Imprezy i koncerty w Ostródzie

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Ostróda Aktualności

Konferencja „Biznes w turystyce” to pierwsze tego typu spotkanie na Warmii i Mazurach, dedykowane branży turystycznej – szczególnie właścicielom obiektów noclegowych. Jest to jedyna w swoim rodzaju możliwość bezpośredniego spotkania, wymiany doświadczeń oraz znalezienia odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące prowadzenia działalności w specyficznym sektorze biznesu, jakim jest turystyka.
Chcesz wybrać się na rejs statkiem białej floty, ale nie wiesz na jaką trasę się zdecydować? Niżej znajdziesz najważniejsze informacje o kilku szlakach, biegnących przez najpiękniejsze okolice Wielkich Jezior Mazurskich.
Udział w targach branżowych to doskonała okazja dla wszystkich osób, które prowadzą swój obiekt noclegowy, by poznać nowinki i nawiązać ciekawe biznesowe znajomości. Najbliższe wydarzenie tego typu odbędzie się w Ostródzie w dniach 17 i 18 kwietnia 2018 r. Zapraszamy na Targi Mazury HoReCa.
Główną zaletą Ostródy jest przede wszystkim jej położenie. Miasto otacza kilka jezior, z najpopularniejszym Drwęckim na czele. Dużą atrakcję stanowi również kanał łączący ją z Elblągiem, a to przecież nie jedyne atrakcje Ostródy.
Zapraszamy do Ostródy na drugą edycję Letnich Spotkań Kabaretowych. Znamy już pierwsze szczegóły dotyczące tego pełnego humoru wieczoru.
Rejs statkiem potrawie to jedna z największych letnich atrakcji w naszym regionie. Już wiemy, kiedy ponownie będzie można doświadczyć tych niezwykłych emocji! Przewoźnik, którym jest Żegluga Ostródzko-Elbląska, wznawia rejsy 28 kwietnia!
Mazury latem to region, w którym naprawdę wiele się dzieje. W tym roku do grona najciekawszych imprez dołączy nowa propozycja – Letnie Spotkania Kabaretowe w Ostródzie!
Właśnie rozpoczęły się ostródzkie targi Tourism and Events Expo. Jest to ważne wydarzenie branżowe i doskononała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych – oraz spotkania przedstawicieli serwisu Nocowanie.pl!
Nie ma lepszego miejsca niż Mazury, by myśleć i rozmawiać o turystyce, ani lepszego niż Expo Arena, by myśleć i rozmawiać o turystyce w nowoczesny sposób. Dlatego to właśnie w Ostródzie odbędzie się Tourism and Events Expo (TEE), na który już dzisiaj zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem.
Rejsy statkami należącymi do floty Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej są atrakcją każdej wiosennej i letniej wyprawy na Mazury. Mimo że remont szlaku Kanału Elbląskiego jeszcze trwa, warto wybrać się na rejs statkiem po jednym z ośmiu szlaków, przygotowanych na ten sezon.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej