Imprezy i koncerty w Rynie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Rynu

Miejscowość:
Giżycko
(ok. 18km od Rynu)
Miejsce imprezy:
Twierdza Boyen

Ryn Aktualności

  Mazury  nie bez powodu nazywane są Krainą Tysiąca Jezior. Co więcej, słyną z tego, że na tym terenie znajduje się ich aż 2600! Warto to wykorzystać do zaplanowania wakacji z dala od zgiełku. Mazury oferują wiele atrakcji – zarówno dla miłośników przyrody, historycznych zabytków, ale i sportowców, wędkarzy czy letników spragnionych kontaktu z naturą.
Legendarna grupa "Stare Dobre Małżeństwo" wystąpi w 12 sieprnia w Zamku Ryn.
Ryn włącza się w akcję Narodowego Czytania. W tym roku lekturą jest „Wesele”.
Ryn włącza się w akcję Narodowego Czytania. W tym roku lekturą jest „Wesele”.
  Marzy ci się spokojny weekend na Mazurach? Spędź go więc w Rynie, miasteczku, które w pełni realizuje ideę slow life.
Zapraszamy do Rynu na kolejną edycję Festiwalu Kultury Średniowiecza, która w tym roku będzie odbywać się pod hasłem „Życie na pograniczu”. W programie dwudniowej imprezy nie mogło zabraknąć pokazów walk rycerskich oraz koncertów muzyki dawnej.
Warmia i Mazury należą do najpiękniejszych regionów w Polsce. W wolnych chwilach można tu żeglować, zbierać grzyby lub wyruszyć na poszukiwania tajemniczych miejsc. Dzisiaj proponujemy wycieczkę szlakiem warmińsko-mazurskich zamków. Zapewniamy, że kryją niejedną tajemnicę.
Koniec sierpnia oznacza również finał kampanii 7 Cudów Mazur. W tym roku w Rynie będą zmagać się żeglarze oraz… kucharze. Poznajcie szczegóły imprezy.
Mazury słyną nie tylko ze swoich wyjątkowych jezior, ale i kultury – również tej kulinarnej. Aby zaprezentować polskim i zagranicznym turystom bogactwo i różnorodność mazurskich tradycji kulinarnych, kampania 7 Cudów Mazur przygotowała konkurs „Wariacje mazurskich smaków”.
Mazurskie miasta i miasteczka prześcigają się w pomysłach na ciekawe imprezy. Już niedługo w Rynie odbędzie się wielkie święto kiszonych ogórków i domowego smalcu, czyli Ryńskie Smalcowanie z Ogórczeniem !  

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Rynie

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Rynie?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Rynie lub okolicy to: Koncert Ich Troje w Amfiteatrze Twierdzy Boyen w Giżycku.