Imprezy i koncerty w Rynie

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Ryn Aktualności

  Mazury  nie bez powodu nazywane są Krainą Tysiąca Jezior. Co więcej, słyną z tego, że na tym terenie znajduje się ich aż 2600! Warto to wykorzystać do zaplanowania wakacji z dala od zgiełku. Mazury oferują wiele atrakcji – zarówno dla miłośników przyrody, historycznych zabytków, ale i sportowców, wędkarzy czy letników spragnionych kontaktu z naturą.
  Marzy ci się spokojny weekend na Mazurach? Spędź go więc w Rynie, miasteczku, które w pełni realizuje ideę slow life.
Zapraszamy do Rynu na kolejną edycję Festiwalu Kultury Średniowiecza, która w tym roku będzie odbywać się pod hasłem „Życie na pograniczu”. W programie dwudniowej imprezy nie mogło zabraknąć pokazów walk rycerskich oraz koncertów muzyki dawnej.
Warmia i Mazury należą do najpiękniejszych regionów w Polsce. W wolnych chwilach można tu żeglować, zbierać grzyby lub wyruszyć na poszukiwania tajemniczych miejsc. Dzisiaj proponujemy wycieczkę szlakiem warmińsko-mazurskich zamków. Zapewniamy, że kryją niejedną tajemnicę.
Koniec sierpnia oznacza również finał kampanii 7 Cudów Mazur. W tym roku w Rynie będą zmagać się żeglarze oraz… kucharze. Poznajcie szczegóły imprezy.
Mazury słyną nie tylko ze swoich wyjątkowych jezior, ale i kultury – również tej kulinarnej. Aby zaprezentować polskim i zagranicznym turystom bogactwo i różnorodność mazurskich tradycji kulinarnych, kampania 7 Cudów Mazur przygotowała konkurs „Wariacje mazurskich smaków”.
Mazurskie miasta i miasteczka prześcigają się w pomysłach na ciekawe imprezy. Już niedługo w Rynie odbędzie się wielkie święto kiszonych ogórków i domowego smalcu, czyli Ryńskie Smalcowanie z Ogórczeniem !  
Kolejna na Warmii i Mazurach impreza związana z tematyką średniowiecza. W Rynie odbędzie się Festiwal Kultury Średniowiecza. Epoka ta cieszy się ogromnym zaintersowaniem wśród turystów, stąd tak wiele jej poświęconych imprez w regionie.
W Dzień Dziecka mazurskie miasteczko Ryn oferuje masę atrakcji dla małych i dużych. Żywe pluszaki, klaun, dmuchane zabawki, koncerty... Będzie co robić!
W sobotę 18 sierpnia odbędzie się w Rynie nad jeziorem Ryńskim kulinarna impreza "Ryńskie Smalcowanie z Ogórczeniem". Prawda, że ciekawa nazwa? To już 6. edycja tej imprezy. Będzie smakowicie, zabawnie i bardzo regionalnie.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!