Imprezy i koncerty w Krynicy Morskiej Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Krynica Morska Aktualności

W sobotę 1 sierpnia turyści zyskali możliwość aktywowania oraz realizacja bonów turystycznych 500+. Głównym celem programu jest wsparcia dla polskich rodzin, a także pomoc krajowej branży turystycznej w czasie kryzysu. Bon turystyczny przysługuje na każde dziecko, które nie ukończyło jeszcze 18 roku życia. Dla wielu osób jest on szansą na wyjazd na pierwsze prawdziwe rodzinne wakacje. Należy jednak pamiętać, że bon turystyczny można zrealizować jedynie w obiektach biorących udział w programie. Ich listę znajdziecie poniżej.    Najchętniej wybieranym kierunkiem na rodzinne wakacje jest oczywiście polskie morze. Jeżeli wybieracie się do popularnej Krynicy Morskiej, możecie sprawdzić listę miejsc, w których zrealizujecie bon turystyczny. 
Summer Amber Festival to cykl nadmorskich imprez w klimacie muzyki disco-dance. Pomysłodawcą festiwalu jest Agencja Marketingowo-Reklamowa LIDER z siedzibą w Elblągu. Imprezie nieodłącznie towarzyszą wybory Bursztynowej Miss Polski, na które zgłaszają się uczestniczki z całej Polski.
Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem i SportEvo Triathlon Team zapraszają do udziału w serii czterech triathlonów, z czego każdy ma swój jedyny i niepowtarzalny charakter. Triathlon Krynica Morska to pierwsze zawody w tej miejscowości. Specjalnie na tę okazję przygotowujemy ogrom atrakcji nie tylko dla startujących.
Już po raz czwarty Krynica Morska przeistoczy się w arenę zmagań o Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego. impreza odbędzie się w dnaich 9-12 maja 2019 r. Jest to flagowa impreza PZŻ, w której udził bierze krajowa czołówka żeglarzy.
Ruszamy na podbój bałtyckiego wybrzeża. Dziś zarzucamy kotwicę w Krynicy Morskiej - pięknym kurorcie z szeroką plażą i wieloma atrakcjami dla całych rodzin. Drobny piasek pod stopami, szum morza, zjawiskowe zachody słońca i zapach lasu o poranku - wakacyjny urlop w takim miejscu zapowiada się wyśmienicie.
Summer Amber Festival to cykl nadmorskich imprez w klimacie muzyki disco-dance. Pomysłodawcą festiwalu jest Agencja Marketingowo-Reklamowa LIDER z siedzibą w Elblągu. W ubiegłym roku impreza miała swój debiut, zgromadziła kilkutysięczną publiczność, która mogła bawić się w trzech nadmorskich miejscowościach w Jantarze, Jarosławcu i Łebie.
Jeśli boicie się, że wakacje będą przerwą od stand-upu, to nic bardziej mylnego, komicy ruszają w stand-upową trasę!
15 września 2018, w Porcie Jachtowym w Krynicy Morskiej odbędzie się Święto Pieczonego Dzika, będące świetną okazją do wspólnej zabawy oraz integracji podczas pikniku rodzinnego i wieczornej zabawy.
25 sierpnia, o godzinie 21:00, w Porcie Jachtowym w Krynicy Morskiej odbędzie się koncert zespołu Queen Band.
23 sierpnia, o godzinie 21:00, w krynickim Porcie Jachtowym nad Zalewem Wiślanym odbędzie się występ Kabaretu Czesuaf.