Imprezy i koncerty w Piszu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Elbląg
Miejsce imprezy:
Klub Muzyczny MJAZZGA

Pisz Aktualności

Jezioro Roś to nieduży akwen o esowatym kształcie, który przez kanał i jezioro Seksty łączy się ze słynnymi Śniardwami. Może więc być częścią szlaku żeglugowego dla osób, chcących uciec od utartych szlaków i poznać ten kraniec Wielkich Jezior Mazurskich. Poza tym w okolicy jeziora znajduje się kilka interesujących miejsc wartych zobaczenia.
Mazury Paralotnie zapraszają na kolejne wakacyjne szkolenie paralotniowe, które odbędzie się w terminie 18-26 sierpnia 2018 r. Rozpocznij swoją przygodę z lataniem!
Najlepsi słowaccy kaskaderzy i ich wielkie maszyny już 10 lipca na stadionie miejskim w Piszu!

Hip Hop Pisz 2018

Hip Hop powraca do Pisza! Po kilkuletniej przerwie miasto Pisz postanowiło zorganizować imprezę Hip Hop Pisz 2018.
W lipcu w miejscowości Rostki koło Pisza odbędzie się piąta edycja Mazurskiego Spotkania Paralotniowego. Impreza dedykowana jest wszystkim pilotom – zarówno bardziej, jak i mniej doświadczonym. Nie zabraknie też atrakcji dla publiczności.
Sobotnie przedpołudnie w Piszu można spędzić na lekturze powieści Henryka Sienkiewicza Quo vadis – wspólnie z innymi osobami, które biorą udział w ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie.
Paralotniarstwo jest chętnie uprawianym sportem na Mazurach. Osoby, które chciałyby dołączyć do grona paralotniarzy, mają na to szansę już w sierpniu. Niedługo rozpoczyna się wakacyjne szkolenie skierowane do wszystkich amatorów tego sportu.
Paralotniarstwo jest sportem, który na Mazurach stał się szczególnie popularny. Osoby, które chciałyby dołączyć do grona paralotniarzy, będą mogły wziąć udział w zaplanowanym na czerwiec szkoleniu! Zostało ono przełożone z kwietnia.
Paralotnie to na Mazurach jeden z chętniej uprawianych sportów. Mamy dobrą wiadomość dla osób, które chciałyby dołączyć do grona paralotniarzy. W kwietniu w okolicach Pisza odbędzie się szkolenie paralotniowe!
Trzecia edycja Piskiego Biegu Narciarskiego to propozycja dla wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku. Zachęcamy do zapoznania się z jej szczegółami!

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej