Imprezy i koncerty w Tyliczu

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Tylicz Aktualności

Od początku sierpnia turyści zyskali możliwość aktywowania i realizowania swoich bonów turystyczne. Jednorazowe wsparcie finansowe w wysokości 500 złotych jest przyznawane na każde dziecko w rodzinie, które nie ukończyło jeszcze 18 roku życia. Turyści mogą wykorzystać środki z bonu turystycznego na opłacenie wyjazdu dziecka na kolonie czy ferie, a także miejsca w obiekcie noclegowym. Wsparcie w takiej formie dla wielu osób będzie szansą na pierwsze prawdziwe rodzinne wakacje. Osoby zainteresowane skorzystaniem z programu powinny pamiętać, że bon może zostać wykorzystany tylko w odpowiednich obiektach znajdujących się w naszym kraju. Poniżej przedstawiamy listę miejsc w Tyliczu, w których możecie zrealizować płatność bonem turystycznym.
Tylicz to urocza górska miejscowość, idealna dla osób, które szukają kameralnego miejsca na urlop. Niżej prezentujemy obiekty najchętniej polecane przez naszych turystów. W końcu sprawdzony nocleg to połowa przepisu na udany wypoczynek.
Tylicz to miejscowość z kilkusetletnią tradycją, która w tym i następnym roku obchodzi znaczące jubileusze. Dla ich uczczenia  planowana jest wystawa dokumentów oraz publikacja książki opisującej dzieje Tylicza i okolic.
 Niemałą atrakcją Tylicza są liczne wyciągi narciarskie : zarówno dla amatorów (Szwarcowa Góra), jak i profesjonalistów (Bradowiec) jazdy na nartach.

Sylwester w Tyliczu

Nie masz pomysłu gdzie spędzić Sylwestra ? Zapraszamy do urokliwej miejscowości górskiej na pograniczu Beskidu Sądeckiego i Niskiego.
Będąc w Tyliczu , nie omieszkaj, Drogi Turysto, wstąpić do cerkwi grecko-katolickiej . Jest to miejsce szczególne i zabytkowe, ponieważ swe początki datuje na lata 1738- 1744 .

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej