Imprezy i koncerty w Ustroniu

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Ustroń Aktualności

Podczas wakacji, swój wolny czas spędzamy na wiele rozmaitych sposobów. Jedni turyści decydują się na zatłoczone nadmorskie kurorty, inni poszukują ciszy i spokoju. Na pewno można ją znaleźć w górach, a dokładniej w Beskidzie Śląskim, w którym znajduje się Dziki Sad. To obiekt stworzony z myślą o osobach, pragnących odpocząć od turystycznego zgiełku. Co oferuje i w czym tkwi jego wyjątkowość?
Planujesz weekend lub dłuższy pobyt z rodziną w Ustroniu? Jeśli zamierzasz zabrać rodzinę do tego beskidzkiego kurortu, zobacz listę miejsc, w których zrealizujesz bon turystyczny.
Wakacje w Polsce to nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o podróżowanie. Najczęściej wybieranymi kierunkami podróży są oczywiście morze, jeziora oraz góry. I to właśnie na górach w tym artykule będzie skupiona cała nasza uwaga. Niezwykle wyjątkowy jest Beskid Śląski, w którym to znajduje się Ustroń - miejscowość popularna wśród mieszkańców Śląska, kuracjuszy oraz turystów z całej Polski. Co zobaczyć i które miejsca koniecznie powinniśmy odwiedzić w tym mieście? O tym poniższy artykuł.
Malownicza górska miejscowość, położona w Beskidzie Śląskim nad rzeką Wisłą - Planujesz urlop w Ustroniu? Sprawdź 6 najchętniej polecanych przez turystów miejsc i już dziś zarezerwuj nocleg!
W przygotowywanym przez nasz serwis zestawieniu najchętniej polecanych przez turystów miejsc noclegowych w Polsce, przyszedł czas na Ustroń. Przekonajmy się zatem, które noclegi w mieście zdobyły największe uznanie.
Miejski Dom Kultury "Prażakówka" w Ustroniu przygotował wiele muzycznych propozycji na jesienne wieczory. Podczas koncertów będzie można wysłuchać cenionych śpiewaków, jak również poznać wschodzące gwiazdy sceny. W MDK zabrzmią między innymi nastrojowe rosyjskie ballady, przedwojenne szlagiery oraz najpopularniejsze arie operetkowe.
Jeżeli lubicie poznawać niebanalnych ludzi nie możecie przegapić wydarzenia, jakim jest spotkanie podróżnicze z Dorotą Kohut!
Specjalnie dla miłośników aktywnego wypoczynku Urząd Miasta w Ustroniu już po raz 19. zorganizował Marszobieg na Czantorię Wielką 995 m.n.p.m. Na uczestników imprezy czekają sportowe emocje i dobra zabawa. Zapraszamy do udziału.
Wszystkich miłośników sztuki zapraszamy do Ustronia na wystawę fotografii Dariusza Gierdala "Kot w domu. Archibald 2012".
I Śląska Biesiada w Ustroniu to show muzyczno-kabaretowe, w którym wezmą udział największe gwiazdy śląskiej sceny rozrywkowej. Podczas imprezy będzie można zobaczyć największe przeboje popularnych artystów oraz poznać ich nowe propozycje. Zapraszamy!

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!