Imprezy i koncerty w Ustroniu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Tychy
Miejsce imprezy:
Teatr Mały w Tychach
Miejscowość:
Mysłowice
Miejsce imprezy:
Mysłowicki Ośrodek Kultury

Ustroń Aktualności

Planujesz weekend lub dłuższy pobyt z rodziną w Ustroniu? Jeśli zamierzasz zabrać rodzinę do tego beskidzkiego kurortu, zobacz listę miejsc, w których zrealizujesz bon turystyczny.
Zapraszamy na występ kabaretu Ani Mru-Mru w nowym programie "Cirque de volaille", które odbędzie się 1 sierpnia w Ustroniu.
Wakacje w Polsce to nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o podróżowanie. Najczęściej wybieranymi kierunkami podróży są oczywiście morze, jeziora oraz góry. I to właśnie na górach w tym artykule będzie skupiona cała nasza uwaga. Niezwykle wyjątkowy jest Beskid Śląski, w którym to znajduje się Ustroń - miejscowość popularna wśród mieszkańców Śląska, kuracjuszy oraz turystów z całej Polski. Co zobaczyć i które miejsca koniecznie powinniśmy odwiedzić w tym mieście? O tym poniższy artykuł.
Zapraszamy do obejrzenia wystawy uznanego fotografika i muzyka - Jerzego Pustelnika. Ekspozycja będzie otwarta do 31 marca 2018.
Zapraszamy na imprezę pt. Zapal się na Niebiesko z ZPSWR , która odbędzie się 2 kwietnia, w godzinch 11:00 - 22:00. 
24 marca, o godzinie 16:00 odbędzie się niecodzienne wydarzenie pt. „Ustróniok w Paryżu”, prezentujące impresje z pobytu w stolicy Francji i otwarcia wystawy ZBIGNIEWA NIEMCA.
4 marca, o godzinie 17:00, w Kościele Ewangelickim w Ustroniu odbędzie się Koncert Wielkopostny pt. Dar Krzyża .
Muzeum Ustrońskie oraz Chrześcijańskie Stowarzyszenie Ekumeniczne zapraszają na wykład ks. prof. Józefa Budniaka na temat: „Ikony ekumenii na Śląsku Cieszyńskim”.
Zapraszamy na imprezę o nazwie Weekend Plus Size, czyli na spotkanie z laureatką I edycji programu pt. Supermodelka Plus Size - Joanną Cesarz . Wydarzenie przewidziano w dniach 9-11 marca.
31 marca, o godzinie 18:00 odbędzie się Koncert Pasyjny, podczas którego zaprezentuje się zespół Cześć. Miejscem imprezy jest MDK Prożakówka w Ustroniu.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej