Imprezy i koncerty w Trzebiatowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Trzebiatowa

Miejscowość:
Niechorze
(ok. 13km od Trzebiatowa)
Miejsce imprezy:

Miejscowość:
Dźwirzyno
(ok. 14km od Trzebiatowa)
Miejsce imprezy:

Trzebiatów Aktualności

Po raz dziesiąty Fundacja Akademia Muzyki Dawnej wspólnie z parterami zaprasza na cykl wycieczek, spotkań historycznych, kiermaszy i koncertów popularyzujących dziedzictwo historyczne regionu dawnej Pomeranii.
Klub Przewodników PTTK „Baszta Kaszana” zaprasza wszystkich na wycieczki krajoznawcze w Trzebiatowie. Wyprawy odbywać się będą w każdą niedzielę, o godzinie 15:00.
Tegoroczne Trzebiatowskie Święto Kaszy za nami. Był spektakl, koncerty, jarmark i na zakończenie pokaz sztucznych ogni. Była też kasza...
Za nami kolejna edycja Festiwalu Muzyki Morskiej „Słona woda”. Szanty, nastrojowe morskie ballady, pieśni kubryku i wspaniali artyści, to tylko kilka zalet festiwalu. Atmosfera panująca w mrzeżyńskim porcie na długo pozostanie w pamięci tych, którzy w imprezie uczestniczyli.
1-2 sierpnia w Trzebiatowie odbędzie się cykliczna impreza - Święto Kaszy. Oprócz skosztowania tytułowej kaszy , posłuchać będzie można gwiazd polskiej estrady , zobaczyć pokaz walk bractwa rycerskiego . Bedzie też teatr , bedzie dyskoteka i sztucznie ognie .