Imprezy i koncerty w Szczecinie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Chłopy
Miejsce imprezy:
Skarbnica Wioski rybackiej w Chłopach

Szczecin Aktualności

Na Zalewie Szczecińskim trwają prace nad dwiema sztucznymi wyspami. Dlaczego są tworzone i jakim celom będą służyć? Niżej odpowiadamy na te pytania!
Wzgórza Bukowe położone są północy Polski. To idealne miejsce na wypoczynek zarówno dla mieszkańców okolicznych miejscowości, jak i turystów odwiedzających Szczecin. Z dala od zgiełku miasta i tłumów ludzi, stanowią wspaniałą atrakcję przyrodniczą. Znajdziemy tam liczne szlaki – piesze i rowerowe, punkty widokowe, rezerwaty i pomniki przyrody oraz wiele nieodkrytych jeszcze miejsc.
Puszcza Bukowa to idealne miejsce na aktywny wypoczynek. Niby to jeszcze Szczecin, ale jakoś tak tu cicho i spokojnie. Pełno ustronnych miejsc, nie dociera tu hałas miasta, nie ma tłumów spacerowiczów. Jest za to zapach lasu, śpiew ptaków i liczne przyrodnicze atrakcje. Nie masz pomysłu na długi spacer? Zabierz psa, rodzinę, przyjaciół i ruszaj do Puszczy Bukowej. Nie pożałujesz!
Mieszkanie w dużym mieście ma swoje plusy i minusy. Wiadomo. Zdarzają się takie dni, gdy chcielibyśmy uciec od zgiełku, hałasu i tłumu. Jaki kierunek wtedy obrać? Gdzie szukać ustronnych miejsc. W pobliżu Szczecina jest ich sporo. Wystarczy się dobrze rozejrzeć.
Koncert zespołu "TERAZ" już 7 listopada w klubie muzycznym ZOO Szczecin. Start godz. 19.00.
Serdecznie zapraszamy na pierwszy koncert w ramach XVII Szczecińskiego Festiwalu Muzyki Dawnej Beethoven non plus ultra 2020, który odbędzie się 25 października w Muzeum Narodowym w Szczecinie. W programie: Glogauer Liederbuch – Śpiewnik Głogowski; Ars Cantus, Tomasz Dobrzański – kierownictwo artystyczne.
Niesamowity spektakl muzyczny poświęcony życiu i twórczości Anny Jantar i Anny German.
Zapraszamy Państwa w podróż do roztańczonego i magicznego Wiednia, gdzie rozbrzmiewać będą najpiękniejsze arie, duety, walce i polki Johanna Straussa, Franca Lehara, Imre Kalmana oraz arie i duety wszech czasów innych kompozytorów.
Teatr Pana O wraz z Ambrożym Kleksem zabierze wszystkich do roztańczonej, rozśpiewanej i pełnej magii pracowni Profesora Kleksa.
"Dirty Dancing", "Wirujący Seks" czy "DIRTY DANCING PO LATACH". Wiele tytułów, ale urok głównych bohaterów i wspaniałe piosenki z "Time of my Life" na czele, są ciągle tak samo, pozytywnie odbierane.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej