Imprezy i koncerty w Ustroniu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Czerwionka-Leszczyny
Miejsce imprezy:
Centrum Kulturalno-Edukacyjne w Czerwionce-Leszczynach

Ustroń Aktualności

Od początku sierpnia turyści mogą realizować bon turystyczny. Poza wspieraniem rodzimej branży turystycznej jest on także szansą dla wielu rodzin na prawdziwe wakacje. Wsparcie finansowe w wysokości 500 złotych przysługuje każdemu dziecku w rodzinie, które nie ukończyło jeszcze 18 roku życia. Przed wyruszeniem w podróż należy jednak pamiętać, że bon turystyczny można zrealizować jedynie w naszym kraju w przygotowanych do tego obiektach. Jeżeli wybieracie się na wakacje do Ustronia, sprawdźcie koniecznie poniższą listę. Tam znajdziecie obiekty, które realizują płatności bonem turystycznym.
Wakacje w Polsce to nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o podróżowanie. Najczęściej wybieranymi kierunkami podróży są oczywiście morze, jeziora oraz góry. I to właśnie na górach w tym artykule będzie skupiona cała nasza uwaga. Niezwykle wyjątkowy jest Beskid Śląski, w którym to znajduje się Ustroń - miejscowość popularna wśród mieszkańców Śląska, kuracjuszy oraz turystów z całej Polski. Co zobaczyć i które miejsca koniecznie powinniśmy odwiedzić w tym mieście? O tym poniższy artykuł.
Zapraszamy do obejrzenia wystawy uznanego fotografika i muzyka - Jerzego Pustelnika. Ekspozycja będzie otwarta do 31 marca 2018.
Zapraszamy na imprezę pt. Zapal się na Niebiesko z ZPSWR , która odbędzie się 2 kwietnia, w godzinch 11:00 - 22:00. 
24 marca, o godzinie 16:00 odbędzie się niecodzienne wydarzenie pt. „Ustróniok w Paryżu”, prezentujące impresje z pobytu w stolicy Francji i otwarcia wystawy ZBIGNIEWA NIEMCA.
4 marca, o godzinie 17:00, w Kościele Ewangelickim w Ustroniu odbędzie się Koncert Wielkopostny pt. Dar Krzyża .
Muzeum Ustrońskie oraz Chrześcijańskie Stowarzyszenie Ekumeniczne zapraszają na wykład ks. prof. Józefa Budniaka na temat: „Ikony ekumenii na Śląsku Cieszyńskim”.
Zapraszamy na imprezę o nazwie Weekend Plus Size, czyli na spotkanie z laureatką I edycji programu pt. Supermodelka Plus Size - Joanną Cesarz . Wydarzenie przewidziano w dniach 9-11 marca.
31 marca, o godzinie 18:00 odbędzie się Koncert Pasyjny, podczas którego zaprezentuje się zespół Cześć. Miejscem imprezy jest MDK Prożakówka w Ustroniu.
13 marca 2018 roku, o godzinie 18:00, w MDK Prożakówka w Ustroniu zostanie wystawiony spektakl pt. Przebój sezonu .