Imprezy i koncerty w Przemyślu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Przemyśl
Miejsce imprezy:
Teatr Wielki
Miejscowość:
Przemyśl
Miejsce imprezy:
Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK

Przemyśl Aktualności

Serdecznie zapraszamy do Zamku Kazimierzowskiego w Przemyślu na spektakl zatytułowany " Najsłodszy owoc".
Gala Operowo-Operetkowa - najpiękniejsze arie, duety i sceny z oper i operetek.
Józef Baran, " STAN MIŁOSNY… PRZERYWANY " to ponad 400-stronicowy, wieloletni zapiśnik złożony m.in. z dziennikowych refleksji o czasach współczesnych i staroczesnych, poezji, prozie i muzyce, miniatur prozatorskich ujętych w sylwiczną formę dziennika, reportaży z podróży, anegdot o sławnych i mniej sławnych poetach i artystach ( Transtroemer , prof. Sandauer , Kantor, Trela, Ziemianin i inni), pomysłów na wiersze i piosenki, obserwacji szpitalnych, komentarzy politycznych i eschatologicznych, wyznań osobistych, prowokacji intelektualnych, listów, m.in. od Anny Kamieńskiej, Erny Rosenstein , Anny Dymnej, Sławomira Mrożka, Beaty Paluch, Bogdana Madeja…wspomnień i notatek ze snów i jawy, i tego wszystkiego, co dotyczy " stanu miłosnego… przerywanego " , czyli życia, miłości i śmierci.
Magda Umer to mistrzyni interpretacji piosenki literackiej. Perfekcyjne łączenie muzyki ze słowem sprawiło, że w latach 70. ubiegłego stulecia wiele śpiewanych przez nią piosenek stało się wielkimi przebojami.
Czy jesteś gotowy na 90 minut genialnej rozrywki? Bilguun Ariunbaatar : Mongoł Stand-upu.  Znany wszystkim ze swojego spektakularnego wzlotu i jeszcze dynamiczniejszego upadku.
OPERETKOWA PETARDA PRZEBOJÓW odbywa się w całej Polsce oraz Europie. Za sprawą wspaniałych artystów przeniosą się Państwo do cudownego i wyjątkowego świata Operetki i Musicalu, pełnego miłości, czułości, wzruszeń, namiętności, gorących pocałunków... Usłyszycie Państwo najpiękniejsze i najznakomitsze melodie muzycznego króla walca Johanna Straussa, jak również Emmericha Kalmana, Franza Lehara, Paula Abrahama. Zabrzmią duety wszech czasów: " Usta milczą, dusza śpiewa " " Co się dzieje, oszaleję " , " W rytm walczyka " , " Myszko, to była piękna noc " , wspaniałe arie: " Aria ze śmiechem " , popisowe utwory instrumentalne, jak i piosenki z repertuaru Jana Kiepury: " Brunetki, blondynki " oraz duety musicalowe, a to wszystko podane na najwyższym poziomie.
"45"  ukazuje historię młodych tancerzy, dotykając - w symbolicznym wymiarze - tematu zbiorowości, scalonej pracą zespołową, a także wspólną, świadomą decyzją wyboru sztuki jako sposobu na życie.
Zapraszamy serdecznie do Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK na walentynki na wesoło z Kabaretem Konopi.
Zapraszamy serdecznie do Zamku Kazimierzowskiego w Przemyślu na koncert zatytułowany: "Bluesowego Nowego Roku".
Na podstawie książki " Nie każdy umiał się przewrócić " Toona Tellegena . " Wystarczy być " to przede wszystkim bajka o przyjaźni — takiej po prostu — bezinteresownej - takiej, która jest i niczego nie oczekuje w zamian. Ale nie tylko. Również o sile wyobraźni, która potrafi zmieniać rzeczywistość.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Przemyślu

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Przemyślu?