Imprezy i koncerty w Sanoku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Solina
Miejsce imprezy:

Miejscowość:
Polańczyk
Miejsce imprezy:
Miejscowość:
Stalowa Wola
Miejsce imprezy:
Klub Labirynt
Miejscowość:
Mielec
Miejsce imprezy:
Hotel Atena

Sanok Aktualności

Michał Leja wystąpi z najnowszym programem "Anatomia".
Ekipa dwuosobowa w składzie Karol Modzelewski i Rafał Banaś przejmuje scenę. Ekipa publiczności przejmuje miejsca od tych dla najbardziej odważnych, czyli pierwszego rzędu, do tych dla odważnych mniej, czyli dalszych.
„Weekend z R.” to komedia wielu zwrotów akcji, intryg i sekretów. Komizm sytuacyjny spektaklu gwarantuje dwie godziny świetnego humoru i rewelacyjnej zabawy.
Marcin Zbigniew Wojciech to rybnicki artysta, który ma na swoim koncie kilkanaście nagród na ogólnopolskich festiwalach.
Grupa MoCarta wśród gwiazd to tytuł kolejnego programu znanego i lubianego kwartetu smyczkowego.
Jak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie? Jak zwykle niezawodni PARANIENORMALNI rozwiewają wszelkie wątpliwości - humorem!
Już 18 października w Royal Palace w Sanoku wystąpi Adam Van Bendler ! I jego 90 minutowy program „Światło w tunelu”.
Stand-up No Limits oraz Royal Palace zapraszają na pierwszy w nowym sezonie wieczór stand-up comedy! Żegnamy się z wakacjami i wracamy do naszym ulubionych klubów!
Termin przydatności to najnowszy program stand-up Grzegorza Dolniaka, w którym z charakterystyczną dla siebie ekspresją opowie o życiu człowieka w wieku chrystusowym, który zdał sobie sprawę, że proces starzenia nie zaczyna się w wieku lat 50, 60 czy 70, a już po 30-tce.