Imprezy i koncerty w Szaflarach

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Szaflary Aktualności

Szaflary to malownicza miejscowość, którą większość turystów poznało dzięki działającym tam kompleksom basenów termalnych. Jednak gorące źródła to nie wszystko – poznajmy inne atrakcje, jakie dostępne są w Szaflarach i okolicy wsi.
Od 1 sierpnia polscy turyści otrzymali możliwość aktywowania i realizacji bonów turystycznych. Wsparcie finansowe w postaci 500 złotych jest jednorazowym dodatkiem przyznawanym każdemu dziecku w rodzinie, które nie ukończyło jeszcze 18 roku życia. Turyści mogą wykorzystać bon na opłacenie pobytu dziecka w obiekcie noclegowym lub wyjazdu na imprezę turystyczną. Taki rodzaj wsparcia dla wielu osób będzie szansa organizację pierwszych rodzinny wakacji. Istotnym celem Polskiego Bonu Turystycznego jest także pomoc krajowej turystyce w czasach kryzysu. Zanim zdecydujecie się wyjechać na wakacje z bonem turystycznym, warto zajrzeć na listę obiektów, w których możecie go wykorzystać. W tekście poniżej znajdziecie informacje o miejscach w Szaflarach realizujących płatność bonem.
W naszym najnowszym rankingu prezentujemy najchętniej polecane noclegi w Szaflarach. Niżej dowiecie się, jakie obiekty są najchętniej polecane przez turystów korzystających z Nocowanie.pl.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej