Imprezy i koncerty w Wałbrzychu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Wałbrzych
Miejsce imprezy:
Centrum Aqua Zdrój
Miejscowość:
Wałbrzych
Miejsce imprezy:
Centrum Aqua Zdrój

Imprezy w okolicy Wałbrzycha

Miejscowość:
Świdnica
(ok. 16km od Wałbrzycha)
Miejsce imprezy:
Klub Bolko

Wałbrzych Aktualności

Wałbrzych Rock Fest vol.6.
Mówi się o nich „polscy Rolling Stonesi”... I faktycznie – coś w tym jest. Choćby ze względu na źródła muzyki, żonglowanie stylami, konsekwencję.
Prezydent RP Andrzej Duda zachęca do udziału w kolejnej, szóstej edycji akcji pt. Narodowe Czytanie , która przypada na 2 września 2017 roku. Z tej okazji, w wielu miastach w Polsce odbędzie się wspólne czytanie Wesela - Stanisława Wyspiańskiego.
Zapraszamy na VIII Ogólnopolską Konferencję Naukową Pollogus 2017, która potrwa w dniach 16-17 listopada. Spotkanie startuje o godzinie 9:00. Miejscem wydarzenia jest Instytut Przyrodniczo-Techniczny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu.
Zapraszamy na Wielką Galę Zespołu Mazowsze, która odbędzie się 27 października, o godzinie 19:00, w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Aqua-Zdrój w Wałbrzychu.
Zapraszamy na występ Kabaretu Moralnego Niepokoju, który zaprezentuje swój najnowszy program pt. Maj zaczyna się we wtorek . Imprezę zaplanowano na 8 października, na godzinę 16:00. Miejscem wydarzenia jest Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua-Zdrój w Wałbrzychu.
Zapraszamy na drugą edycję imprezy biegowej - The Castle Run, której trasa poprowadzi przez urokliwy Książański Park Krajobrazowy w Wałbrzychu. Zawody odbędą się 8 października, o godzinie 8:00.
3 września, o godzinie 11:00 i 13:00 odbędzie się rodzinne zwiedzanie Zamku Książ w Wałbrzychu.
27 sierpnia, o godzinie 11:00 i 13:00 odbędzie się rodzinne zwiedzanie Zamku Książ w Wałbrzychu. Spotkania będą odbywały się w każdą niedzielę wakacyjną, z wyjątkiem 13 sierpnia, a także w pierwszą niedzielę września.
20 sierpnia, o godzinie 11:00 i 13:00 odbędzie się rodzinne zwiedzanie Zamku Książ w Wałbrzychu. Spotkania będą odbywały się w każdą niedzielę wakacyjną, z wyjątkiem 13 sierpnia, a także w pierwszą niedzielę września.