Imprezy i koncerty w Krynicy Morskiej Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Rumia
Miejsce imprezy:
MOSIR
Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Polska Filharmonia Bałtycka

Krynica Morska Aktualności

W sobotę 1 sierpnia turyści zyskali możliwość aktywowania oraz realizacja bonów turystycznych 500+. Głównym celem programu jest wsparcia dla polskich rodzin, a także pomoc krajowej branży turystycznej w czasie kryzysu. Bon turystyczny przysługuje na każde dziecko, które nie ukończyło jeszcze 18 roku życia. Dla wielu osób jest on szansą na wyjazd na pierwsze prawdziwe rodzinne wakacje. Należy jednak pamiętać, że bon turystyczny można zrealizować jedynie w obiektach biorących udział w programie. Ich listę znajdziecie poniżej.    Najchętniej wybieranym kierunkiem na rodzinne wakacje jest oczywiście polskie morze. Jeżeli wybieracie się do popularnej Krynicy Morskiej, możecie sprawdzić listę miejsc, w których zrealizujecie bon turystyczny. 
Ruszamy na podbój bałtyckiego wybrzeża. Dziś zarzucamy kotwicę w Krynicy Morskiej - pięknym kurorcie z szeroką plażą i wieloma atrakcjami dla całych rodzin. Drobny piasek pod stopami, szum morza, zjawiskowe zachody słońca i zapach lasu o poranku - wakacyjny urlop w takim miejscu zapowiada się wyśmienicie.
Summer Amber Festival to cykl nadmorskich imprez w klimacie muzyki disco-dance. Pomysłodawcą festiwalu jest Agencja Marketingowo-Reklamowa LIDER z siedzibą w Elblągu. W ubiegłym roku impreza miała swój debiut, zgromadziła kilkutysięczną publiczność, która mogła bawić się w trzech nadmorskich miejscowościach w Jantarze, Jarosławcu i Łebie.
15 września 2018, w Porcie Jachtowym w Krynicy Morskiej odbędzie się Święto Pieczonego Dzika, będące świetną okazją do wspólnej zabawy oraz integracji podczas pikniku rodzinnego i wieczornej zabawy.
25 sierpnia, o godzinie 21:00, w Porcie Jachtowym w Krynicy Morskiej odbędzie się koncert zespołu Queen Band.
23 sierpnia, o godzinie 21:00, w krynickim Porcie Jachtowym nad Zalewem Wiślanym odbędzie się występ Kabaretu Czesuaf.
18 sierpnia, o godzinie 21:00, w krynickim Porcie Jachtowym nad Zalewem Wiślanym odbędzie się koncert zespołu SZAFA GRA, czyli grupy wokalno-rozrywkowej, powstałej w 2002 roku.
15 sierpnia, o godzinie 21:00, w krynickim Porcie Jachtowym nad Zalewem Wiślanym odbędzie się występ Kabaretu Zachodni.
9 sierpnia, o godzinie 21:00, w krynickim Porcie Jachtowym nad Zalewem Wiślanym wystąpi Kabaret K2.
6 sierpnia, o godzinie 21:00, w krynickim Porcie Jachtowym nad Zalewem Wiślanym zaprezentuje się Kabaret Łowcy.B.