Chcesz bajki? Tu masz ją na co dzień!

Chcesz bajki? Tu masz ją na co dzień!

Wakacje w domku z piernika, wozie z cygańskiego taboru a może w samochodzie strażackim? To nie bajka, a jak najbardziej realna oferta Bajkowej Osady w Rabce-Zdroju. Miejsce jest magiczne, a dzięki niemu spełniamy dziecięce marzenia o tym, by zamieszkać w baśniowej krainie z dala od szarego świata.

Rabka-Zdrój to uzdrowisko położone u stóp Gorców i Beskidu Wyspowego, które zimą przekształca się w kurort narciarski. Na miłośników białego szaleństwa czekają profesjonalnie przygotowane stoki do narciarstwa zjazdowego oraz trasy narciarstwa biegowego. Natomiast w centrum miasta otwierane jest lodowisko.

Naturalnym dobrem Rabki-Zdroju są solanki. Ich właściwości wykorzystywane są w tężni solankowej, znajdującej się na obrzeżach urokliwego Parku Zdrojowego, oraz w miejscowej pijalni wód mineralnych. Atrakcję miasta stanowi także Muzeum Górali i Zbójników, jedyna interaktywna i multimedialna wystawa w Małopolsce przedstawia życie i zwyczaje górali oraz zbójników karpackich.

Wśród atrakcji Rabki-Zdroju trzeba wymienić także Bajkową Osadę. Ten wyjątkowy ośrodek całorocznych domków oferuje nie tylko noclegi, ale całe doświadczenie związane z wypoczynkiem w tak niezwykłym miejscu.

Noclegi jak z bajki – z wizytą u Jasia i Małgosi


Zapraszamy do naszych bajkowych domków letniskowych oraz niezwykłych, luksusowych wozów cygańskich. Jeśli zastanawiasz się, gdzie znaleźć miejsce przyjazne dzieciom, to nie musisz dalej szukać. Bajkowa Osada to najlepsze miejsce na pobyt dla dzieci i rodzin z dziećmi - piszą właściciele Bajkowej Osady w ofercie w portalu Nocowanie.pl.


Jedno jest pewne, w Bajkowej Osadzie każdy znajdzie domek, który będzie odpowiadać jego preferencjom. Turyści będący tradycjonalistami mogą zdecydować się na bardziej “standardową” ofertę domków z kominkiem. Zapraszają do nich Jaś i Małgosia oraz Baba Jaga z piernikowej chatki.Wnętrza wyglądają tak, jakby naprawdę mieszkali w nich bohaterowie bajek. Rustykalne meble, elementy wystroju nawiązujące do pierników - tutaj panuje wyjątkowa atmosfera domku na kurzej nóżce, oczywiście z nieodłącznymi elementami nowoczesności w postaci telewizorów plazmowych i klimatyzacji.

Nasze chatki zbudowane są głównie z naturalnych i ekologicznych materiałów, bo głównym budulcem były drewniane bale i kamień. Zadbaliśmy o każdy szczegół i detal. Drewniane ściany, precyzyjne, zdobne mszenie, jak i cały ich wystrój tworzą niezapomniany klimat - informują gospodarze.


Daj ponieść się wyobraźni. Noclegi inne niż wszystkie


Bajkowa Osada to miejsce dla osób z wyobraźnią i dziecięcą ciekawością świata, którym przyjemność sprawia odkrywanie nowych możliwości. A tym właśnie są wyjątkowe noclegi w domkach kopułowych oraz cygańskich wozach. To nawiązanie do trendu, jakim jest glamping, łączącego z pozoru spartańskie miejsca z luksusowymi warunkami wypoczynku.

 

Kto by pomyślał, że w wozie z dawnego taboru może być klimatyzacja, a do tego urządzone ze smakiem wnętrza? Ich charakter nawiązuje oczywiście do lubującej się w przepychu kultury cygańskiej. Równie kolorowe są domki sferyczne, mające kształt kopuły.

Wnętrza domków zostały urządzone tematycznie – jest Domek Morski, w sam raz dla Małej Syrenki, Leśny, w którym odnajdą się czytelnicy “Księgi dżungli” i Kosmiczny. Takich wakacji w górach trudno nie zapamiętać!

Wspaniałe, cudowne absolutnie bajkowe miejsce. Jeśli szuka się wyciszenia, relaksu dla dorosłych a zarazem chce się spełnić oczekiwania dzieci na rozrywkę, to idealny wybór. Każdy znajdzie coś dla siebie. Ze spokojem można wypić kawkę przed domem i mieć oko na dzieci bawiące się w ogrodzie na placu zabaw czy basenie, wieczorem można biesiadować przy ognisku czy grillu. Cała Osada, każdy jej kawałek, wydaje się zaprojektowany w najmniejszym szczególe, by dawać radość i poczucie komfortu. Domki żywcem z bajek, właściwie nie potrzeba z nich wychodzić - czytamy w opinii Bożeny.


Zostań prawdziwym strażakiem


To nie koniec pomysłów! W Bajkowej Osadzie czeka bowiem domek, którego bazę stanowi najprawdziwszy wóz strażacki. Zachowano nawet kokpit, więc może posłużyć do zabawy dzieciom. Wnętrza również są utrzymane w strażackim klimacie.  

Dominuje czerwień, sypialnię urządzono w dawnym przedziale dla strażaków. Dla dzieci przygotowano pokój na piętrze - świetnie się poczują się w nim zwłaszcza fani przygód strażaka Sama. Wzrok przyciąga również piętrowe łóżko, oczywiście w kształcie strażackiego samochodu.

Następny artykuł Gdzie warto się wybrać w...

Komentarze

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej