Imprezy i koncerty w Pabianicach Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Pabianice
Miejsce imprezy:
Miejski Ośrodek Kultury
Miejscowość:
Pabianice
Miejsce imprezy:
Miejski Ośrodek Kultury
Miejscowość:
Pabianice
Miejsce imprezy:
Miejski Ośrodek Kultury
Miejscowość:
Pabianice
Miejsce imprezy:
Miejski Ośrodek Kultury

Pabianice Aktualności

JUBILEUSZOWY koncert ANDRZEJA PONIEDZIELSKIEGO. W 2019 roku Andrzej Poniedzielski obchodzi 65 urodziny,  z tej okazji WYJĄTKOWY wieczór kabaretowy.
Komik z Bydgoszczy, na scenie od 2013 roku. Zwycięzca II poznańskiego festiwalu stand-up oraz zwycięzca pierwszej wrocławskiej bitwy stand-uperów.
Greta i Albert, małżeństwo aktorów wiedzie szalone życie walcząc o swoje miejsce na scenie i w związku. Czy należy się godzić z upływającym czasem?
Sławny showman telewizyjny, gwiazdor estrady, przeżywa kryzys osobowości i zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic. Nie podejrzewa, że to klinika, zupełnie niepodobna, do innych.
Ze Straussem przez Wiedeń to spotkanie z muzyką pełne niezapomnianych wrażeń. To także spotkanie z mistrzami opery i operetki - z Puccinim, Leharem, Kalmanem oraz królem walca - Straussem.
Najnowszy, na bieżąco aktualizowany autorski program Krzysztofa Daukszewicza. Satyryk opisuje i wyśmiewa absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Każdy występ może różnić się od poprzedniego, w zależności od tego, co akurat dzieje się w świecie polityki. Podczas wydarzenia artyście towarzyszy pianista Mieczysław Grochowski.
PARANIENORMALNI - "Z HUMOREM TRZEBA ŻYĆ"
Wspaniały, ciepły wokal i poetyckie teksty Lubomira w połączeniu z harmonijką Jacka Urlika tworzą niepowtarzalny klimat.
"To się nadaje do kabaretu" - NOWY program kabaretu Smile.
Pabianice to miasto, które leży poza głównym szlakiem turystycznym województwa łódzkiego. Wiemy, że należy do aglomeracji, ale co poza tym? A wbrew pozorom Pabianice mają bogatą tradycję, o czym można się przekonać niemal w każdej uliczce.