Imprezy i koncerty w Szczyrku

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Szczyrk Aktualności

Szczyrk czy Wisła?

To wyjątkowe miejscowości regionu Beskidu Śląskiego. Każdego roku przeżywają prawdziwe oblężenie, związane z przyjazdem turystów. Pewne jest, że każdy znajdzie tu coś dla siebie o każdej porze roku. W okresie letnim zachwycają klimatem i atrakcjami, a w zimie doskonale przygotowanymi trasami narciarskimi oraz skoczniami. Tak, zgadza się. W Wiśle ma miejsce inauguracja sezonu w skokach narciarskich, a w Szczyrku dość często trenuje nasza kadra skoczków. Do której miejscowości się wybrać? Zebraliśmy najważniejsze informacje i porównaliśmy je ze sobą.
Lato to świetny moment, by wybrać się w góry. Kilometry pięknych szlaków górskich, wspaniałe warunki do aktywnego wypoczynku, możliwości wypoczynku nad wodą, czy przede wszystkim liczne atrakcje, które są tak chętnie odwiedzane przez turystów. W Szczyrku, który należy do jednej z najpopularniejszych miejscowości w Beskidach, udostępniono właśnie wspaniałe muzeum, które warto odwiedzić w najbliższym czasie!
Szczyrk to jeden z najpopularniejszych kurortów znajdujących się w Beskidach. Turyści przyjeżdżają tam niezależnie od pory roku. Osoby, które jeszcze tam nie były, być może zdecydują się na rodzinny urlop w Szczyrku w ramach bonu turystycznego. Przygotowaliśmy informacje o miejscach, realizujących takie płatności.
Szczyrk to jedna z najpopularniejszych polskich miejscowości narciarskich. Tutaj duże stacje sąsiadują z mniejszymi wyciągami, dzięki czemu urokami szusowania cieszą się zarówno doświadczeni, jak i początkujący narciarze. Gdzie jazda na nartach uda się najlepiej? Niżej przedstawiamy przykładowe lokalizacje.
Planujesz wyjazd do Szczyrku i szukasz sprawdzonego noclegu? Z naszego najnowszego zestawienia dowiesz się, jakie obiekty rekomendują inni turyści. Skorzystaj z ich polecenia i ciesz się wspaniałym urlopem w górach.
Planujecie wypoczynek w Szczyrku? Zapraszamy do zapoznania się z naszym rankingiem obiektów noclegowych. Sprawdźcie gdzie według turystów wypoczywa się najlepiej.
Myślicie, że po zakończeniu sezonu skoczkowie odkładają narty do kolejnej zimy? Nic bardziej mylnego – 1 czerwca polska kadra zainaugurowała letnie skoki na igielicie. Zgrupowanie odbyło się w Szczyrku, skąd mamy dla Was zdjęcia!
Beskid Extreme Festiwal to nowa propozycja dla wielbicieli górskich wspinaczek i dalekich podróży. W listopadzie odbędzie się pierwsza edycja imprezy – jej organizatorzy obiecują wiele atrakcji.
Nowoczesne trasy i wyciągi narciarskie oraz rozbudowane zaplecze turystyczne – tak już niedługo może wyglądać Szczyrkowski Ośrodek Narciarski. Wszystko zależy od tego, czy słowackiej spółce uda się zrealizować ambitne plany.
Chociaż na razie zimy nie widać, to już w październiku w Szczyrku odbędą się Mistrzostwa Polski w Skokach Narciarskich i Kombinacji Norweskiej. Szykują się naprawdę niesamowite emocje, tym bardziej, że o medale Mistrzostw Polski będą rywalizować również kobiety.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!