Imprezy i koncerty w Szaflarach Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Szaflar

Miejscowość:
Zakopane
(ok. 15km od Szaflar)
Miejsce imprezy:
Kino Miejsce
Miejscowość:
Białka Tatrzańska
(ok. 8km od Szaflar)
Miejsce imprezy:
Kotelnica Białczańska
Miejscowość:
Zakopane
(ok. 15km od Szaflar)
Miejsce imprezy:
Górna Rówień Krupowa
Miejscowość:
Zakopane
(ok. 15km od Szaflar)
Miejsce imprezy:
Browar Watra

Szaflary Aktualności

10 lutego, o godzinie 20:00, w Szaflarach odbędą się Chatkowe Ostatki z Dirty Dancing. Miejscem zabawy jest Zadyma Browar.
31 grudnia, o godzinie 20:00, w Remizie OSP w Szaflarach odbędzie się impreza sylwestrowa 2017/2018.
W naszym najnowszym rankingu prezentujemy najchętniej polecane noclegi w Szaflarach. Niżej dowiecie się, jakie obiekty są najchętniej polecane przez turystów korzystających z Nocowanie.pl.
9 lipca o godz. 19.00 zapraszamy na wspaniałą zabawę z Megitza Trio do Gorącego Potoku. Piana Party to jak zawsze gra kolorowych świateł i ogromnych ilości piany. Zabawa do północy gwarantowana.
Sylwester w Browarze Zadyma w Szaflarach to wspaniała muzyka na żywo, góralska atmosfera i znakomite potrawy. Jeśli chcecie bawić się do rana w rytmie największych przebojów – to jest to znakomita propozycja.
Gminne Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Szaflarach zaprasza na I Podhalańskie Targi Noworoczne, które odbędą się w dniach 27–30 grudnia na boisku sportowym przy Urzędzie Gminy Szaflary, w godzinach od 10.00 do 20.00.
19 lipca w Szaflarach odbędzie się Gminny Przegląd Zespołów Regionalnych „V Saflarzanko Watra”. Impreza rozpocznie się o godz. 11.30.