Imprezy i koncerty w Piszu

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Pisz Aktualności

Jezioro Roś to nieduży akwen o esowatym kształcie, który przez kanał i jezioro Seksty łączy się ze słynnymi Śniardwami. Może więc być częścią szlaku żeglugowego dla osób, chcących uciec od utartych szlaków i poznać ten kraniec Wielkich Jezior Mazurskich. Poza tym w okolicy jeziora znajduje się kilka interesujących miejsc wartych zobaczenia.
Mazury Paralotnie zapraszają na kolejne wakacyjne szkolenie paralotniowe, które odbędzie się w terminie 18-26 sierpnia 2018 r. Rozpocznij swoją przygodę z lataniem!
W lipcu w miejscowości Rostki koło Pisza odbędzie się piąta edycja Mazurskiego Spotkania Paralotniowego. Impreza dedykowana jest wszystkim pilotom – zarówno bardziej, jak i mniej doświadczonym. Nie zabraknie też atrakcji dla publiczności.
Paralotniarstwo jest chętnie uprawianym sportem na Mazurach. Osoby, które chciałyby dołączyć do grona paralotniarzy, mają na to szansę już w sierpniu. Niedługo rozpoczyna się wakacyjne szkolenie skierowane do wszystkich amatorów tego sportu.
Paralotniarstwo jest sportem, który na Mazurach stał się szczególnie popularny. Osoby, które chciałyby dołączyć do grona paralotniarzy, będą mogły wziąć udział w zaplanowanym na czerwiec szkoleniu! Zostało ono przełożone z kwietnia.
Paralotnie to na Mazurach jeden z chętniej uprawianych sportów. Mamy dobrą wiadomość dla osób, które chciałyby dołączyć do grona paralotniarzy. W kwietniu w okolicach Pisza odbędzie się szkolenie paralotniowe!
Trzecia edycja Piskiego Biegu Narciarskiego to propozycja dla wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku. Zachęcamy do zapoznania się z jej szczegółami!
Mazury to region, który cenią wielbiciele paralotniarstwa. Niemal o każdej porze roku, jeśli akurat dopisuje pogoda, można ich oglądać na mazurskim niebie. Pod koniec miesiąca Stowarzyszenie Mazury Paralotnie organizuje kurs, podczas którego będzie można podnieść swoje umiejętności a także bliżej poznać ten sport.
Jak wykorzystać ostatnie dni lata? Proponujemy udział spływie kajakowym rzeką Pisą. Imprezę, już po raz trzeci, organizuje Lokalna Grupa Działania „Mazurskie Morze”.
Miasto i gmina Pisz, podczas ostatniego weekendu, stało się paralotniową stolicą Polski. Druga edycja zimowych zawodów Winter Masuria Paramotor Cup skutecznie przyciągnęła całe rzesze zawodników, a także chcącą wyrwać się z zimowego marazmu publiczność.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej