Imprezy i koncerty w Sanoku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Rzeszów
Miejsce imprezy:
Hala Podpromie
Miejscowość:
Krosno
Miejsce imprezy:
Rock Klub Iron

Sanok Aktualności

7 kwietnia, o godzinie 16:00, w Sanockim Domu Kultury wystąpi Kabaret Smile, prezentując swój nowy program pt. To się nadaje do kabaretu.
3 marca, o godzinie 20:00 w Sanoku zaprezentuje się zespół Żywiołak.
Koncert "Forum Miastu" odbędzie się w Sanockim Domu Kultury 5 lutego (poniedziałek) o godzinie 19:00. Serdecznie zapraszamy.
Zapraszamy na wystawę "Made in U.S.A." Piotra Szczura w BWA Galerii Sanockiej pod patronatem Fundacji 2 wymiary. Wernisaż odbędzie się 10 lutego (sobota) o godzinie 18:00.
Koncert jazzowej grupy muzycznej Eskaubei & Tomek Nowak Quartet wystąpi 3 lutego (sobota) w Sanockim Domu Kultury o godzinie 18:00.
Świetna zabawa czeka gości Klubu Pani K w Sanoku 3 lutego (sobota). O godzinie 20:00 swoje kabaretowe umiejętności zaprezentują Adam Van Bendler oraz Rafał Banaś.
Koncert folkowego zespołu Żywiołak odbędzie się w Klubie Pani K 2 lutego (piątek) o godzinie 20:00.
Coroczne widowisko jakim jest Polska Noc Kabaretowa zobaczymy w Sanoku już 22 kwietnia (niedziela). Hala Arena Sanok MOSiR od godziny 18:00 pełna będzie humoru i dobrej zabawy.
7 maja o godz. 15:00 w Sanockim Domu Kultury wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju. Już dziś serdecznie zapraszamy!
Na 5 edycję wyjątkowego widowiska kabaretowego Polską Noc Kabaretową 2017 zapraszamy do Sanoka 11 czerwca. Początek imprezy o godz. 18:00!