodniowym zestawieniu najchętniej polecanych przez turystów obiektów, przyszedł czas właśnie na to miasto. Zobaczcie, które miejsca warto wybrać.
13 sierpnia w Krynicy Morskiej wystąpi Sylwia Grzeszczak. Już dziś zapraszamy na koncert!
Przed nami 46. edycja trasy koncertowej "Lata z Radiem", tym razem pod hasłem "Jedynka. Twój #Radioprzyjaciel". Koncerty z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej odbędą się w dwudziestu miejscowościach na terenie całej Polski. 23 lipca zapraszamy do Krynicy Morskiej.
8 lipca w Krynicy Morskiej wystąpi zespół FEEL. Już dziś serdecznie zapraszamy!
Pamiątka I-ej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski Zapraszamy młodzież i dorosłych do wspólnej sztafety ulicami Krynicy Morskiej. Kwietny Bieg już 15 czerwca!
NightSkating Pomorze są to wieczorne przejazdy na rolkach ulicami pomorskich miejscowości. Trzecia edycja sezonu 2017 NightSkating Pomorze odędzie się 3 czercwa w Krynicy Morskiej.
Kwietny Bieg 2017 w Krynicy Morskiej już 15 czerwca! Serdecznie zapraszamy!
W dniach 1 - 2 października w godz. 9:00 - 16:00 zapraszamy na VI Ptasi Piknik w Krynicy Morskiej!