Imprezy i koncerty w Szczecinie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Szczecin
Miejsce imprezy:
Event Arena

Szczecin Aktualności

Koncert zespołu "TERAZ" już 7 listopada w klubie muzycznym ZOO Szczecin. Start godz. 19.00.
Serdecznie zapraszamy na pierwszy koncert w ramach XVII Szczecińskiego Festiwalu Muzyki Dawnej Beethoven non plus ultra 2020, który odbędzie się 25 października w Muzeum Narodowym w Szczecinie. W programie: Glogauer Liederbuch – Śpiewnik Głogowski; Ars Cantus, Tomasz Dobrzański – kierownictwo artystyczne.
Niesamowity spektakl muzyczny poświęcony życiu i twórczości Anny Jantar i Anny German.
Zapraszamy Państwa w podróż do roztańczonego i magicznego Wiednia, gdzie rozbrzmiewać będą najpiękniejsze arie, duety, walce i polki Johanna Straussa, Franca Lehara, Imre Kalmana oraz arie i duety wszech czasów innych kompozytorów.
Teatr Pana O wraz z Ambrożym Kleksem zabierze wszystkich do roztańczonej, rozśpiewanej i pełnej magii pracowni Profesora Kleksa.
"Dirty Dancing", "Wirujący Seks" czy "DIRTY DANCING PO LATACH". Wiele tytułów, ale urok głównych bohaterów i wspaniałe piosenki z "Time of my Life" na czele, są ciągle tak samo, pozytywnie odbierane.
Największe przeboje Johanna Straussa, najpiękniejsze arie i duety w mistrzowskim wykonaniu.
Queen Symphonica - Ogólnopolska trasa koncertowa
Fundacja Akademia Muzyki Dawnej ma zaszczyt zaprosić na uroczysty koncert finałowy XI Letniego Festiwal Wędrowny Na Gotyckim Szlaku 2020.
Termin przydatności to najnowszy program stand-up Grzegorza Dolniaka, w którym z charakterystyczną dla siebie ekspresją opowie o życiu człowieka w wieku chrystusowym, który zdał sobie sprawę, że proces starzenia nie zaczyna się w wieku lat 50, 60 czy 70, a już po 30-tce.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Szczecinie

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Szczecinie?
Jakie ciekawe wydarzenia czekają nas w Styczniu w Szczecinie?