Imprezy i koncerty w Tyliczu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Zawoja
Miejsce imprezy:
Miejscowość:
Tarnów
Miejsce imprezy:
Wrotkarnia Tarnów
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Kościół Rektoralny Przemieniania Pańskiego
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Teatr Barakah

Tylicz Aktualności

Tylicz to urocza górska miejscowość, idealna dla osób, które szukają kameralnego miejsca na urlop. Niżej prezentujemy obiekty najchętniej polecane przez naszych turystów. W końcu sprawdzony nocleg to połowa przepisu na udany wypoczynek.
25 lipca na boisku przy Osadzie Turystycznej „Domki w Lesie” w Tyliczu o godz. 10.00 rozpocznie się V Turniej Plażowej Piłki Siatkowej.
28 czerwca odbędzie się drugi dzień tegorocznego VIII Międzynarodowego Festiwalu Folklorystycznego. Tym razem przenosimy się do Tylicza.
28 czerwca o godz. 12.00 na stadionie sportowym w Tyliczu rozpocznie się Festyn rowerowy "Wychować Mistrza".
Tylicz to miejscowość z kilkusetletnią tradycją, która w tym i następnym roku obchodzi znaczące jubileusze. Dla ich uczczenia  planowana jest wystawa dokumentów oraz publikacja książki opisującej dzieje Tylicza i okolic.
 Niemałą atrakcją Tylicza są liczne wyciągi narciarskie : zarówno dla amatorów (Szwarcowa Góra), jak i profesjonalistów (Bradowiec) jazdy na nartach.

Sylwester w Tyliczu

Nie masz pomysłu gdzie spędzić Sylwestra ? Zapraszamy do urokliwej miejscowości górskiej na pograniczu Beskidu Sądeckiego i Niskiego.
Będąc w Tyliczu , nie omieszkaj, Drogi Turysto, wstąpić do cerkwi grecko-katolickiej . Jest to miejsce szczególne i zabytkowe, ponieważ swe początki datuje na lata 1738- 1744 .