Imprezy i koncerty w Ostródzie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Ostróda
Miejsce imprezy:
Amfiteatr w Ostródzie

Ostróda Aktualności

16 lipca w Amfiteatrze w Ostródzie odbędzie się koncert Pawła Domagały. Serdecznie zapraszamy!
Tegoroczna letnia trasa koncertowa Korteza miała wyglądać trochę inaczej. Niestety w związku z zaistniałą sytuacją musieliśmy zmienić plany i dostosować je do aktualnych realiów, by chociaż kilka koncertów mogło odbyć się jeszcze tego lata.
Konferencja „Biznes w turystyce” to pierwsze tego typu spotkanie na Warmii i Mazurach, dedykowane branży turystycznej – szczególnie właścicielom obiektów noclegowych. Jest to jedyna w swoim rodzaju możliwość bezpośredniego spotkania, wymiany doświadczeń oraz znalezienia odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące prowadzenia działalności w specyficznym sektorze biznesu, jakim jest turystyka.
Zapraszamy na wielkie widowisko artystyczne! Na jednej scenie wystąpią znakomici śpiewacy, muzycy, tancerze oraz Pierwsza Dama Polskiej Sceny Muzycznej - Grażyna Brodzińska.
Najlepsi słowaccy kaskaderzy i ich wielkie maszyny już 15 sierpnia w Ostródzie !
Chcesz wybrać się na rejs statkiem białej floty, ale nie wiesz na jaką trasę się zdecydować? Niżej znajdziesz najważniejsze informacje o kilku szlakach, biegnących przez najpiękniejsze okolice Wielkich Jezior Mazurskich.
Udział w targach branżowych to doskonała okazja dla wszystkich osób, które prowadzą swój obiekt noclegowy, by poznać nowinki i nawiązać ciekawe biznesowe znajomości. Najbliższe wydarzenie tego typu odbędzie się w Ostródzie w dniach 17 i 18 kwietnia 2018 r. Zapraszamy na Targi Mazury HoReCa.
Prestiżowe konkursy kulinarne, znani szefowie kuchni w strefie pokazów, profesjonalni kupujący z całej Polski i najlepsi dostawcy: liderzy w branży, specjalistyczne szkolenia gastronomiczne – już niebawem trzecia edycja największego w północno-wschodniej Polsce wydarzenia w branży HoReCa! Targi Mazury HoReCa odbędą się w dniach 17-18.04.2018 r. w halach targowych Expo Mazury w Ostródzie.
Największy festiwal muzyki reggae w Polsce z 17-letnią historią ponownie w Ostródzie! Zapraszamy na festiwal od 5 do 8 lipca.
 Już po raz trzeci Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA i Centrum Kultury w Ostródzie mają zaszczyt zaprosić Państwa na III Letnie Spotkania Kabaretowe, które odbęda się 8 lipca (niedziela) o godzinie 19:00.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Ostródzie

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Ostródzie?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Ostródzie lub okolicy to: Koncert Pawła Domagały w Amfiteatrze w Ostródzie.
Jakie ciekawe wydarzenia czekają nas w Lipcu w Ostródzie?
W Lipcu w Ostródzie polecamy wydarzenia: Koncert Pawła Domagały w Amfiteatrze w Ostródzie.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej