Imprezy i koncerty w Rabce-Zdroju

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Rabka-Zdrój Aktualności

Wakacje w domku z piernika, wozie z cygańskiego taboru a może w samochodzie strażackim? To nie bajka, a jak najbardziej realna oferta Bajkowej Osady w Rabce-Zdroju. Miejsce jest magiczne, a dzięki niemu spełniamy dziecięce marzenia o tym, by zamieszkać w baśniowej krainie z dala od szarego świata.
Dzięki bonowi turystycznemu wiele polskich rodzin może zrealizować wymarzone wyjazdy. Jest to również pomoc dla branży turystycznej, która w ostatnich miesiącach doświadczyła wielu trudnych chwil. Bon wakacyjny na dziecko ważny jest tylko na terenie Polski, więc beneficjenci zapłacą nim tylko za krajowy wypoczynek. Rabka-Zdrój to jedno z miejsc, gdzie warto zabrać dziecko. Panuje tam świetny klimat, a na najmłodszych czeka całe mnóstwo atrakcji. Zobacz, gdzie w Rabce-Zdroju akceptowane są płatności bonem turystycznym.
"Pora na wczasy w uzdrowisku!”. Takie hasło wielu może kojarzyć się z naszymi babciami i dziadkami, którzy decydują się poświęcić wakacje na podreperowanie własnego zdrowia. Weekendowy wyjazd do miasteczka uzdrowiskowego nie wydaje się ciekawym pomysłem? Czego mogą szukać tam rodziny z dziećmi czy zakochane pary? Jakie atrakcje tam znajdziemy i co warto zobaczyć? Sprawdźcie koniecznie, co skrywa Rabka-Zdrój. Poniżej podsuwamy wam kilka pomysłów na udany weekend w uzdrowisku. Sprawdźcie sami!
Rabka-Zdrój to popularne tatrzańskie uzdrowisko. Jeśli szukasz tam noclegów, zobacz co polecają inni turyści. Z naszego najnowszego zestawienia dowiesz się, które obiekty są przez nich szczególnie rekomendowane.
Korzystny mikroklimat, piękne górskie krajobrazy oraz bogata oferta kulturalna - Rabka -Zdrój to atrakcyjna miejscowość zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Sprawdźcie, które obiekty w Rabce-Zdroju są najchętniej polecane przez turystów.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!