Imprezy i koncerty w Wadowicach Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Nowy Sącz
Miejsce imprezy:
Klub Fabryka
Miejscowość:
Tarnów
Miejsce imprezy:
Pół na Pół

Wadowice Aktualności

W świadomości Polaków Wadowice zapisały się jako rodzinne miasto papieża Jana Pawła II i miejsce, w którym można zjeść najlepsze kremówki. Dzięki bonowi turystycznemu niektóre polskie rodziny na pewno zechcą przekonać się, czym jeszcze wyróżniają się Wadowice na tle innych miejsc w regionie. Niżej przedstawiamy informacje o obiektach, w których przyjmowane są tego typu płatności.
KABARET MOHEROWE BERETY  czyli jak w 100 minut umrzeć ze śmiechu.
Najsłynniejsze sceniczne dzieło Franza Lehara, operetka, której wszystkie arie i pieśni to niezaprzeczalne światowe przeboje.
Najlepsi europejscy kaskaderzy i ich wielkie maszyny już 6 października w Wadowicach!
Oszałamiająca muzyka, pełna seksapilu czteroosobowa formacja oraz rozbrajające żarty "tu i teraz". Zapraszamy na pełne pozytywnej energii koncertowe show w takt melodii wygrywanych przez charyzmatycznego wirtuoza Waldemara Malickiego.
Kabaret Ani Mru Mru - Nowy Program: Cirque de volaille!
Ta przygoda trwa już 10 lat! Kabaret Nowaki dokładnie od dekady bawi fanów dobrej rozrywki. Niezliczone spektakle i programy telewizyjne to doświadczenie, które pozwala na określenie Nowaków mianem ekspertów w dziedzinie śmiechu i żartu.
8 grudnia, o godzinie 19:00, w Wadowickim Centrum Kultury odbędzie się koncert zespołów TSA i Soultaker.
Młyn Jazz Festival od sześciu lat przyciąga do Wadowic spore grupy melomanów, a na swej scenie skupia największe sławy światowego i polskiego jazzu. W tym roku do Wadowic zapraszamy w dniach 6 -8 lipca!
4. Przegląd Zespołów Rockowych 2008 1 marca 2008 Wadowickie Centrum Kultury, ul. Teatralna 1 Wadowice