Imprezy i koncerty w Okunince

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Okuninka / Jezioro Białe Aktualności

Tylko do końca marca 2022 roku turyści mogą aktywować i realizować bon turystyczny 500+, wspierający polskie rodziny oraz krajową branżę turystyczną. Poniżej przedstawiamy listę miejsc, w których można wykorzystać bon turystyczny w Okunince.
Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie to jedno z bardziej atrakcyjnych miejsc województwa lubelskiego. Tamtejsze jeziora od lat są ulubionym miejscem wypoczynku mieszkańców regionu, którzy cenią niepowtarzalny klimat oraz wyjątkową atmosferę, jaka zawsze panuje tam w wakacje.
Już niedługo zaczniemy planować weekendy nad wodą. Warto więc sprawdzić, jakie noclegi polecają inni turyści. Dzisiaj prezentujmy najchętniej polecane obiekty noclegowe w Okunince, która leży nad Jeziorem Białym – jednym z najpopularniejszych na Lubelszczyźnie.
Ostatnia sobota upłynęła pod znakiem wyjątkowo słonecznej pogody. Ekipa Nocowanie.pl skorzystała więc z okazji i wybrała się nad Jezioro Białe , by miło spędzić ten czas razem z urlopowiczami. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia!
Ostatni piątek czerwca należał do wyjątkowo upalnych. Skorzystaliśmy więc z okazji, by pojechać nad Jezioro Białe i sprawdzić, jak korzystają z lata mieszkańcy Lubelszczyzny.
Okuninka to najpopularniejsza letniskowa miejscowość nad jeziorem Białym. Każdego lata wypoczywają tu turyści z całej Lubelszczyzny i sąsiednich regionów. Jeśli zastanawiacie się, jak wygląda to miejsce poza szczytem sezonu, zobaczcie naszą fotogalerię!
Tylko kilka motorówek i żadnych skuterów wodnych na obszarze jeziora – taką decyzję podjął starosta włodawski Andrzej Romańczuk w trosce o pogarszający się stan Jeziora Białego.
Miniona sobota była wyjątkowa ciepła. Tak wspaniałą pogodę trzeba było wykorzystać na wypoczynek nad wodą. Udaliśmy się więc nad Białe – jedno z najpopularniejszych jezior na Lubelszczyźnie .
Szukacie miejsca, gdzie można spędzić letni weekend? Zapraszamy na Lubelszczyznę nad Jezioro Białe, które klimatem niczym nie ustępuje Mazurom!
Rolnicy z okolic Włodawy i całej Lubelszczyzny mają nowy rynek zbytu! Jest nim nowy portal internetowy, za pośrednictwem którego mogą ogłosić swoją ofertę i dotrzeć z nią do najdalszego zakątka Polski.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!