Imprezy i koncerty w Ustroniu

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Ustroń Aktualności

Planujesz weekend lub dłuższy pobyt z rodziną w Ustroniu? Jeśli zamierzasz zabrać rodzinę do tego beskidzkiego kurortu, zobacz listę miejsc, w których zrealizujesz bon turystyczny.
Zapraszamy na występ kabaretu Ani Mru-Mru w nowym programie "Cirque de volaille", które odbędzie się 1 sierpnia w Ustroniu.
Wakacje w Polsce to nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o podróżowanie. Najczęściej wybieranymi kierunkami podróży są oczywiście morze, jeziora oraz góry. I to właśnie na górach w tym artykule będzie skupiona cała nasza uwaga. Niezwykle wyjątkowy jest Beskid Śląski, w którym to znajduje się Ustroń - miejscowość popularna wśród mieszkańców Śląska, kuracjuszy oraz turystów z całej Polski. Co zobaczyć i które miejsca koniecznie powinniśmy odwiedzić w tym mieście? O tym poniższy artykuł.
Malownicza górska miejscowość, położona w Beskidzie Śląskim nad rzeką Wisłą - Planujesz urlop w Ustroniu? Sprawdź 6 najchętniej polecanych przez turystów miejsc i już dziś zarezerwuj nocleg!
W przygotowywanym przez nasz serwis zestawieniu najchętniej polecanych przez turystów miejsc noclegowych w Polsce, przyszedł czas na Ustroń. Przekonajmy się zatem, które noclegi w mieście zdobyły największe uznanie.
Miejski Dom Kultury "Prażakówka" w Ustroniu przygotował wiele muzycznych propozycji na jesienne wieczory. Podczas koncertów będzie można wysłuchać cenionych śpiewaków, jak również poznać wschodzące gwiazdy sceny. W MDK zabrzmią między innymi nastrojowe rosyjskie ballady, przedwojenne szlagiery oraz najpopularniejsze arie operetkowe.
Jeżeli lubicie poznawać niebanalnych ludzi nie możecie przegapić wydarzenia, jakim jest spotkanie podróżnicze z Dorotą Kohut!
Specjalnie dla miłośników aktywnego wypoczynku Urząd Miasta w Ustroniu już po raz 19. zorganizował Marszobieg na Czantorię Wielką 995 m.n.p.m. Na uczestników imprezy czekają sportowe emocje i dobra zabawa. Zapraszamy do udziału.
Wszystkich miłośników sztuki zapraszamy do Ustronia na wystawę fotografii Dariusza Gierdala "Kot w domu. Archibald 2012".
I Śląska Biesiada w Ustroniu to show muzyczno-kabaretowe, w którym wezmą udział największe gwiazdy śląskiej sceny rozrywkowej. Podczas imprezy będzie można zobaczyć największe przeboje popularnych artystów oraz poznać ich nowe propozycje. Zapraszamy!

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej