Imprezy i koncerty w Szaflarach Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Szaflar

Miejscowość:
Zakopane
(ok. 15km od Szaflar)
Miejsce imprezy:
Start - Kuźnice, meta - galeria Władysława Hasiora
Miejscowość:
Zakopane
(ok. 15km od Szaflar)
Miejsce imprezy:
Willa Czerwony Dwór

Szaflary Aktualności

W dniach 10-11 października Termy Gorący Potok zapraszają na wyjątkowy Oktoberfest – święto miłośników pysznego picia, jedzenia, dobrej zabawy a w szczególności wszystkich zwolenników bawarskich klimatów!
Od 1 sierpnia polscy turyści otrzymali możliwość aktywowania i realizacji bonów turystycznych. Wsparcie finansowe w postaci 500 złotych jest jednorazowym dodatkiem przyznawanym każdemu dziecku w rodzinie, które nie ukończyło jeszcze 18 roku życia. Turyści mogą wykorzystać bon na opłacenie pobytu dziecka w obiekcie noclegowym lub wyjazdu na imprezę turystyczną. Taki rodzaj wsparcia dla wielu osób będzie szansa organizację pierwszych rodzinny wakacji. Istotnym celem Polskiego Bonu Turystycznego jest także pomoc krajowej turystyce w czasach kryzysu. Zanim zdecydujecie się wyjechać na wakacje z bonem turystycznym, warto zajrzeć na listę obiektów, w których możecie go wykorzystać. W tekście poniżej znajdziecie informacje o miejscach w Szaflarach realizujących płatność bonem.
10 lutego, o godzinie 20:00, w Szaflarach odbędą się Chatkowe Ostatki z Dirty Dancing. Miejscem zabawy jest Zadyma Browar.
31 grudnia, o godzinie 20:00, w Remizie OSP w Szaflarach odbędzie się impreza sylwestrowa 2017/2018.
W naszym najnowszym rankingu prezentujemy najchętniej polecane noclegi w Szaflarach. Niżej dowiecie się, jakie obiekty są najchętniej polecane przez turystów korzystających z Nocowanie.pl.
9 lipca o godz. 19.00 zapraszamy na wspaniałą zabawę z Megitza Trio do Gorącego Potoku. Piana Party to jak zawsze gra kolorowych świateł i ogromnych ilości piany. Zabawa do północy gwarantowana.
Sylwester w Browarze Zadyma w Szaflarach to wspaniała muzyka na żywo, góralska atmosfera i znakomite potrawy. Jeśli chcecie bawić się do rana w rytmie największych przebojów – to jest to znakomita propozycja.
Gminne Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Szaflarach zaprasza na I Podhalańskie Targi Noworoczne, które odbędą się w dniach 27–30 grudnia na boisku sportowym przy Urzędzie Gminy Szaflary, w godzinach od 10.00 do 20.00.
19 lipca w Szaflarach odbędzie się Gminny Przegląd Zespołów Regionalnych „V Saflarzanko Watra”. Impreza rozpocznie się o godz. 11.30.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Szaflarach

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Szaflarach?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Szaflarach lub okolicy to: IV Bieg Hasiora 2021 w Zakopanem.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej