Biznes w turystyce: konferencja w Ostródzie dla właścicieli obiektów noclegowych

Biznes w turystyce: konferencja w Ostródzie dla właścicieli obiektów noclegowych

Konferencja „Biznes w turystyce” to pierwsze tego typu spotkanie na Warmii i Mazurach, dedykowane branży turystycznej – szczególnie właścicielom obiektów noclegowych. Jest to jedyna w swoim rodzaju możliwość bezpośredniego spotkania, wymiany doświadczeń oraz znalezienia odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące prowadzenia działalności w specyficznym sektorze biznesu, jakim jest turystyka.

Konferencję współorganizuje portal Nocowanie.pl, a damo wydarzenia odbędzie się podczas targów Mazury HoReCa w Ostródzie w dniach 9 i 10 kwietnia 2019 r.

Uczestnicy wydarzenia otrzymają dużą dawkę skondensowanej wiedzy, przedstawiającej najważniejsze zagadnienia w branży turystycznej. Będą to konkretne wskazówki dla managerów oraz właścicieli obiektów noclegowych, których udzielą osoby mające fachową wiedzę z zakresu prowadzenia i promocji obiektów noclegowych. Konferencja zakończy się częścią warsztatową, podczas której nowo nabyte wiadomości będzie można sprawdzić w praktyce.

Wśród prowadzących szkolenia pojawi się zespół doświadczonych ekspertów, na co dzień pracujących w branży, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat najlepszych sposobów dotarcia do turystów, a tym samym zwiększenia liczby gości i obłożenia w obiekcie noclegowym.

Konferencja „Biznes w turystyce” jest bezpłatna.

Szczegółowy program wydarzenia i rejestracja TUTAJ >>>

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również