Imprezy i koncerty w Stegnie

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Stegna Aktualności

W sobotę 1 sierpnia wystartował program bonu turystycznego, stanowiący dla wielu rodzin szanse na wyjazd na wymarzone wakacje. To także wsparcie dla krajowej turystyki w czasie kryzysu. Wsparcie finansowe w wysokości 500 złotych przysługuje każdemu dziecko w rodzinie, które nie ukończyło 18 roku życia. Środki te mogą posłużyć do opłacenia miejsca noclegowego lub wyjazdu na imprezę turystyczną organizowaną dla dzieci. Należy przy tym jednak pamiętać, że bon może być zrealizowany tylko w określonych obiektach znajdujących się na terenie Polski. Jeżeli wybieracie się na wakacyjny wyjazd do Stegny, sprawdźcie,  gdzie możecie wykorzystać bon.
W naszym zestawieniu najchętniej rekomendowanych noclegów przyszedł czas na Stegnę. Sprawdźcie więc, jakie obiekty polecają turyści, którzy już odwiedzili tę uroczą nadmorską miejscowość.

Uroki Stegny

Stegna to malownicza wieś położona na Żuławach Wiślanych nad Zatoką Gdańską. Co roku odwiedzają ją tysiące turystów. Popularność miejscowość zawdzięcza czystym plażom, przepięknemu ujściu Wisły i zapierającemu dech w piersi krajobrazom.
Kościół p.w Najświętszego Serca Pana Jezusa został zbudowany w XVII wieku w latach 682-1683.
W dniach 28-29 lipca w Stegnie odbędzie się turniej COMPLEX Beach Soccer Cup 2007, organizowany przez UKS "Morze" Stegna, a rozgrywany na licencji BSP.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!