Imprezy i koncerty w Murzasichlu

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Murzasichle Aktualności

Bon turystyczny to wsparcie finansowe w wysokości 500 złotych przyznawane każdemu dziecku, które jeszcze nie ukończyło 18 roku życia. Środki te mogą zostać wykorzystane do opłacenia wyjazdu dziecka na zorganizowaną imprezę turystyczną lub pobyt w obiekcie noclegowym. Należy jednak pamiętać, że bon może zostać zrealizowany jedynie w określonych obiektach znajdujących się na terenie naszego kraju. Listę miejsc przygotowanych na realizację bonu turystycznego znajdziecie poniżej. Rzucie na nią okiem jeżeli planujecie spędzić rodzinne wakacje w Murzasichlu.
Gdzie w Murzasichlu nocuje się najlepiej? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w naszym nowym zestawieniu najchętniej rekomendowanych przez turystów obiektów noclegowych w tej miejscowości.
W naszym cotygodniowym rankingu obiektów noclegowych, które rekomendują turyści, nadeszła kolej malowniczej miejscowości Murzasichle. Gdzie, według oceniających osób, wypoczywa się najlepiej?
Murzasichle jest to miejsce idealne zarówno dla miłośników gór, jak i dla zaganianych panów z teczką, którzy nie mają czasu spojrzeć w niebo. A nieba akurat nad Murzasichle dostatek i zdaje się ono być bliżej człowieka niż gdziekolwiek indziej...
Kościół pod wezwaniem NPM w Murzasichle powstał z potrzeby mieszkańców. Wykazali się oni niebywałą solidarnością i w latach 50-tych XX wieku wznieśli własnymi siłami ten niewielki, ale jakże urokliwy i stylowy kościółek.
Pierwsza rzecz, która zastanawia, to nazwa tej tatrzańskiej miejscowości – zupełnie niepolska. Geneza nazwy owiana jest legendą i ma swoje różne wersje. Jedna z nich mówi nawet, że pochodzić ona może od jakiegoś Tatara Murzy. Jest to zapewne legenda, bo bardziej prawdopodobne są dwie pozostałe wersje.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!