Imprezy i koncerty w Piszu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Pisza

Miejscowość:
Ruciane-Nida
(ok. 18km od Pisza)
Miejsce imprezy:
Ruciane-Nida - Karwica

Pisz Aktualności

Greta i Albert, małżeństwo aktorów wiedzie szalone życie walcząc o swoje miejsce na scenie i w związku. Czy należy się godzić z upływającym czasem?
Pan Ząbek - Iluzjonista , showman ,najpopularniejszy w Polsce performer. Gwiazda Międzynarodowej grupy "Champions of Illusion", występujący na co dzień na scenach teatrów, kabaretów i festiwalach. Jego pokazy iluzjonistyczne to niepowtarzalny styl i charyzma. Dbając o wymagającego widza, w pokazach magicznych zawiera całą gamę emocji: trzyma w napięciu, zaskakuje i przede wszystkim bawi każdego do łez.
Wyjątkowa Gala Operowo-Operetkowa w wykonaniu znakomitych, utalentowanych artystów Grupy Operowej Sonori Ensemble to przebojowy koncert, podczas którego zabrzmią czardasze, walce, toasty, miłosne arie i duety, sceny operowe i operetkowe, a także standardy jazzowe, pieśni neapolitańskie i popularne piosenki.
Jezioro Roś to nieduży akwen o esowatym kształcie, który przez kanał i jezioro Seksty łączy się ze słynnymi Śniardwami. Może więc być częścią szlaku żeglugowego dla osób, chcących uciec od utartych szlaków i poznać ten kraniec Wielkich Jezior Mazurskich. Poza tym w okolicy jeziora znajduje się kilka interesujących miejsc wartych zobaczenia.
Mazury Paralotnie zapraszają na kolejne wakacyjne szkolenie paralotniowe, które odbędzie się w terminie 18-26 sierpnia 2018 r. Rozpocznij swoją przygodę z lataniem!
Najlepsi słowaccy kaskaderzy i ich wielkie maszyny już 10 lipca na stadionie miejskim w Piszu!

Hip Hop Pisz 2018

Hip Hop powraca do Pisza! Po kilkuletniej przerwie miasto Pisz postanowiło zorganizować imprezę Hip Hop Pisz 2018.
W lipcu w miejscowości Rostki koło Pisza odbędzie się piąta edycja Mazurskiego Spotkania Paralotniowego. Impreza dedykowana jest wszystkim pilotom – zarówno bardziej, jak i mniej doświadczonym. Nie zabraknie też atrakcji dla publiczności.
Sobotnie przedpołudnie w Piszu można spędzić na lekturze powieści Henryka Sienkiewicza Quo vadis – wspólnie z innymi osobami, które biorą udział w ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie.
Paralotniarstwo jest chętnie uprawianym sportem na Mazurach. Osoby, które chciałyby dołączyć do grona paralotniarzy, mają na to szansę już w sierpniu. Niedługo rozpoczyna się wakacyjne szkolenie skierowane do wszystkich amatorów tego sportu.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Piszu

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Piszu?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Piszu lub okolicy to: Mazurski Maraton Rolkowy 2021 w Rucianem-Nidzie.