Imprezy i koncerty w Murzasichlu

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Murzasichle Aktualności

Bon turystyczny to wsparcie finansowe w wysokości 500 złotych przyznawane każdemu dziecku, które jeszcze nie ukończyło 18 roku życia. Środki te mogą zostać wykorzystane do opłacenia wyjazdu dziecka na zorganizowaną imprezę turystyczną lub pobyt w obiekcie noclegowym. Należy jednak pamiętać, że bon może zostać zrealizowany jedynie w określonych obiektach znajdujących się na terenie naszego kraju. Listę miejsc przygotowanych na realizację bonu turystycznego znajdziecie poniżej. Rzucie na nią okiem jeżeli planujecie spędzić rodzinne wakacje w Murzasichlu.
Gdzie w Murzasichlu nocuje się najlepiej? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w naszym nowym zestawieniu najchętniej rekomendowanych przez turystów obiektów noclegowych w tej miejscowości.
W naszym cotygodniowym rankingu obiektów noclegowych, które rekomendują turyści, nadeszła kolej malowniczej miejscowości Murzasichle. Gdzie, według oceniających osób, wypoczywa się najlepiej?
Murzasichle jest to miejsce idealne zarówno dla miłośników gór, jak i dla zaganianych panów z teczką, którzy nie mają czasu spojrzeć w niebo. A nieba akurat nad Murzasichle dostatek i zdaje się ono być bliżej człowieka niż gdziekolwiek indziej...
Kościół pod wezwaniem NPM w Murzasichle powstał z potrzeby mieszkańców. Wykazali się oni niebywałą solidarnością i w latach 50-tych XX wieku wznieśli własnymi siłami ten niewielki, ale jakże urokliwy i stylowy kościółek.
Pierwsza rzecz, która zastanawia, to nazwa tej tatrzańskiej miejscowości – zupełnie niepolska. Geneza nazwy owiana jest legendą i ma swoje różne wersje. Jedna z nich mówi nawet, że pochodzić ona może od jakiegoś Tatara Murzy. Jest to zapewne legenda, bo bardziej prawdopodobne są dwie pozostałe wersje.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej