Imprezy i koncerty w Raciborzu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Racibórz
Miejsce imprezy:
Raciborskie Centrum Kultury

Racibórz Aktualności

Po wielkim sukcesie albumu "Atramentowa..." oraz płyty "Świątecznie..." przyszedł czas na kolejne wydawnictwo Stanisławy Celińskiej zatytułowane "Malinowa..."
Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych. Nie każdy jednak wie, że drugą największą pasją Pawła oprócz aktorstwa jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się w artystycznie również na tym polu.
Zapraszamy na doskonały spektakl, będący kontynuacją przeboju  "Berek, czyli upiór w moherze"!
Zapraszamy na doskonały spektakl, będący kontynuacją przeboju  "Berek, czyli upiór w moherze"!
Koncert Muzyki Filmowej w wykonaniu Orkiestry Filharmonii im. Leoša Janáčka z Ostrawy.
"Dziwna para" to legendarny hit Broadway'u, a jego autor jest jedynym żyjącym pisarzem, który ma na Broadway'u teatr swego imienia.
"Dziwna Para" to legendarny hit Broadway'u, a jego autor jest jedynym żyjącym pisarzem, który ma na Broadway'u teatr swego imienia.
Idzie nowe. Nowe żarty, nowe programy, nowi ludzie. TERAZ MY!
WIELKA GALA JOHANN STRAUSS SHOW - ORCHESTRA & SOLIŚCI & BALLET - to muzyczna podróż do baśniowej krainy walca - świata wprost ze snu pełnego wirujących sukien, pięknych kobiet i flirtujących gentlemenów. Ten jedyny w swoim rodzaju koncert zachwycił już tysiące widzów.
ROYAL LVIV BALLET PRZEDSTAWIA - ŚPIĄCA KRÓLEWNA BALLET W II AKTACH I 4 ODSŁONACH.