Imprezy i koncerty w Rynie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Elbląg
Miejsce imprezy:
Klub Muzyczny MJAZZGA

Ryn Aktualności

  Mazury  nie bez powodu nazywane są Krainą Tysiąca Jezior. Co więcej, słyną z tego, że na tym terenie znajduje się ich aż 2600! Warto to wykorzystać do zaplanowania wakacji z dala od zgiełku. Mazury oferują wiele atrakcji – zarówno dla miłośników przyrody, historycznych zabytków, ale i sportowców, wędkarzy czy letników spragnionych kontaktu z naturą.
Legendarna grupa "Stare Dobre Małżeństwo" wystąpi w 12 sieprnia w Zamku Ryn.
Ryn włącza się w akcję Narodowego Czytania. W tym roku lekturą jest „Wesele”.
Ryn włącza się w akcję Narodowego Czytania. W tym roku lekturą jest „Wesele”.
  Marzy ci się spokojny weekend na Mazurach? Spędź go więc w Rynie, miasteczku, które w pełni realizuje ideę slow life.
Zapraszamy do Rynu na kolejną edycję Festiwalu Kultury Średniowiecza, która w tym roku będzie odbywać się pod hasłem „Życie na pograniczu”. W programie dwudniowej imprezy nie mogło zabraknąć pokazów walk rycerskich oraz koncertów muzyki dawnej.
Warmia i Mazury należą do najpiękniejszych regionów w Polsce. W wolnych chwilach można tu żeglować, zbierać grzyby lub wyruszyć na poszukiwania tajemniczych miejsc. Dzisiaj proponujemy wycieczkę szlakiem warmińsko-mazurskich zamków. Zapewniamy, że kryją niejedną tajemnicę.
Koniec sierpnia oznacza również finał kampanii 7 Cudów Mazur. W tym roku w Rynie będą zmagać się żeglarze oraz… kucharze. Poznajcie szczegóły imprezy.
Mazury słyną nie tylko ze swoich wyjątkowych jezior, ale i kultury – również tej kulinarnej. Aby zaprezentować polskim i zagranicznym turystom bogactwo i różnorodność mazurskich tradycji kulinarnych, kampania 7 Cudów Mazur przygotowała konkurs „Wariacje mazurskich smaków”.
Mazurskie miasta i miasteczka prześcigają się w pomysłach na ciekawe imprezy. Już niedługo w Rynie odbędzie się wielkie święto kiszonych ogórków i domowego smalcu, czyli Ryńskie Smalcowanie z Ogórczeniem !  

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej