Imprezy i koncerty w Okunince Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Kazimierz Dolny
Miejsce imprezy:
Licencja na Oprowadzanie - wycieczki z przewodnikiem.

Okuninka / Jezioro Białe Aktualności

Tylko do końca marca 2022 roku turyści mogą aktywować i realizować bon turystyczny 500+, wspierający polskie rodziny oraz krajową branżę turystyczną. Poniżej przedstawiamy listę miejsc, w których można wykorzystać bon turystyczny w Okunince.
Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie to jedno z bardziej atrakcyjnych miejsc województwa lubelskiego. Tamtejsze jeziora od lat są ulubionym miejscem wypoczynku mieszkańców regionu, którzy cenią niepowtarzalny klimat oraz wyjątkową atmosferę, jaka zawsze panuje tam w wakacje.
1 lipca serdecznie zapraszamy na otwarcie tegorocznego sezonu nad Jeziorem Białym. Sprawdź program imprezy!
Już niedługo zaczniemy planować weekendy nad wodą. Warto więc sprawdzić, jakie noclegi polecają inni turyści. Dzisiaj prezentujmy najchętniej polecane obiekty noclegowe w Okunince, która leży nad Jeziorem Białym – jednym z najpopularniejszych na Lubelszczyźnie.
Ostatnia sobota upłynęła pod znakiem wyjątkowo słonecznej pogody. Ekipa Nocowanie.pl skorzystała więc z okazji i wybrała się nad Jezioro Białe , by miło spędzić ten czas razem z urlopowiczami. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia!
Serdecznie zapraszamy do Okuninki gdzie już w najbliższą sobotę 6 sierpnia odbędą się Mistrzostwa w grillowaniu! Do wygrania nagroda główna - voucher na 300 zł!
Ostatni piątek czerwca należał do wyjątkowo upalnych. Skorzystaliśmy więc z okazji, by pojechać nad Jezioro Białe i sprawdzić, jak korzystają z lata mieszkańcy Lubelszczyzny.
Słyszeliście o Dniach Krokodyla? Jeśli jesteście ciekawi tego wydarzenia to już 16 lipca na plaży głównej w Okunince odbędzie się Weekend z krokodylem . Oprócz koncertów i występów odbędą się jak zawsze regaty żeglarskie oraz Grand Prix Lubelszczyzny w Brydżu Sportowym. Całą imprezę poprowadzi Mariusz Matera.
Okuninka to najpopularniejsza letniskowa miejscowość nad jeziorem Białym. Każdego lata wypoczywają tu turyści z całej Lubelszczyzny i sąsiednich regionów. Jeśli zastanawiacie się, jak wygląda to miejsce poza szczytem sezonu, zobaczcie naszą fotogalerię!
Tylko kilka motorówek i żadnych skuterów wodnych na obszarze jeziora – taką decyzję podjął starosta włodawski Andrzej Romańczuk w trosce o pogarszający się stan Jeziora Białego.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej