Imprezy i koncerty w Tarnowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Zakopane
Miejsce imprezy:
Galeria Sztuki na Kozińcu, Droga Na Koziniec 8
Miejscowość:
Zakopane
Miejsce imprezy:
Start - Kuźnice, meta - galeria Władysława Hasiora

Tarnów Aktualności

W Polsce mamy wszystko, czego potrzeba, by cudownie wypoczywać. Turyści w naszym kraju coraz chętniej schodzą z utartych szlaków. Rezygnują z wyjazdu w góry czy nad morze na rzecz zdobywania zupełnie nowych doświadczeń. Jedną z gałęzi turystyki, która obecnie bardzo prężnie się rozwija, jest enoturystyka. Winnice powstają w całym kraju – dzisiaj polecamy zwłaszcza te, położone w okolicy Tarnowa.
Tarnów to dla wielu turystów miasto nieznane. Chociaż leży w połowie drogi pomiędzy Krakowem a Rzeszowem, bywa pomijane przez podróżnych. Pora to zmienić i zachwycić się magią Tarnowa. Znajdziemy tu wszystko, czego potrzeba, by odpocząć i ciekawie spędzić czas – zabytki, wyjątkowe smaki i całkiem współczesne rozrywki. Tarnów to miasto dla każdego!
Zapraszamy na wieczór stand-up comedy w Pół na Pół Tarnów!
Zapraszamy na wieczór stand-up comedy w Pół na Pół Tarnów!
Zapraszamy 30 października do restauracji Pół na Pół na stand'up Damiana Skóry i Filipa Puzyry. Start godz. 20.00.
Zapraszamy 13 listopada na stand-up Rafała Banasia i Karola Modzelewskiego do restauracji Pół na Pół w Tarnowie.
Katarzyna Piasecka  w najnowszym programie stand-up comedy  "KARMA WRACA" . Nowe historie, nowe spostrzeżenia i kawał śmiesznego programu. Wszystko w niezmiennie charyzmatycznej, bezpośredniej i bezkompromisowej formie.    
Zapraszamy wszystkich na spotkanie ze  STAND-UP ! Gośćmi specjalnymi tego wieczoru będą  Wojtek Kamiński  oraz  Michał "Mimi" Zenkner
Zapraszamy na koncert, podczas którego wystąpią takie zespoły jak Cronica, Diaboł Boruta i Lament. Wydarzenie zaplanowano na 10 listopada, na godzinę 18:00. Miejscem imprezy jest Klub Studencki Przepraszam.
9 listopada, o godzinie 19:30, w Tarnowskim Centrum Kultury wystąpi Funk de Nite - jeden z najlepszych polskich zespołów grających mieszankę jazzu, funky i rocka.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej