Imprezy i koncerty w Szczyrku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Szczyrku

Miejscowość:
Żywiec
(ok. 15km od Szczyrku)
Miejsce imprezy:
Miejskie Centrum Kultury
Miejscowość:
Żywiec
(ok. 15km od Szczyrku)
Miejsce imprezy:
Amfiteatr pod Grojcem
Miejscowość:
Bielsko-Biała
(ok. 14km od Szczyrku)
Miejsce imprezy:
Metrum Jazz Club
Miejscowość:
Żywiec
(ok. 15km od Szczyrku)
Miejsce imprezy:
Amfiteatr pod Grojcem

Szczyrk Aktualności

SnowFest Festival 2019 to największy polski festiwal muzyki i sportów zimowych w naszym kraju. Odbędzie się w Szczyrku – w amfiteatrze i na skoczni Skalite.
W piątek 23 listopada 2018 r. serdecznie zapraszamy wszystkie osoby dorosłe do klubokawiarni Retrospektywa w Szczyrku - najwyżej położonego klubu w Beskidzie Śląskim. To tu, punktualnie o godzinie 20:00, DJ White rozpocznie najlepszą dyskotekę andrzejkową w 2018 roku!
Zapraszamy na drugą edycję muzycznych "Posiadów na Hali". Spotkanie z muzyką regionalną rozpocznie się 14 lipca, o godz. 18:00.
Bieg po Serce Zbója Szczyrka to impreza sportowo-rekreacyjna o charakterze charytatywnym, mająca na celu pomoc celom lokalnym, a także wsparcie działalności charytatywnej Stowarzyszenia Zbója Szczyrka.
Zapraszamy na międzynarodowe zawody w skokach narciarskich z cyklu FIS CUP, które potrwają 14 i 15 lipca w Szczyrku.
Zapraszamy na bezpłatne wyjścia w góry z przewodnikiem w ramach akcji „Przewodnik czeka”, które będą odbywały się w każdą sobotę lipca i sierpnia.
CKiR Orle Gniazdo zaprasza do Grill Bike Baru na Dzień Dziecka. Impreza będzie wyjątkowa – w planach jest mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. A wszystko na poziomie 660 m n.p.m.
Zapraszamy do udziału z zawodach o nazwie - Puchar Beskid Sport Arena, które odbędą się 10 marca, o godzinie 9:00 w Szczyrku.
Zapraszamy na I Zlot Paseratti na Stoku, który odbędzie się 17 marca, o godzinie 8:30 w Szczyrku. Miejscem wydarzenia jest Beskid Sport Arena, przy ul. Grzybowej 1.
Zapraszamy na profesjonalne zawody w slalomie gigancie, które odbędą się we wszystkich ośrodkach narciarski TMR.