Imprezy i koncerty w Szczyrku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Szczyrku

Miejscowość:
Bielsko-Biała
(ok. 14km od Szczyrku)
Miejsce imprezy:
Bielskie Centrum Kultury

Szczyrk Aktualności

W dniu 19 października 2020 r. o godzinie 20:00 w Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku odbędzie się spektakl teatralny pt. "Kobieta Idealna". W szczyrkowskiej odsłonie spektaklu wystąpią znani aktorzy teatralni, filmowi i teatralni: Adrianna Biedrzyńska, Michał Milowicz, Artur Dziurman i Sebastian Błaszczak.
Szczyrk to jeden z najpopularniejszych kurortów znajdujących się w Beskidach. Turyści przyjeżdżają tam niezależnie od pory roku. Osoby, które jeszcze tam nie były, być może zdecydują się na rodzinny urlop w Szczyrku w ramach bonu turystycznego. Przygotowaliśmy informacje o miejscach, realizujących takie płatności.

Szczyrk czy Wisła?

To wyjątkowe miejscowości regionu Beskidu Śląskiego. Każdego roku przeżywają prawdziwe oblężenie, związane z przyjazdem turystów. Pewne jest, że każdy znajdzie tu coś dla siebie o każdej porze roku. W okresie letnim zachwycają klimatem i atrakcjami, a w zimie doskonale przygotowanymi trasami narciarskimi oraz skoczniami. Tak, zgadza się. W Wiśle ma miejsce inauguracja sezonu w skokach narciarskich, a w Szczyrku dość często trenuje nasza kadra skoczków. Do której miejscowości się wybrać? Zebraliśmy najważniejsze informacje i porównaliśmy je ze sobą.
Zapraszamy na drugą edycję muzycznych "Posiadów na Hali". Spotkanie z muzyką regionalną rozpocznie się 14 lipca, o godz. 18:00.
Bieg po Serce Zbója Szczyrka to impreza sportowo-rekreacyjna o charakterze charytatywnym, mająca na celu pomoc celom lokalnym, a także wsparcie działalności charytatywnej Stowarzyszenia Zbója Szczyrka.
Zapraszamy na międzynarodowe zawody w skokach narciarskich z cyklu FIS CUP, które potrwają 14 i 15 lipca w Szczyrku.
Zapraszamy na bezpłatne wyjścia w góry z przewodnikiem w ramach akcji „Przewodnik czeka”, które będą odbywały się w każdą sobotę lipca i sierpnia.
CKiR Orle Gniazdo zaprasza do Grill Bike Baru na Dzień Dziecka. Impreza będzie wyjątkowa – w planach jest mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. A wszystko na poziomie 660 m n.p.m.
Zapraszamy do udziału z zawodach o nazwie - Puchar Beskid Sport Arena, które odbędą się 10 marca, o godzinie 9:00 w Szczyrku.
Zapraszamy na I Zlot Paseratti na Stoku, który odbędzie się 17 marca, o godzinie 8:30 w Szczyrku. Miejscem wydarzenia jest Beskid Sport Arena, przy ul. Grzybowej 1.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Szczyrku

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Szczyrku?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Szczyrku lub okolicy to: Koncert Anny Marii Jopek "Przestworza" w BCK w Bielsku-Białej.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej