Imprezy i koncerty w Lubelskim

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Lubelskie Aktualności

Lubelskie cieszy się coraz większą popularnością, w sezonie wakacyjnym (czerwiec-sierpień 2017) region znalazł się na szóstej pozycji w całym kraju. W okresie styczeń-sierpień 2017 serwis Nocowanie.pl odnotował ponad dwukrotnie więcej zapytań o noclegi w województwie lubelskim w porównaniu do roku ubiegłego.

Marka Lubelskie

Marka "Lubelskie" to projekt realizowany od 2007 roku przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. Głównym celem projektu jest promocja produktów i usług wytwarzanych na terenie województwa lubelskiego przez nadawanie im zastrzeżonego znaku towarowego - Marki Regionalnej "Lubelskie", będącego symbolem jakości, innowacyjności i troski o środowisko.
Latem jest o wiele więcej atrakcji niż zimą. Nawet w województwie lubelskim. Zapraszamy więc wszystkich spragnionych kulturalnych wydarzeń do Janowca, Kazimierza Dolnego i Nałęczowa .
Zapraszamy na wakacje do Kazimierza Dolnego i Janowca - niezwykłych małych miasteczek leżących po dwóch stronach Wisły. Bogate i różnorodne kalendarium imprez na tegoroczne lato zadowoli nawet najbardziej wymagających turystów. Zobaczcie sami...
Lokalna Organizacja Turystyczna "Kraina Lessowych Wąwozów" za Szlak Młynów Wodnych rzeki Bystrej została wyróżniona w konkursie "Perły i Perełki Lubelszczyzny" – promującym najciekawsze miejsca i najciekawsze inicjatywy na Wyżynie Lubelskiej.
Z okazji jubileuszu 60-lecia EMPIKu w całej Polsce przygotowywane są specjalne wydarzenia kulturalne. Ideą tych prezentacji jest pokazanie różnych zjawisk, trendów, które zaistniały w sferze kultury w ciągu tych kilkudziesięciu lat.Właśnie z tej okazji empik DTC Lublin zorganizował dla Lublinian piknik rodzinny , który odbędzie się już  3 sierpnia . ( M.O.S.I.R. Bystrzyca-Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim k/Lublina)

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!