Imprezy i koncerty w Wałbrzychu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Wałbrzycha

Miejscowość:
Świdnica
(ok. 16km od Wałbrzycha)
Miejsce imprezy:
Świdnicki Ośrodek Kultury

Wałbrzych Aktualności

Zapraszamy 24 października na stand-up Rafała Rutkowskiego pt. " Seks, drags i kredyty". Start o godz. 19.00.
Multimedialne widowisko muzyczne (m.in. Księżniczka Czardasza, Wesoła Wdówka, Hrabina Marica).
Symphonica, widowisko z muzyką zespołów: Metallica, AC/DC, Nirvana, Nightwish, Aerosmith, Guns'N Roses, Queen, Deep Purple, Faith no more, Soundgarden. Ogólnopolska trasa!
Każdy z jej albumów pokrył się kilkukrotną platyną. Kasia Kowalska na polskiej scenie działa już ćwierć wieku. W tym czasie zdobyła wiele nagród, stworzyła niezapomniane hity i podbiła serca publiczności. Kasia Kowalska jest wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. Fani cenią ją za wspaniały głos i poruszające, romantyczne - ale też rockowe - utwory. Twórczość artystki cenią także krytycy, który na przestrzeni ostatnich 25 lat przyznawali jej najcenniejsze nagrody w polskiej branży muzycznej.
Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do Wałbrzycha, gdzie odbędzie się akustyczny koncert rockowego zespołu Ira. Prawdziwych fanów tej znakomitej formacji nie może zabraknąć na tym wydarzeniu!
"Dziadek do orzechów" to największy fenomen sztuki baletowej, który już od ponad stu lat niezmiennie zachwyca publiczność całego świata. Widowisko na najwyższym światowym poziomie artystycznym zapewnia fenomenalny zespół tancerzy Royal Lviv Ballet .
Komedia pomyłek, pełna intryg i zwrotów akcji.
DAISI to przykład genialnej symbiozy tańca i muzyki, ognistych rytmów i unikalnej gruzińskiej polifonii. Bez względu na to, gdzie na świecie pojawiają się artyści tej tętniącej życiem społeczności twórczej, widzowie nie mogą wyjść z podziwu dla umiejętności i wyrafinowania ruchów, które oddają charakter i duszę Gruzinów.
Bohaterkami musicalu są  cztery kobiety  w wieku "menopauzalnym". Wszystkie mają  problemy , z którymi muszą się uporać.
Siemano Wałbrzych! Już w marcu kolejna edycja i kolejny komicy. Tym razem wystąpi:

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Wałbrzychu

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Wałbrzychu?
Jakie ciekawe wydarzenia czekają nas w Lutym w Wałbrzychu?