Imprezy i koncerty w Raciborzu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Tychy
Miejsce imprezy:
Teatr Mały w Tychach
Miejscowość:
Katowice
Miejsce imprezy:
Katowicki Spodek

Racibórz Aktualności

  Są w Polsce takie miejsca, w których możemy poczuć się jak w baśniowej krainie. Jednym z nich jest bez wątpienia Zaczarowany ogród – część  Arboretum Bramy Morawskiej w Raciborzu, na Śląsku. Na czym polega wyjątkowość tego miejsca? Dlaczego warto je odwiedzić? Odpowiadamy!  
"Grupa MoCarta wśród gwiazd" to tytuł kolejnego programu znanego i lubianego kwartetu smyczkowego.
hype-art prezentuje: Piotr Zola Szulowski w programie 'Granice wytrzymałości'.
Grand Imperial Ballet „Jezioro łabędzie” - po raz pierwszy w Polsce!
W sezonie 2019/2020 aż na 20 koncertów powróci do Polski wyjątkowy projekt — pod szyldem " Muzyka zespołu Metallica symfonicznie " wystąpi SCREAM INC, jeden z najlepszych coverbandów Metallica na świecie. Towarzyszyć im będzie orkiestra symfoniczna 'Orion'. Na koncertach usłyszymy największe przeboje Metallica w symfonicznych aranżacjach wykonanych tak jak na słynnej płycie " Metallica S&M ". To blisko dwie godziny klasyki rocka/metalu w niezwykłym wydaniu! Po doskonale przyjętej, ubiegłorocznej trasie, muzycy wracają do Polski na jeszcze więcej występów.
Zapraszamy na Galę Sylwestrową  „Z batutą i humorem” z udziałem Macieja Niesiołowskiego - mistrza humoru estradowego w wydaniu orkiestrowym. Wydarzenie startuje od godziny 22:00.
Jeżeli macie w sobie duszę podróżnika, nie możecie przegapić jubileuszowej edycji Raciborskiego Festiwalu Podróżniczego WIATRAKI. Jest to niepowtarzalna szansa na spotkanie z najwybitniejszymi podróżnikami oraz explorerami, czy udział w warsztatach podróżniczych.
Tydzień Kina Niemieckiego Niemieckie Niuanse - Deutsche Details 2008 RACIBÓRZ 06.04.-11.04.08 Wejściówki do odebrania od 29.03. w Kinie Przemko (Raciborski Centrum Kultury), ul. Chopina 21 Wstęp: 1 zł / film; 4 zł / cały Tydzień

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej